Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Murat Tasar
    Ogrenci
     RR DD-150
     İzmir-Duzce
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

CC Yükseltme Tavsiyesi

Herkese merhabalar

Şu anda RR DD-150e kullanıyorum. Bu yaz 2-3bin km daha yapıp sezonun bitmesi ile beraber üst bir motora geçmeyi düşünüyorum. Bu motorumdan gerçekten çok memnunum. Hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana çok şükür. İyi de baktığımı düşünüyorum. Ama gelin görün ki bir yerden sonra yetmemeye başladı (malum 150cc). Önümdeki alternatiflere baktığım zaman birkaç model öne çıkıyor. Tabi sizin tavsiye edeceğiniz motorlar varsa onları da duymak isterim.

Daytona 250 yada 350

Hyosung GV 250

Daelim Daystar 250

Başka model önerilerine de açığım. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

HuBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hulusi BOZKURT
    İnternet Kafe Sahibi
     Regal Raptor DD 250 E
     Muğla - Milas
    Beğenmiş
    170
    Beğenilmiş
    60
    şimdiden hayırlısı olsun hocam bu modellerin yanında rks cruiser yada blackster, keewey land cruiser, modellerinede bakabilirsin v twin motor yalnız hava soğutmalıdır. ama 150 likten sonra size yeteceğini umut ediyorum.
    Konu RaptorRiders ise Herzaman Bir Bahane Vardır...

arda murat zorlu
    Öğrenci
     Spyder
     İzmir/Narlıdere-Güzelbahçe
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    100
    Dd150 sonrasi spyder 250ye gectim ve tek sikayetim amortisor 😄 onun disinda yetecektir fazlasiyla. Digerlerini denemedim ama spyder almaya bak temizinden derim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Tasar
    Ogrenci
     RR DD-150
     İzmir-Duzce
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Verdiğiniz cevaplar için tekrar teşekkür ederim

RKS nin modellerini görmüştüm, hatta bir iki arkadaşım satın aldılar. Çok kısa süre içerisinde ikisi de şikayet etmeye başladılar motorlarından. Bazı kronik sıkıntılar baş göstermiş. Sıfır aldıkları motorları 5-6 ay içerisinde satıp ikisi de regal aldılar Bu nedenle biraz ön yargılıyım açıkçası RKS ve Keeway e karşı

Spyder'a gelince; motor bloğu olarak daytona ile aynı olduğunu sanıyorum. Eğer güç, hız vs olarak yeterli ise daytona almak daha mantıklı geliyor bana.

250cc ve 350cc daytona arasındaki son hız, tork vs farkını bilen var mı acaba ?

Mustafa Gözgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Gözgen
    Öğrenci
     Daytona 250
     Ankara/Bilkent
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı KhalDrogo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verdiğiniz cevaplar için tekrar teşekkür ederim

RKS nin modellerini görmüştüm, hatta bir iki arkadaşım satın aldılar. Çok kısa süre içerisinde ikisi de şikayet etmeye başladılar motorlarından. Bazı kronik sıkıntılar baş göstermiş. Sıfır aldıkları motorları 5-6 ay içerisinde satıp ikisi de regal aldılar Bu nedenle biraz ön yargılıyım açıkçası RKS ve Keeway e karşı

Spyder'a gelince; motor bloğu olarak daytona ile aynı olduğunu sanıyorum. Eğer güç, hız vs olarak yeterli ise daytona almak daha mantıklı geliyor bana.

250cc ve 350cc daytona arasındaki son hız, tork vs farkını bilen var mı acaba ?
    Bende 250 daytona 350 likle farki sadece 1. Viteste hissediliyo ses olarak 350 biraz daha kuvvetli ayrica ama bence aradaki fiyat ve vergi farkin degmez, tavsiyem 250 daytona
    Ama bence virago 535 gibi biraz eski ama saglam motorlara bakabilirsin

Ferhat Bastem
    Bankacı
     Yamaha XVS 950 Midnightstar
     İstanbul - İçerenköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    232
    Beğenilmiş
    88
    Merhaba Murat,

Aramıza hoşgeldin. Tek kişilik kullanımda 250 lik daytona sorun çıkarmaz. 350 likle arasında tabi ki son hız ve tork olarak fark var. Artçılı kullanımda 350 lik sana her zaman kolaylık sağlayacaktır. Eğer maddi olarak sorun yoksa 350 almanı tavsiye ederim. Seni uzun yolda da rahat ettirecektir ;)

MErtugrulK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Muhsin Ertuğrul KÖMEK
    Öğrenci
     YOK
     Çanakkale/Merkez
    Beğenmiş
    116
    Beğenilmiş
    60
    Regalden devam edeceksen kesinlikle Ferhat ağabeyin yorumuna katılıyorum, 350'lik daha rahat ettirir
    from tha ground unda!

Oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oğuzhan Türkmen
    Maden Mühendisi
     Regal Raptor DD250-E9
     Muğla - Milas
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    19
    Eğer paran varsa v motor japon al. Yamaha Dragstar 250, Virago 250, Suzuki intruder 250. Hepsinden daha dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır. Ama bütçe yeterli değilse regal diğerlerinin içinde bir adim öndedir.
    Trust me! I am an engineer

MUSTAFA48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Özkaya
    Enterprise Asistan Managger
     2007
     Milas (şuan ANKARA )
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    38
    regal 250lılık dusunmelısın veya Hyosung rksde bır nepze guzel benım fıkrımı sorarsan suzukı yamaha veya honda bunlar bebek
    "My rope and belt my cock and balls "

48 U 9289
    48 LU 528

Mustafa
    ÖZKAYA

TEŞEKKÜR EDERİM.

metin
    muhasebe + yüksek lisans
     cbr250
     ankara
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    4
    japon motorların kalitesi genelde üst düzeydir... daha önceden regal klasik 250'lik kullandım, yakıt tüketimi haricinde memnun kaldım. ben performansını denemedim ama kardeşim 2 kişi düz yolda 140 gördüğünü söyledi (yaklaşık 160kg ağırlıkla)... yazdığınız motorlar da gayet güzel. tatmin eder muhtemelen... benim tarz olarak çok dikkatimi çeken kymco venox var. v twin motor. piyasası çok hareketli değil ama binici olarak temizi bulunursa alınabilir diye düşünüyorum.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)