Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 20 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 1018192021 SonuncuSonuncu
Toplam 202 adet sonuctan sayfa basi 191 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Konuyu okuyunca bir umut sormak istedim.Büyük beden yazlık ve kışlık montlar piyasada yok denecek kadar az.Olan bir iki tane de pek düzgün bir şey gibi gözükmüyor.Bu ekipmanları nereden temin edebilir veya nereye yaptırabilirim ? Bahsettiğim beden ölçüsü 5-6XL.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Tekrardan sorarsam ayıp olmaz inşallah ?

Konuyu okuyunca bir umut sormak istedim.Büyük beden yazlık ve kışlık montlar piyasada yok denecek kadar az.Olan bir iki tane de pek düzgün bir şey gibi gözükmüyor.Bu ekipmanları nereden temin edebilir veya nereye yaptırabilirim ? Bahsettiğim beden ölçüsü 5-6XL.
    Raci06 (04.Mart.2019), Zafer (04.Mart.2019) Bunu beğendi.

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,702
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

eray abi buna mustafa abi cevap verebilir deri ceket yaptırdı kendisine sanırım.
    Raci06 (04.Mart.2019) Bunu beğendi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Eray seninle bedenlerimiz çok yakın. Denemeden almanı tavsiye etmem. Aynı montu mağazada deneyip üzerinde test ettikten sonra uygun fiyatlı bulursan internet üzerinden siparişle ancak alabilirsin. Diğer türlü maalesef bizim gibiler için internet üzerinden kıyafet alışverişi sıkıntılı.

Ben Hudson'dan almıştım. Şimdi kapadığı için piyasada onun ürünlerini satan çok firma var. Ama sıkıntı bedeni tutturabilmek

CELİL (04.Mart.2019), Eray Aksoy (04.Mart.2019), Raci06 (04.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray seninle bedenlerimiz çok yakın. Denemeden almanı tavsiye etmem. Aynı montu mağazada deneyip üzerinde test ettikten sonra uygun fiyatlı bulursan internet üzerinden siparişle ancak alabilirsin. Diğer türlü maalesef bizim gibiler için internet üzerinden kıyafet alışverişi sıkıntılı.

Ben Hudson'dan almıştım. Şimdi kapadığı için piyasada onun ürünlerini satan çok firma var. Ama sıkıntı bedeni tutturabilmek

Sıkıntım zaten bu.Deneyebilecek ebatlara yakın bir mont,pantolon yok buralarda.Ancak internet üzeri ölçü vererek diktirebilirim belki diye düşündüm ? Yada adam ücreti karşılığında bir numune gönderir ve ben de ne kadar daha pay gerektiğini kendisine bildirirdim.Ama kimse bir mont ve pantolon için uğraşmak istemez maalesef.
    Ömer (04.Mart.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Celil Başkanım ve Arkadaşlar bu konuda kararsız kaldım.Hudson Yelek siparişi vereceğim.4 farklı model hoşuma gitti.İlk başta yüklediğim yelek fark edeceğiniz gibi delikli.Yani buranın sıcaklarında hava sirkülasyonu diğerlerine oran daha iyi ama bunun modeli çok hoşuma gitmedi.Daha doğrusu delikli olması pek hoş durmuyor gibi ? En altta ki model ise biraz basit duruyor sanki ?Siz hangi modeli tercih ederdiniz ? Modellerin üzerinde cep,fermuar falan gibi her tür oynama yapılabiliyor.Yani bambaşka bir model önermek isteyenler bir resim atarsa memnun olurum.

yelek.jpg

yelek2.jpg

yelek3.jpg

yelek4.jpg

Daha büyük ve kaliteli fotoğraflara altta ki linkten ulaşabilirsiniz

https://www.yenihudson.com/product-category/deri-yelek/
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    • Dosya tipi: jpg yelek.jpg (7.4 KB (Kilobyte), 44 Kez İndirilmiş)
    Konu Eray Aksoy tarafından (09.Nisan.2019 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Biz burada delikli deri yelek kullanmayız ama Antalya sıcağında olsam kesinlikle delikli deri yelek tercih ederim
    Model olarak hepsi bizim kullanımımıza uygun
    Eray Aksoy (09.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz burada delikli deri yelek kullanmayız ama Antalya sıcağında olsam kesinlikle delikli deri yelek tercih ederim
    Model olarak hepsi bizim kullanımımıza uygun

Celil Başkanım aslında delikli veya düz fark etmiyor.Üstsüz dolaşsan da fark eden bir şey yok.Ölüyoruz resmen sıcaklarda.Ama delikli deri işini aklıma yazdım.Barış bey yarın bir kaç resim yollayacak.Oradan da bakarım.Sonra gönlümün kaydığı bir tanesini seçerim artık
    CELİL (09.Nisan.2019), endroad (12.Nisan.2019) Bunu beğendi.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

SNr_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Soner Özduran
    Performans Pazarlama Uzmanı
     Regal Raptor - Daytona 250cc (DD250E-6C)
     İstanbul - 4.Levent (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    18
    Beğenilmiş
    6
    Celil Başkanım ve Arkadaşlar bu konuda kararsız kaldım.Hudson Yelek siparişi vereceğim.4 farklı model hoşuma gitti.İlk başta yüklediğim yelek fark edeceğiniz gibi delikli.Yani buranın sıcaklarında hava sirkülasyonu diğerlerine oran daha iyi ama bunun modeli çok hoşuma gitmedi.Daha doğrusu delikli olması pek hoş durmuyor gibi ? En altta ki model ise biraz basit duruyor sanki ?Siz hangi modeli tercih ederdiniz ? Modellerin üzerinde cep,fermuar falan gibi her tür oynama yapılabiliyor.Yani bambaşka bir model önermek isteyenler bir resim atarsa memnun olurum.

yelek.jpg

yelek2.jpg

yelek3.jpg

yelek4.jpg

Daha büyük ve kaliteli fotoğraflara altta ki linkten ulaşabilirsiniz

https://www.yenihudson.com/product-category/deri-yelek/
    Alternatif olarak Durt'un modeline bakabilirsin:

https://www.durt.com.tr/urun/durt-retro-deri-yelek

Ben şuan kullanıyorum. İç cepleri dahil çok kullanışlı ve üründen memnunum, tavsiye ederim
    CELİL (20.Haziran.2019), Eray Aksoy (20.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Libe to Ride, Ride to Libe...

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı SNr_10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alternatif olarak Durt'un modeline bakabilirsin:

https://www.durt.com.tr/urun/durt-retro-deri-yelek

Ben şuan kullanıyorum. İç cepleri dahil çok kullanışlı ve üründen memnunum, tavsiye ederim
    Sağolasın.Ancak yelek işi halledildi.Yeni Hudson dan Dana derisi çok kaliteli bir yelek aldım.Ayrıca durt modelinin yanları ipli değil.Bizim yelekler yandan ipli olmalı.Bu linkte ki modele Antalya durt mağazasında bakmıştım.Kalite olarak pek hoşuma gitmemişti.Cemil ve Cihan arkadaşımız için 30 lira fark ile 380 liraya Hudson dana derisi fiyat aldık.Hatta Cihan arkadaşımız da yeleğini aldı bile.Ben şahsen açık ara Hudson tavsiye ederim

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (20.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 20 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 1018192021 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)