Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

DenizT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Burak Deniz Türkoğlu
    İnternet Cafe
     DD250E-9B 2011
     Muğla - Milas
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    61

Diskli arka jant

Merhaba güzel ailem. Konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Yeni aldığım DD250E-9B motorumda arka jant kampanalı ben bunu Diskli yapmak istiyorum. Duyumlarıma göre disk kampanadan daha iyi performans veriyormuş. Bunun için jantı komple değiştirmem mi gerekiyor yoksa kampanayı söküp yerine disk sistemi yapılabiliyor mu? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden herkeze teşekkür ederim.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı DenizT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba güzel ailem. Konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Yeni aldığım DD250E-9B motorumda arka jant kampanalı ben bunu Diskli yapmak istiyorum. Duyumlarıma göre disk kampanadan daha iyi performans veriyormuş. Bunun için jantı komple değiştirmem mi gerekiyor yoksa kampanayı söküp yerine disk sistemi yapılabiliyor mu? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden herkeze teşekkür ederim.
    Merhaba Deniz senin makina ilk gelen blansörlü 9b modeli onlarda yanlışlıkla kampanalı model gelmişti sonraki tüm gelenler disk li geldi soruna gelince disk her zaman daha iyidir değişim işlemi için sanırım jant değişmesi gerek çünki disk ile kampana nın bağlantı yerleri çok farklı ama kesin bilgiyi servis verecektir kolay gelsin

DenizT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Burak Deniz Türkoğlu
    İnternet Cafe
     DD250E-9B 2011
     Muğla - Milas
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    61
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Deniz senin makina ilk gelen blansörlü 9b modeli onlarda yanlışlıkla kampanalı model gelmişti sonraki tüm gelenler disk li geldi soruna gelince disk her zaman daha iyidir değişim işlemi için sanırım jant değişmesi gerek çünki disk ile kampana nın bağlantı yerleri çok farklı ama kesin bilgiyi servis verecektir kolay gelsin
    Teşekkür ederim bugün sanayide sordum jantı değiştir dediler öbür türlü jantdan fazla masrafı çıkar dediler. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)