Kullanýcý Adý: Þifre: - Þifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Deðil misiniz? Lütfen Kayýt Olun!

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

osmankzlkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

osman kýzýlkaya
    Uçak Teknisyen
     Daytona DD 250E-6C
     Ýstanbul Pendik
    Beðenmiþ
    2
    Beðenilmiþ
    9

rutin bakýmlar ve deðiþimler

herkese merhabalar tekrardan

geçen motosikletimi servise götürürken aklýma geldi. ilk motosikletimi aldýðýmda kafam rahat olsun diye bi servise götüreyim genel bakým yapýlsýn öyle kullanayým demiþtim. yaklaþýk 9000km civarýndaydý. þimdilerde kapanan eski yeri sefaköy yokuþunda olan emre motora gittim. servise býraktým ertesi gün aradýlar tamam motor hazýr gel al diye. gittiðimde yaklasýk 220 tl bakým masrafý çýkartmýþlardý. faturada yað, buji, hava filtresi, fren balatalarý iþçiilik vs. birþeyler yazýyordu. demem o ki bazý servislerde (genelleme yapmýyorum) 'daha yeni motora baþlamýþ, bilmez gbi' söylemlerle gereðinden fazla masraf çýkartabiliyorlar.

Bunun için belirli kilometrelerde yapýlan rutin bakýmlar ve deðiþimler, hangi kikometrede neler deðiþir hangi ayarlar yapýlýr gibi bir paylaþým güzel olur gibi saygýlar

anilsedali - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ANIL SEDALI
    Ýletiþim Uzmaný / Satýþ Yöneticisi
     Regal Raptor DD150-2F 2012 /2014 Çýkýþlý RKS Cruiser 250 V Twin - EFI
     Antalya
    Beðenmiþ
    76
    Beðenilmiþ
    68
    Selamlar tüm bilgiler kullaným klavuzunda yer alýyor. 220 tl ciddi bir mebla. Ben motosikleti servislere götürme taraftarý deðilim. Ýyi bir ustan olunca onlardan daha iyi bakarlar. Geçenlerde bir klavuz paylaþmýþtým. Forumda ararsan bulursun.
    Yaþamak bir aðaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeþcesine; bu davet bizim!

Antalya - Merkez

Tugay GÃœREÅžEN
    Teknik Destek
     Honda Shadow VT750C
     Ä°zmir-Bornova
    Beðenmiþ
    247
    Beðenilmiþ
    174
    Hava filtresi ve balatalardan tam bilgim olmamakla birlikte , 2000 de bir yað 5000 de bir buji deðiþimi olmalý diye biliyorum yine daha bilgili arkadaþlar netleþtirecektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)