Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Mehmet DAĞLI
    Kamu Personeli
     Regal Raptor 250 Daytona
     Balıkesir
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    15

Istanbul Avrupa yakası servis

Arkadaşlar Mrblar İstanbul Avrupa yakasında Fatihe yakın bir servis var mı acaba bildiğiniz anlayışlı olan. Kış gelmeden ufak tefek rütuşları yaptırmak istiyorum

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,454
    Beğenilmiş
    5,743
    Avpupa yakasında çalıştığımız 2 servis var biri sefaköyde Ahmet usta diğeri Beşiktaş da Ali usta biz genelde Ahmet usta ile çalışıyoruz teli: 05366135944
    badboy (10.Eylül.2016) Bunu beğendi.

Mehmet DAĞLI
    Kamu Personeli
     Regal Raptor 250 Daytona
     Balıkesir
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    15
    Tşk ederim sağolun ilginiz için

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (10.Eylül.2016) Bunu beğendi.

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    Hudson bayileri de bakım işlerine bakmakta. Kadıköy Şirinevler ve Beylikdüzünde şubeleri mevcut
    badboy (11.Eylül.2016) Bunu beğendi.

ahmet albayrak
    etkinlik yöneticisi
     Regal Raptor DD 250E-6C
     istanbul - acıbadem (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    selamlar

Motorcu camiası ve aranıza yeni katıldım. İlk motorum Regal Raptor dd 250e-6c. Bu sebeple hem motora hemde servislere ve fiyatlara çok aşina değilim. Motorumu yine grup üyesi çok yakın bir arkadaşımdan satın aldım. Dün kontağı çevirdiğimde depo altından yanık kokusu geldi. Xenon far kablosu şaşi yapıyordu. Farı kapatıp servise doğru yola koyuldum. Dün akşam servise girdim Acıbadem de Nautilus karşısında Motozer isimli küçük bir yetkili servis var. internetten en yakın yetkili servisi aradığımda burayı bulmuştum. daha önce ayna bağlantı yeri kırıldığı için debriyaj kolunu değiştirmeye gittiğimde ayna hariç debriyaj kolu için işçilik dahil 150 tl ödemiştim. Genelde yedek parçası ucuz olan Regal Raptor için biraz fazla gelmişti bana bu fiyat (ki daha sonra kolun 31 tl olduğunu öğrendim)
    Akşam 5 buçukta motoru servise soktum. Ustaya (Naci) durumu anlattım. Ne kadar sürer tamir dedim. "Belli olmaz 5 dakika da sürebilir 5 saatte motoru bırakacaksın" dedi. Tamam dedim motoru bırakmak problem değil ama sen bi bakmaya başla, kapatmaya 1 buçuk saatin var ve elinde başka iş yok. Eğer 5 dakikalıksa halledersin değilse bırakırız. Öfleye pöfleye motora bakmaya başladı. depo söküldü, bakıldı, yarın alacaksın dedi. tamam dedim. Ne kadara patlar bana dedim. Şasi yapan kabloyu bulacağız onu değiştireceğiz 150 tl işçilik tutacak dedi. Okeyleştik ayrıldım. Şimdi telefonla arayıp xenonun beyni yanmış değişmesi gerekiyor dedi. Ne kadara malolacak bana diye sorduğumda 160 lira fiyat verdi. Lan dedim zaten 150 lirayı gözden çıkarmışım 40 da işçilik alsa 200 eder olsun anasını satayım diye düşündüm. işçilik ne kadar diye sorduğumda "onu zaten dün konuşmuştuk 150 tl" dedi etti mi sana 310. Nette arattım xenon far kiti 60 lira el insaf yav. Sanırım kazıklanıyorum. Hatta sanmıyorum eminim bile denebilir. Hadi kazıklıyorsun bari yüzün gülsün. evime çok yakın olmasına rağmen sanırım bir daha bu servise uğramayacağım. sonuç olarak; Anadolu yakasında, adam gibi adam servis arıyorum. Tavsiyelere çok açığım.

Murat Kemah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    Yaptırma. Toplat motoru geri herhangi bir motor tamircisine gitsen bile zenon işini halledebilirler. En azından çoğu zenon far takıyor bildiğim kadarıyla. Param çıkışmadı de haftaya gelirim de al motoru. Dün benim de e-5 cevizlibağ civarında debriyaj telim koptu. Aradım sordum işçilik dahil 100 lira dediler )) güngören de mobilet tamircisi birine yaptırdım 10 liraya
    Yolun başında müptelaydım, yolun sonunda müptezel.

ahmet albayrak
    etkinlik yöneticisi
     Regal Raptor DD 250E-6C
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Muratkmh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptırma. Toplat motoru geri herhangi bir motor tamircisine gitsen bile zenon işini halledebilirler. En azından çoğu zenon far takıyor bildiğim kadarıyla. Param çıkışmadı de haftaya gelirim de al motoru. Dün benim de e-5 cevizlibağ civarında debriyaj telim koptu. Aradım sordum işçilik dahil 100 lira dediler )) güngören de mobilet tamircisi birine yaptırdım 10 liraya

ne yazık ki iş işten geçti. topla motoru bile desem işçilikti, söktük taktık dı filan derken yine para talep edecek. böyle bir polemiğe girmem ama bilinsin istiyorum. ustanın fiyat tarifesi böyle.

osmankzlkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

osman kızılkaya
    Uçak Teknisyen
     Daytona DD 250E-6C
     İstanbul Pendik
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9
    ben pendik civarında oturuyorum yine de bakım zamanları sefaköydeki ahmet ustaya gidiyorum.

ahmet selim dalkılıç
    Akademisyen
     RKS Cruiser 250
     Türkiye
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9
    Alıntı nikko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar

Motorcu camiası ve aranıza yeni katıldım. İlk motorum Regal Raptor dd 250e-6c. Bu sebeple hem motora hemde servislere ve fiyatlara çok aşina değilim. Motorumu yine grup üyesi çok yakın bir arkadaşımdan satın aldım. Dün kontağı çevirdiğimde depo altından yanık kokusu geldi. Xenon far kablosu şaşi yapıyordu. Farı kapatıp servise doğru yola koyuldum. Dün akşam servise girdim Acıbadem de Nautilus karşısında Motozer isimli küçük bir yetkili servis var. internetten en yakın yetkili servisi aradığımda burayı bulmuştum. daha önce ayna bağlantı yeri kırıldığı için debriyaj kolunu değiştirmeye gittiğimde ayna hariç debriyaj kolu için işçilik dahil 150 tl ödemiştim. Genelde yedek parçası ucuz olan Regal Raptor için biraz fazla gelmişti bana bu fiyat (ki daha sonra kolun 31 tl olduğunu öğrendim)
    Akşam 5 buçukta motoru servise soktum. Ustaya (Naci) durumu anlattım. Ne kadar sürer tamir dedim. "Belli olmaz 5 dakika da sürebilir 5 saatte motoru bırakacaksın" dedi. Tamam dedim motoru bırakmak problem değil ama sen bi bakmaya başla, kapatmaya 1 buçuk saatin var ve elinde başka iş yok. Eğer 5 dakikalıksa halledersin değilse bırakırız. Öfleye pöfleye motora bakmaya başladı. depo söküldü, bakıldı, yarın alacaksın dedi. tamam dedim. Ne kadara patlar bana dedim. Şasi yapan kabloyu bulacağız onu değiştireceğiz 150 tl işçilik tutacak dedi. Okeyleştik ayrıldım. Şimdi telefonla arayıp xenonun beyni yanmış değişmesi gerekiyor dedi. Ne kadara malolacak bana diye sorduğumda 160 lira fiyat verdi. Lan dedim zaten 150 lirayı gözden çıkarmışım 40 da işçilik alsa 200 eder olsun anasını satayım diye düşündüm. işçilik ne kadar diye sorduğumda "onu zaten dün konuşmuştuk 150 tl" dedi etti mi sana 310. Nette arattım xenon far kiti 60 lira el insaf yav. Sanırım kazıklanıyorum. Hatta sanmıyorum eminim bile denebilir. Hadi kazıklıyorsun bari yüzün gülsün. evime çok yakın olmasına rağmen sanırım bir daha bu servise uğramayacağım. sonuç olarak; Anadolu yakasında, adam gibi adam servis arıyorum. Tavsiyelere çok açığım.
    Sizin cukka sağlam heralde 150 150 pek acıtmamış

Ben olsam çoktan ithalatçıya telefon edip şikayet etmiştim, 150 tl dediğiniz işlere ççççooooookkkkkkkkkk
    acryvz (05.Şubat.2017) Bunu beğendi.

ahmet albayrak
    etkinlik yöneticisi
     Regal Raptor DD 250E-6C
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    cukkanın sağlamlığından değil yav benimki acemiliğe gelmiş. bazı dersleri para harcamadan alamıyoruz sanırım. bu arada isim düzeltme yapayım "uyumaz motor" bayinin adı.
    Alıntı polo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin cukka sağlam heralde 150 150 pek acıtmamış

Ben olsam çoktan ithalatçıya telefon edip şikayet etmiştim, 150 tl dediğiniz işlere ççççooooookkkkkkkkkk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)