Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

RR 150 vs sl 200 yardım

Arkadaşlar genelde şehir içi günlük kullanım için bi motosiklet almayı düşünüyorum aklımda superlight 200 (7000) Regal raptor 150 (6500) iki motor var siz hangisini önerirsiniz nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim . Sl 200 ün devir ibresi gibi bi avantajı var rr lerde yok buda önemli benim için ilk motosikletin olucagı için işime yarar diye düşünüyorum.

Emok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah
    Academic Staff
     2014 Hyosung GV250 EFI
     Ankara
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    31
    Rr 150 e2 kullanicisiyim sl200 kullanmadim. Benim de ilk motorum, devir gostergesinin cok buyuk bir fark yaratacagini sanmiyorum. Iki motosiklet de guzel bence goze hos geleni, daha cok cezbedeni secebilirsin. Benim tek onerim o fiyatlara sifir almak yerine o miktarin yarisina (3500-3700 tl) ikinci el 2-3 yasinda 10 bin km,de bakmak olurdu.

Siyah Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Arslan
    Öğrenci
     Regal Raptor Spyder 250-E10
     İstanbul - Burhaniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    28
    Beğenilmiş
    49
    Youtube da ikisi içinde güzel tanıtım videoları var izlemeni öneririm kararında büyük bir yarar sağlayacaktır.
    RaptorRiders - Bodrum üye ⭐
    Highway To Hell
    Dünyanın bizim yolumuzda döndüğünü diretiyoruz.

Umut Soydaner
    Öğrenci
     Regal Raptor 250 CC Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    430
    Beğenilmiş
    217
    Merhaba aramıza hoşgeldin öncelikle kendini tanıtırsan seviniriz kiminle konuştuğumuzu bilelim http://www.raptorriders.com.tr/forum...27-Tan%FD%FEma
    Sorularına gelecek olursak tabiki senin motordan beklentilerine göre motorun seni tatmin edip etmeyeceği değişir. Benim ilk kullandığım motorum 150 cc lik regal raptordu ve motorla ilgili ilk deneyimlerimi de bu motorla gerçekleştirdim Beni hiç üzmedi yolda bırakmadı 1060 kmlik tura çıktım beni rahatsız eden bir yanı olmadı. Eğer bütçen kısıtlı ise alabileceklerin arasında bence en ideal motorlardan birisi. Motoruna bakarsan bakımlarını yaparsan seni üzmeyecektir. Umarım gönlündeki makinaya in kısa sürede ulaşırsın.
    CELİL (23.Ağustos.2016) Bunu beğendi.

Atıl Tuncer
    Mali Müşavir
     Kawasaki VN 900
     İstanbul - Büyükçekmece (avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,298
    Beğenilmiş
    1,086
    rr 150 kullandım. sele si rahat. başka birşey diyemem. 90 dan sonra titreme başlıyor böbrek taşın varsa tavsiyem. sl200 denemedim. ama görüntüsü hoş. arada 50 cc var.tabiki fark olacak ama fazla etkilemez diye düşünüyorum. devir saati önemli değil. o konuya takılma. bir iki gün sürdükten sonra devir saatine bakmıyacaksın bile.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)