Kullanýcý Adý: Þifre: - Þifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Deðil misiniz? Lütfen Kayýt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    e222e - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Mehmet emin ÖZGÖK
    Öðrenci
     REGAL RAPTOR DAYTONA 250C-6C
     Ankara
    Beðenmiþ
    1
    Beðenilmiþ
    6

Arka fren tutmuyor yardýmmm

Motoru daha bugün aldým eve gelene kadar bir sýkýntý yok ama eve geldikten sonra arka fren tutmuyor bir iki saat sonra tekrardan denedim gene tutmuyor . ustaya götürmeden yapabileceðim pratik bir bilgi var mý yoksa bir ustaya mý götürmeliyim bide bildiðiniz uygun bir yer var mý*

anilsedali - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ANIL SEDALI
    Ýletiþim Uzmaný / Satýþ Yöneticisi
     Regal Raptor DD150-2F 2012 /2014 Çýkýþlý RKS Cruiser 250 V Twin - EFI
     Antalya
    Beðenmiþ
    76
    Beðenilmiþ
    68
    Merhaba aramýza hoþgeldin. Önce kendini tanýtan bir yazý yazýp, tanýtma baþlýðýyla kendini tanýtýrsan arkadaþlar ve ben sana yardýmcý olacaðým. Sanýrým hatayla 2 baþlýk açmýþsýn.
    Yaþamak bir aðaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeþcesine; bu davet bizim!

Antalya - Merkez

Tugay GÃœREÅžEN
    Teknik Destek
     Honda Shadow VT750C
     Ä°zmir-Bornova
    Beðenmiþ
    247
    Beðenilmiþ
    174
    Aramýza hoþgeldin, konu biraz daha açýklayýcý olursa sana daha çok yardýmcý olabiliriz. Tam olarak hangi fren tutumuyor, ikisi birden mi tutmuyor, freni sýkarken ses var mý vs. bu tarz bilgiler verirsen sorunu çözmede daha verimli olacaktýr.

Erhan AÐCA
    Peyzaj Mimarý
     Yamaha Drag Star 650
     Ankara-Çankaya
    Beðenmiþ
    0
    Beðenilmiþ
    1
    Mehmet öncelikle aramýza hoþgeldin, Anýl'ýn da dediði gibi kendiniz bizlere tanýtýrsan, hatta Ankara'daki ekibimizle de tanýþýrsan çok memnun oluruz. Fren problemi de farklý birkaç noktadan kaynaklanýyor olabilir, motosikleti sakin kullanarak bir ustaya götürüp baktýrmanda fayda var

MUSTAFA48 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Mustafa Özkaya
    Enterprise Asistan Managger
     2007
     Milas (þuan ANKARA )
    Beðenmiþ
    58
    Beðenilmiþ
    38
    aramýza hosgeldýn mehmet kendýný tanýtýrsan aýlemýze katýlýrsan hýc býr sorunun olmuyacaktýr motorla ýlgýlý herkes sana yardýmcý olucaktýr.
    "My rope and belt my cock and balls "

48 U 9289
    48 LU 528

Mustafa
    ÖZKAYA

TEÞEKKÜR EDERÝM.

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beðenmiþ
    0
    Beðenilmiþ
    6
    Mehmet geçmiþ olsun arkadaslar tanýþma baþlýðý için gerekli açýklamalarý yapmýþlar. Birkaç sebepten frenin tutmuyor olabilir. Fren hidroligin bitmiþ olabilir ki büyük ihtimalle bitmiþ frene bastýðýn zaman frenin tutmaz veya fren diski üzerine yað vb gibi bir madde bulaþmýþ ise frenin yine tutmayacak. Ýlk önce eline bir þey takmadan eldiven gidi diske bir bak yað vb gibi bir madde var mý? Yok yok ise fren pedalinin yanýnda hidrolik haznesi vardýr orada 50 kuruþta büyüklüðünde bir cam bölüm var oradan bitip bitmediðini görebilirsin eðer göremiyor isen 3 alyan ile açýp bakabilirsin .kolay gelsin .Ankarada bir tamirhane var benim ve can kardeþimizin çalýþtýðý Tiflis caddesi no 13 oraya gelirsen can kardeþim sana yardýmcý olacaktýr.

Mehmet emin ÖZGÖK
    Öðrenci
     Ankara
    Beðenmiþ
    1
    Beðenilmiþ
    6
    Ben mehmet emin ankara etimesgutta yaþýyorum gazi diþ hekimliði 3. Sýnýf öðrencisiyim rr daytona mý yeni aldým 2. El 2012 model öncelikle ankaradaki guruba katýlmak istiyorum ama nasýl iletiþime geçeceðimi bil.iyorum açýkçasý . firene gelince arka fren tutmuyor sanýrsam hava yapmýþ 8-10 kere basýp çekince tutuyor sonra yeniden aynýsýný yapmak gerekiyor tutmasý için

Erhan AÐCA
    Peyzaj Mimarý
     Yamaha Drag Star 650
     Ankara-Çankaya
    Beðenmiþ
    0
    Beðenilmiþ
    1
    Ankara'da haftalýk buluþmalar ve farklý organizasyonlar da yapýyoruz, bunlara katýlarak bizlerle yüzyüze tanýþabilirsin, zaten forumda il gruplarý altýnda Ankara grubuna girersen organizasyonlarýmýzý, buluþmalarýmýzý görebilirsin, il sorumlumuz olan Aldora'ya da telefonla ulaþabilirsin

Alýntý e222e Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben mehmet emin ankara etimesgutta yaþýyorum gazi diþ hekimliði 3. Sýnýf öðrencisiyim rr daytona mý yeni aldým 2. El 2012 model öncelikle ankaradaki guruba katýlmak istiyorum ama nasýl iletiþime geçeceðimi bil.iyorum açýkçasý . firene gelince arka fren tutmuyor sanýrsam hava yapmýþ 8-10 kere basýp çekince tutuyor sonra yeniden aynýsýný yapmak gerekiyor tutmasý için

Mehmet emin ÖZGÖK
    Öðrenci
     Ankara
    Beðenmiþ
    1
    Beðenilmiþ
    6
    Alýntý erhan_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ankara'da haftalýk buluþmalar ve farklý organizasyonlar da yapýyoruz, bunlara katýlarak bizlerle yüzyüze tanýþabilirsin, zaten forumda il gruplarý altýnda Ankara grubuna girersen organizasyonlarýmýzý, buluþmalarýmýzý görebilirsin, il sorumlumuz olan Aldora'ya da telefonla ulaþabilirsin
    Tamamdýr takip edicem . fren konusunda bir fikrin var mý

Erhan AÐCA
    Peyzaj Mimarý
     Yamaha Drag Star 650
     Ankara-Çankaya
    Beðenmiþ
    0
    Beðenilmiþ
    1
    Fren konusundaki fikrim yukarýda da yazdýðým gibi bir çok noktadan olabilir, bakýlmasý lazým ama birkaç kere pompalayýnca tutuyor diyorsun o yüzden hava olmasý daha muhtemel, hidrolik seviyesine bakabildin mi

Alýntý e222e Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamamdýr takip edicem . fren konusunda bir fikrin var mý

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)