Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    emresntrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ŞENTÜRK
    Mühendis
     Yamaha XVS 250 Drag Star
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    teşekkürler arkadaşlar yine en iyisi muğlada bir servis bulup ona göstermeden almamak.
    Muğlada tanıdığı yamaha servisi olan varsa yeşillendirirse sevinirim. Saçma sapan yerlere bulaşmayalım

denizintruder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DENİZ DEMİRKAHYALILAR
    Öğrenci
     Suzuki C800 Intruder
     Ankara/Altındağ
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    Alıntı emresntrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani km konusu benim de aklıma takılmıştı. Sahibi orijinal km olduğunu iddia etti ama gittiğimde makinenin genel kondüsyonuna bakmam lazım.

Bir de parçalar baya masraflı galiba. Kolay bozulmaz gibi geliyo bana ama bozulursa da azıcık üzer
    Yani genel anlamda japon bir motorun mekanigini bozmak cok zor bunun disinda yag buji balata filan bunlar bulunabilir seyler ha ama mesela yakit hortumu gerekirse onu bilemem iste ama butcen buysa ve japon almak istiyorsan zaten modeller belli dragstarlar rebeller viragolar intruderlar marauderlsr filan var yani eski model ama iyi bakilmissa biraz bir bakimla olur o is.
    Yine de zamaninda bu 250cclik makinelere cok ozenmedigini okumustum japonlarin ama sonucta japon ve bu aletler cinden degil gunumuzdeki gibi japonyadan cikma sanirim guzel temizini bulursan al kardesim

Emre ŞENTÜRK
    Mühendis
     Yamaha XVS 250 Drag Star
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı denizintruder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani genel anlamda japon bir motorun mekanigini bozmak cok zor bunun disinda yag buji balata filan bunlar bulunabilir seyler ha ama mesela yakit hortumu gerekirse onu bilemem iste ama butcen buysa ve japon almak istiyorsan zaten modeller belli dragstarlar rebeller viragolar intruderlar marauderlsr filan var yani eski model ama iyi bakilmissa biraz bir bakimla olur o is.
    Yine de zamaninda bu 250cclik makinelere cok ozenmedigini okumustum japonlarin ama sonucta japon ve bu aletler cinden degil gunumuzdeki gibi japonyadan cikma sanirim guzel temizini bulursan al kardesim
    Ben makineyi arkadaşımdan biliyorum duruşu gidişi gayet kaliteli. Bakalım hayırlısıyla alırsam buradan geribildirimini yaparım herkes bilgilenir.

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Fotoları varsa koyarsan seviniriz merak ettik makinayı

Siyah Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Arslan
    Öğrenci
     Regal Raptor Spyder 250-E10
     İstanbul - Burhaniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    28
    Beğenilmiş
    49
    Alıntı emresntrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşlar yine en iyisi muğlada bir servis bulup ona göstermeden almamak.
    Muğlada tanıdığı yamaha servisi olan varsa yeşillendirirse sevinirim. Saçma sapan yerlere bulaşmayalım
    Abi muğlada servis - Ortacada sanayi sitesinde , Fethiye, yokuşbaşı mahallesinde Bodrum, Camdibi mahallesi ve Marmaris toplan 4 tane var.istersen bilgileri özelden mesaj olarak gönderebilirim
    Konu Siyah Adam tarafından (03.Haziran.2016 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.
    RaptorRiders - Bodrum üye ⭐
    Highway To Hell
    Dünyanın bizim yolumuzda döndüğünü diretiyoruz.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ozan Dinçkal
    Teknosa
     Regal Raptor Spyder 250
     Muğla - Bodrum
    Beğenmiş
    56
    Beğenilmiş
    80
    Merhaba Emre. Motor sahibinin bilgilerini paylasirsan gorusup baktirtalim. bende ikinci el alirken ders cikaran ve sonunda dogru karar ve pazarlik yetenekleri ile nokt atis yapanlardanim. Oncelikle tramer kontrolu yap sonra satici bilgilerini pasla, illa yamaha servisi olsun diosun ama buralar oyle yerlerki 1 tane yamaha servisi var ve tek servislere guvenilmez bence! motorda sorun olsada guzel alder yarin oburgun servisten cikarttirmaz motoru. Tekel saniolar kendilerini. istersen burda guvendigimiz arkadasimiz servis var ona baktirtiriz sana da uyarsa her konuda destek veririz. hatta pazarlikta bizden olur .

Emre ŞENTÜRK
    Mühendis
     Yamaha XVS 250 Drag Star
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Emre. Motor sahibinin bilgilerini paylasirsan gorusup baktirtalim. bende ikinci el alirken ders cikaran ve sonunda dogru karar ve pazarlik yetenekleri ile nokt atis yapanlardanim. Oncelikle tramer kontrolu yap sonra satici bilgilerini pasla, illa yamaha servisi olsun diosun ama buralar oyle yerlerki 1 tane yamaha servisi var ve tek servislere guvenilmez bence! motorda sorun olsada guzel alder yarin oburgun servisten cikarttirmaz motoru. Tekel saniolar kendilerini. istersen burda guvendigimiz arkadasimiz servis var ona baktirtiriz sana da uyarsa her konuda destek veririz. hatta pazarlikta bizden olur .
    Valla abi ne diyeyim çok büyük yardım etmiş olursun bana. Çünkü ben cumadan gidip almayı planlıyorum hem işimin cumaları daha uygun olması hem de Bursadan gideceğim için yolun çok uzun olması sebebiyle. Eğer haftanın son günü bir aksilik çıkarsa da çözmek daha zor olabilir. O nedenle dediğin gibi bir yardım çok rahatlatır beni.

Ben pazarlığı kabaca yaptım ama ucunu açık bıraktım motoru henüz görmediğim için. Geçen hafta içi gidemediğim için 2 hafta sonra alabilicem motoru çünkü sahibi başka bir şehire gitti 2 haftalığına. O döndüğüne ben sana haber veririm sahibinin bilgilerini de atarım o zaman.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ozan Dinçkal
    Teknosa
     Regal Raptor Spyder 250
     Muğla - Bodrum
    Beğenmiş
    56
    Beğenilmiş
    80
    Senden haber bekliyorum ozaman. Hallederiz

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre ŞENTÜRK
    Mühendis
     Yamaha XVS 250 Drag Star
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoları varsa koyarsan seviniriz merak ettik makinayı
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...03515580/detay

makine bu abi

anilsedali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ANIL SEDALI
    İletişim Uzmanı / Satış Yöneticisi
     Regal Raptor DD150-2F 2012 /2014 Çıkışlı RKS Cruiser 250 V Twin - EFI
     Antalya
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    68
    Güzel motor tavsiye ederim. Tek düşündüren yılı. Umarım bakımlıdır.

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)