Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

UfoGörenMasumÖğrenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umut Ulamış
    Öğrenci
     Spyder 250
     Ankara ve Düzce
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    AHa bende başlık açacaktım. Bendede arka taraftan giderken şarrrrr diye ses gelıyor. Sankı blyalardan yada göbekten. Cumartesi ankaraya gidicem. Sorun cıkartır mı sızce ? Gidince Aldora abilere götüreceğim. Ama yol gıdecegım sımdı güvenemiyorum yani
    Özü Gülmeyenin Yüzü Güler mi ?

Doğuş ABLAK
    Gümüş perakende satışı ve müzisyen
     Regal Raptor DD 250 e6c Daytona
     İZMİR
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    6
    Arkadaşlar öncelikle herkese teşekkür ediyorum. Bugün aldığım yeri aradım ve garantiye girmeyeceğini söylediler bende "yerim sizin garantinizi" dedim ve regal raptor dahil olmak üzere chopper cruiser motosiklet ağırlıklı tamir yapan bir ustaya götürdüm. Arka göbek rulmanı dağılmış (350 km) gittim karabağlarda rulmancılardan italyan bir rulman aldım (en iyisi 20 tl) geldim onu yaptırdım hiç bir sıkıntı kalmadı hazır gelmişken yağını bujilerini değiştirdim yağlanması gereken yerleri yağlattım vidaları gevşeyen yerleri sıktırdım. İşçilik ve parçalar fahil olmak üzere 120 tlye bütün bakımlarını yaptırdım ve gayet memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim.

Doğuş ABLAK
     İZMİR
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    6
    Dostum eğer aynı dertten müzdarip olduysak, o ses zamanla artacak ve sonunda takur tukur sesi hiç susmayacak. Gidip motosiklet tamircine teşhisi koydurmanı tavsiye ederim. Eğer arka göbek rulman ise rulmanını italyan marka al 20 lira civarı tutacak işçiliğe de çok abartmamak kaydıyla bir 20 lira 30 lira değer :-)

Doğuş ABLAK
     İZMİR
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı UfoGörenMasumÖğrenci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AHa bende başlık açacaktım. Bendede arka taraftan giderken şarrrrr diye ses gelıyor. Sankı blyalardan yada göbekten. Cumartesi ankaraya gidicem. Sorun cıkartır mı sızce ? Gidince Aldora abilere götüreceğim. Ama yol gıdecegım sımdı güvenemiyorum yani
    Dostum eğer aynı dertten müzdarip olduysak, o ses zamanla artacak ve sonunda takur tukur sesi hiç susmayacak. Gidip motosiklet tamircine teşhisi koydurmanı tavsiye ederim. Eğer arka göbek rulman ise rulmanını italyan marka al 20 lira civarı tutacak işçiliğe de çok abartmamak kaydıyla bir 20 lira 30 lira değer :-)

Doğuş ABLAK
     İZMİR
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Doğuş ses makinanın arkası esnedikçe oluyorsa sorun yok yağmurdan sonra arka salıncak göbek miline su girdiğinden gırç gırç diye makina esnedikce ses yapar arka teker salıncak göbek milini yağlamak gerekiyor ondan değilse zincir artçı varken ağırlıktan koruma saçına değiyor olabilir kolay gelsin
    Teşekkür ederim. Nedeni, çözümü ve fiyatını açıkladım. Bir yardımım dokunabilecekse zamanla sizler gibi diğer arkadaşlara mutlu olurum :-)

MUSTAFA48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Özkaya
    Enterprise Asistan Managger
     2007
     Milas (şuan ANKARA )
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    38
    amasorleri kafana takma bıraz alısma surecı olucaktır motor sıfır kullanılmadıgı ıcın bu sesler gayet normaldır cok ıstıyorsan bu sesten kurtulmayı bakım yaptırabılırsınn amasorune tekerdekı soruna gelınce genel anlamda arka bılye dagılmıs olabılır ayrıca zıncırının gergısını kontrol et zıncır kapagınıda ordanda yapabılır ses
    "My rope and belt my cock and balls "

48 U 9289
    48 LU 528

Mustafa
    ÖZKAYA

TEŞEKKÜR EDERİM.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)