Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Emok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah
    Academic Staff
     2014 Hyosung GV250 EFI
     Ankara
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    31

150 E-2 Ön Ayaklık hk.

Herkese merhabalar.
    2012 model ikinci el aldığım 150 e2 motosikletimin mevcut ön ayaklıkları şu resimdeki gibi:

Bu ayaklıkları aşağıdaki resimdekilerle değiştirme niyetindeyim:

Çok anlayamadım ama sanırım belli bir yıldan sonra üretilenler direk bu ayaklıkla satışa sunulmuş. Veya pek çok kişi ayaklığı değiştirmiş de olabilir. İnternette kabaca bir arama sonucunda benzer ürünlere ulaştım fakat emin olamadım, daha önce bu tarz bir değişiklik yapan veya benzer ürünleri nereden bulabileceğim hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Örneğin aliexpress'te şu ürüne rastladım ama fiyatı yüksek geldi, bir de parçanın uyup uymayacağı konusundan da emin olamadım, bağlantı aparatı sanki farklı gibi:

http://tr.aliexpress.com/item/Front-...08.0.39.OS9aoV

Not: Forum aramalarında bir kaç başlık buldum ama yolcu ayaklığı ile ilgiliydi. Amacım sürücü ayaklıklarını değiştirmek.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    üst model yıllarında var veya sanırım bu motosikletin full u var :D benim 150 lilikte vardı gerçekten rahattı :D

oguz burkay
    Bilişim
     DD 125 E
     Antalya
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    4
    Hocam selam ;

Geçenlerde öylesine incelerken görmüştüm Dadyw in kendi satış kanalı alibaba üzerinde link e baka bilirsin mutlaka uygun fiyatlı başka bir yerlerdede vardır ama buradaki farklı ürünler belki dikkat çeker, veya fikir verebilir.

http://dadyw.en.alibaba.com/product/...oot_pedal.html

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,564
    Beğenilmiş
    5,789
    Merhaba Emrah Resimde olan yatay ayaklıklar Regal Raptor klasik kasanın orjinal ayaklıkları 150 cc olanlarda modele göre farklılık gösterebiliyor ayaklığı servislerden temin edebilirsin kolay gelsin

Emrah
    Academic Staff
     2014 Hyosung GV250 EFI
     Ankara
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    31
    Alıntı oguzburkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam selam ;

Geçenlerde öylesine incelerken görmüştüm Dadyw in kendi satış kanalı alibaba üzerinde link e baka bilirsin mutlaka uygun fiyatlı başka bir yerlerdede vardır ama buradaki farklı ürünler belki dikkat çeker, veya fikir verebilir.

Herkese teşekkürler, aradığım yer tam burasıymış, fiyat da makul görünüyor.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,564
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı oguzburkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam selam ;

Alıntı Emok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese teşekkürler, aradığım yer tam burasıymış, fiyat da makul görünüyor.
    Yukarıdaki link çok iyi ama toptan satış sitesi parekende satış yapmaz sanırım işlem yaparsan bilği verirsen hepimize yarar

Alanjaweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ahmet Gürkan Alan
    WEBMASTER
     Regal Raptor DD150 E
     Alanya/Antalya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı Emok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar.
    2012 model ikinci el aldığım 150 e2 motosikletimin mevcut ön ayaklıkları şu resimdeki gibi:

Bu ayaklıkları aşağıdaki resimdekilerle değiştirme niyetindeyim:

Çok anlayamadım ama sanırım belli bir yıldan sonra üretilenler direk bu ayaklıkla satışa sunulmuş. Veya pek çok kişi ayaklığı değiştirmiş de olabilir. İnternette kabaca bir arama sonucunda benzer ürünlere ulaştım fakat emin olamadım, daha önce bu tarz bir değişiklik yapan veya benzer ürünleri nereden bulabileceğim hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Örneğin aliexpress'te şu ürüne rastladım ama fiyatı yüksek geldi, bir de parçanın uyup uymayacağı konusundan da emin olamadım, bağlantı aparatı sanki farklı gibi:

http://tr.aliexpress.com/item/Front-...08.0.39.OS9aoV

Not: Forum aramalarında bir kaç başlık buldum ama yolcu ayaklığı ile ilgiliydi. Amacım sürücü ayaklıklarını değiştirmek.
    Bu parçayı cinden almanı tavsiye etmem . hatalı veya düşük kaliteli ürün gelebilir. Git herhangi bir motor servisinde gör ve parçayı takacak kişiye göster yanlışlık olmasın ya da regalraptor servisten direk isteyin . Ben alanya da Asya yedek parça satan yerden bulmuştum. Bunu yolcu basamağı içinde kullanmak istiyordum. 150cc lerin 2014 12 ay ve üstünde orjinal de var. Alt modeller kendi değiştiriyor. Ben sorduğumda 130 tl demişlerdi. Birde sen araştır kolay gelsin

Emrah
    Academic Staff
     2014 Hyosung GV250 EFI
     Ankara
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    31
    Alıntı Alanjaweb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu parçayı cinden almanı tavsiye etmem . hatalı veya düşük kaliteli ürün gelebilir. Git herhangi bir motor servisinde gör ve parçayı takacak kişiye göster yanlışlık olmasın ya da regalraptor servisten direk isteyin . Ben alanya da Asya yedek parça satan yerden bulmuştum. Bunu yolcu basamağı içinde kullanmak istiyordum. 150cc lerin 2014 12 ay ve üstünde orjinal de var. Alt modeller kendi değiştiriyor. Ben sorduğumda 130 tl demişlerdi. Birde sen araştır kolay gelsin
    Alibaba'da çifti 22 dolara geliyor ve minimum sipariş adedi 1 parça olarak görünüyor. Servis veya yedek parça satışı yapan noktalarda 150-200 arası değişen fiyatlar dillendiriliyor ve parçalar da bundan çok farklı görünmüyor. Açıkçası bu firmaların da alibabadan toptan getirttiğini düşünüyorum. Sonuçta ayaklık, düzgün bir biçimde sabitlenirse sorun çıkmaz diye tahmin ediyorum. Yine de ürün elimize geçmeden bir şey söylemek zor, internette alışveriş her zaman için riskli..

oguz burkay
    Bilişim
     DD 125 E
     Antalya
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    4
    Tekrar selam
    Bu vermiş olduğum link ( eger regal-raptor.com fake bir site değilse ) bu adresteki
    jennyji@regal-raptor.com Kardeş aynı zamanda link deki alibaba contacts daki
    jennyji yani parçalar muhtemelen orjinal.burdaki listede var olmayan parçalar içinde bu adresten bilgi alına bilir,model yıl vs yazılarak. Denemeye değer yani bir mail at uyumluluk hakkında bilgi al bence ;)

Emrah
    Academic Staff
     2014 Hyosung GV250 EFI
     Ankara
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    31
    bu siteyi daha önce görmüştüm, 90 lı yılların html web sitelerini andırıyor diye de aklımda yer etmişti hatta. Muhtemelen alibaba'daki ürünler ile ilgili de aynı kişiden bilgi alınıyordur. Bir kaç ürünle ilgili bir mail atıp sonucunu buradan paylaşırım.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)