Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Furkan emir
    ÖĞRENCİ
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Lightbulb Motosiklet yardimi

öncelikle merhaba forumda yeniyim ve konuyu yanliş yere açtiysam özür dilerim. 09.12.2000 doğumluyum 1.90 boy ve 85 kiloyum ve chopper tarzi motosiklet almak istiyorum boyumdan dolayi racing ustune bindigimde pozisyon olarak hic rahat edemedim ve buda beni choppera yönlendirdi hayalimdeki motosiklet harley davidson iron 883 ama iron 883 ile basliyamiycağim için sizden başlangiç motoru tavsiyesi almak istedim kuzenim bu sene ehliyete yazildi ve ehliyeti aldiktan sonra regal raptor 125 alicak ama bana çok küçük geldi gerek boyum gerek kilom ve güç olarak 200-250 kilo civari bir motoru kullanabilirim ve bütçe olarak 8-10 bin arasi bir butcem var ve tavsiyelerinizi bekliyorum

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Hosgeldin aramiza işallah kısa zamanda kavusursun istediğin makinana.. ben size Spyder modelini öneririm hem tarz olarak size daha uygun olur hemde suanki butcenizlede baslangic yaparsiniz.. zaten 8 - 10 liraya iron 883 alamazsınız

Siyah Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Arslan
    Öğrenci
     Regal Raptor Spyder 250-E10
     İstanbul - Burhaniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    28
    Beğenilmiş
    49
    Kardeşim aramıza hoşgeldin öncelikle. Daytona, spyder bakabilirsin ama soyder boya ve kiloya on numara gider ��������
    RaptorRiders - Bodrum üye ⭐
    Highway To Hell
    Dünyanın bizim yolumuzda döndüğünü diretiyoruz.

TOLGA YALIM
    İŞSİZ
     HYOSUNG GV 250
     İstanbul - Yenibosna (Avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,205
    Beğenilmiş
    973
    aramıza hosgeldin kardeşim sana gv 250 önerecektim ama vazgectim cunku sana kucuk gelir.Arkadaslarım dedigi motosikletler sana en uygun olanlardır.umarım diledigin motosiklete kavusursun.

DenizT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Burak Deniz Türkoğlu
    İnternet Cafe
     DD250E-9B 2011
     Muğla - Milas
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    61
    kardeşim aramıza hoşgeldin yukarıda arkadaşlarında dediği gibi spyder senin için biçilmiş kaftan diyebiliriz ve ayrıyetten aklına takılan herhangi bir sorunda çekinmeden bizlerden yardım istebilirsin bilgisi olan herkes sana yardımcı olaraktır forumda aktif olman dileğiyle

Furkan emir
    ÖĞRENCİ
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Tam anlamıyla hoş buldum gerçekten çok yardımcı oldunuz bana kafamdaki seçenekleri elemek için spyder'a baktım bana çok uzun geldi istediğim motor daha geniş ve kaslı spyder ince ve uzun geldi biraz eski hd ci kafası var sanırım bende daha yüksek torklu oturaklı ve olduğunca gösterişden uzak aşırı parçası olmayan daha sade ama kaslı birşey istiyorum anlattığım motor tam olarak hd iron 883 ama başlangıç yapmam onunla imkansız hem ehliyet hem deneyim hem para olarak

Siyah Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Arslan
    Öğrenci
     Regal Raptor Spyder 250-E10
     İstanbul - Burhaniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    28
    Beğenilmiş
    49
    Alıntı Flith Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam anlamıyla hoş buldum gerçekten çok yardımcı oldunuz bana kafamdaki seçenekleri elemek için spyder'a baktım bana çok uzun geldi istediğim motor daha geniş ve kaslı spyder ince ve uzun geldi biraz eski hd ci kafası var sanırım bende daha yüksek torklu oturaklı ve olduğunca gösterişden uzak aşırı parçası olmayan daha sade ama kaslı birşey istiyorum anlattığım motor tam olarak hd iron 883 ama başlangıç yapmam onunla imkansız hem ehliyet hem deneyim hem para olarak
    Eğer kullanım açısından spyderın gidonunun uzunluğu sıkıntı yaratır diye düşünüyorsan 1 hafta içinde alışıyorsun benimde ilk motorum spyder 1 ay önce aldım gayet memnunum. Evet biraz tıfıl gözüküyor ama 1 2 ekle muhteşem bir görünüm yapabiliyorsun. Benim tavsiyem fotoğraf yerine gerçekte bi gör otur üstüne
    RaptorRiders - Bodrum üye ⭐
    Highway To Hell
    Dünyanın bizim yolumuzda döndüğünü diretiyoruz.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    İron'un bire biri bi gidon ile daytona ^^

Furkan emir
    ÖĞRENCİ
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Telefondan yazdiğim için fotoğraf atamiyorum ama istediğim tür kasa olarak regal raptor dd 250e-6c yani spyder kadar uzun değil gidonu yani bobber gidonlu aşiri uzun değil daha düz yani daha doğrusu bobber chopper arasi birsey istiyorum ve hangi motosiklet modifikasyonla istediğim hali alir

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Alıntı Flith Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefondan yazdiğim için fotoğraf atamiyorum ama istediğim tür kasa olarak regal raptor dd 250e-6c yani spyder kadar uzun değil gidonu yani bobber gidonlu aşiri uzun değil daha düz yani daha doğrusu bobber chopper arasi birsey istiyorum ve hangi motosiklet modifikasyonla istediğim hali alir
    Bence sen Daytona ' nin kartal gidonlu değil düz spor gidonlu olan şeklini arıyorsun. Ama mutlaka git bir spyder gör, fotoğrafta gordugunden çok daha hoşuna gidecek.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)