Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

7 Gün 1777 Km Şeytanımla Yollarda Ve Handomla Resimlerimiz.

TARIHI UZUN KOPRU COK UZUN VALLA)

UZUN KOPRU VE BALKANLARIN EN BUYUK KOVBOYU

COK UZUN BIR YOL YAPTIM COK RESIMLER CEKTIM MERAK EDENLER SPACEME BEKLERIM)) SEYTANIMLA TRAKYADA HAYRANLARIMIZ OLDU YAKINDA ORADADA REGAL FIRTINASI ESMEYE BASLAYACAKTIR MOLA YOK YOLA DEVAM...... :D :D
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

Rommel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgehan han
    Fotoğrafçılık
     RR
     Ankara
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    1
    güzel gezi... o köprünün ayağında 15 ay askerlik yaptım.. ne günlerdi ya...
    Magrip El Salil

BİLGEHAN
    06 RG 120
    O(RH)+

39º51'31.11'' N -- 32º50'00.92'' E

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sancezz harika olmuş be yaa resimler de güzel

sırf ekşın yani ama 7 gün 7777 olsa daha iyi olcakmış :mrgreen: gerci 1777 de uyar be abicim no problem

buarada hando ya Mersinden selamlar

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı Rommel Nickli Üyeden Alıntı
    güzel gezi... o köprünün ayağında 15 ay askerlik yaptım.. ne günlerdi ya...
    ABICIM DESENE SENI ESKI GUNLERINE GOTURDUM ICIN KIPRASMISTIR SIMDI :D :mrgreen:
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    13 ağustos pazar akşamı YALOVA MOTOFESTTEN dönerken, küçük bir RR grubuyla çıktığım yoldan motorumun

küçük oluşu nedeniyle gruptan kopmak zorunda kaldım. bir yerden otobana girip F.S.M. köprüsüne ulaştım. ve

ordan EDİRNE'ye doğru yola çıtım SİLİVRİ'ye 15km kala bir mola yerinde telefonum çaldı arayan ESMER

SANCEZ'di. çerkez köy sapağında yağmura yakalanmış ve şımşırk olmuş. aramızda yaklaşık 50km mesafe

olmasına rağmen hızlı genç adam bir 20 dakika beklemedi beni hah hah hah. LÜLEBURGAZ gişelerindeki görevliye

sorduğumda KIRMIZI RENKLİ BİR MOTORUN ESMER BİR YAKIŞIKLIYLA 10 dakika önce geçtiğini söyleyince,

"SANCEZ kulaklarını çekiciğim senin" diye geçirdim içimden...

farımın sakızlık yapmasına rağmen ite kaka düşe kalka evime vardım. uykumdan yine ESMER dostumun çaldırdığı

telenla uyandım... "abi ben BABAESKİ'deyim yanına geliyorum" dedi. misafir karşılayacağız ya zarzor doğruldum

yatağımdan alael acela bir üstbaş yapıp çıktım sokağa nerde kaldığını öğrenmek için aradığımda "abi uzunköprüye

yeni girdim" dedi bende "dümdüz ilerle o yol seni bana getirecektir" dedim.

sonra buluştuk hemen artçı koltuğuna attım tabii SANCEZ İ neyse durağımız olan caddeye geldik bir hoş geldin

sefa geldin seramonisinden sonra. meşhur köfteciye yemeğe gittik. köftelerimizi yedikten sonra (bkz resimde

görüldüğü gibi) bir dondurmalı peynir helvası ziyafeti (yine bkz resimin birinde göründüğü gibi). birşeyler içelim

dedim. malum bu gençler çay içmezler limonatayla geçiştirdik (bakmayınız resimlerde o an yok). sonra bir

ayakkabı boyacısı musallat oldu başımıza kalp kırmayacağız ya bir parlattırdık ( bakınız resimlerde var)

sonra her zamanki güzergahtan bir şehir turu attık ve meşhur şehre adını veren DÜNYANIN EN UZUN TAŞ

KÖPRÜSÜNÜN ANA GÖZÜNÜN ALTINA GELDİK. (EMEĞİ GEÇEN ECDADIMIZIN RUHLARI ŞAD OLSUN)

BİR KAÇ FOTOĞRAFTAN SONRA BAKTIK Kİ BİR GRUP SARHOŞ ORAYI MESKEN EDİNMİŞ VE ECDADININ

MİRASININ AYAKLARININ DİBİNDE ŞARAP AYİNLERİ DÜZENLEMİŞ, VEDELİL OLARAKTA İŞTE BU BOŞ ŞİŞELERİ

BIRAKMIŞ. (bkz resimlerde sıralı ve muntazam bir şekilde görülmektedir) ordan ayrılıp yine şehir merkezine

döndük ve bir süre sohbetten sonra vedalaşıp ayrıldık...

SANCEZ... çok şeker küçük ve tatlı aynı zamanda yakışıklı bir esmer delikanlı, genç kızların yüreğini hoplatacak

herşeye sahip. hayatın başında, herşeyin karşısında, prensipleri olan, kendinden emin bir görüntü çizmekte.

hızı sevmekte, geçmişi düşünmemekte, bugünü yaşamakta, geleceğe umutla bakmakta.

o ESMER DELİKANLIYI hando çok sevdi ve kıskandı... çünkü bu yaşta motor sürüyor...

hando
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

Rommel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgehan han
    Fotoğrafçılık
     RR
     Ankara
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    1
    evet eski gunlere gittim yine..

uzunköprüyü (sadece köprü ) yürüyerek geçmek yasakmış. ben ne bilim teslim olmaya giderken yürüyerek geçmiştim.. ):

tabi sadece askerlere olabilir.. tamda bilmiyorum...

ya o köfteci hani köprü başında köprüye arkanı dönünce sağdaki köşedeki mi ??? süperdir onun köfteleri yaa...

birde içerde menemenci baba vardı... yaw beee... gidecem nasipse bir daha.. tüm sınırı helikopterle geçtim ama havadan.. uzunköprüyede öleee baktık havadan sadece.. söyledim bi inelim diye ama pilot inmedi garnizon komtanı önce korkar sora da kızar diye inemedik yere..
    Magrip El Salil

BİLGEHAN
    06 RG 120
    O(RH)+

39º51'31.11'' N -- 32º50'00.92'' E

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Güzel gezi güzeelll.. Bu Raptor sadece benim oturan yerlerime mi ağrı veriyor yaa.. Gerçi kilo ile de doğrudan bir ilişkisi olabilir, di mi, hehe..

Sancezz kardeşimi ben de sevdim ! Tekerine sağlık ve afferin sana ! Bize , piknik motosikletçisi olmadığını gösterdin !

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    leaaaaaa.. havleeee... tren gelecek bişi olacak yatmışın oraya sançesim yere yatanım....yüreemizi aazımıza getirme bizim yavv....

handoyla bir olup trenimi soyacaadınız.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

güzel gezi yapmışsın....tekerine sağlık..
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    İyi eğlendiğine sevindim güzel bi tur olmuş
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)