Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

gecee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz yılmaz
    IT
     FZ6 Fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı handojoe Nickli Üyeden Alıntı
    sevgili OZİ yağmurlu ve çamurlu yollarda bir cruiser motorla yol yapmak işkenceden öte birşey olamaz...

kendine eziyetin başka yöntemleri var...

hando

ayakta alkışlıyorum handoo seni...
    yağmur yağmasın yerlerin ıslak olması motorun en icra köşesinden tutunda üstbaşa kadar her yeriniz batıyo ...
    ne kıyafet alırsan al hiç önemli değil sonucta üstünü değişip yıkatırsın ama motoru ole yapamıyosun ...
    diş fırcası ile temizlersinnn...yada hergün gidip 5 kağıt verip yıkatırsın ozy kardeşim ...
    tabi her koşesini iyice kurulaman lazım yoksa o nikalajlar yaza kalmadan atmaya başlar ...

bide bana diyo tırtıl diyo :lol:
    bu ozy daha tırtıl olmadan adam carpmaya çalışıyo ...
    bi cin ol sonra gel acemi tırtıl adayı seni ... :mrgreen: :mrgreen:
    Jour Ambiguous :evil:
    34 VH 7413

541 301 83 62

Alıntı gecee Nickli Üyeden Alıntı
    sevgili OZİ yağmurlu ve çamurlu yollarda bir cruiser motorla yol yapmak işkenceden öte birşey olamaz...

hando

ayakta alkışlıyorum handoo seni...
    yağmur yağmasın yerlerin ıslak olması motorun en icra köşesinden tutunda üstbaşa kadar her yeriniz batıyo ...
    ne kıyafet alırsan al hiç önemli değil sonucta üstünüm değişip yıkatırsın ama motoru ole yapamıyosun ...
    diş fırcası ile temzilersinnn...yada hergün gidip 5 kağıt verip yıkatırsın ozy kardeşim ...
    tabi her koşesini iyice kurulaman lazım yoksa o nikalajlar yaza kalmadan atmaya başlar ...

bide bana diyo tırtıl diyo
    bu ozy daha tırtıl olmadan adam carpmaya çalışıyo ...
    bi cin ol sonra gel acemi tırtıl adayı seni ...
    Ben gerektiğinde diş fırçası ile vidaların aralarını bile temizliyorum tırtıl.Sen ne diyorsun.Motorunu servisten çıkar yanıma gel temizliyeyim motorunu sevabına.

gecee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz yılmaz
    IT
     FZ6 Fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ozzymania Nickli Üyeden Alıntı
    Ben gerektiğinde diş fırçası ile vidaların aralarını bile temizliyorum tırtıl.Sen ne diyorsun.Motorunu servisten çıkar yanıma gel temizliyeyim motorunu sevabına.
    ondan hep pis ve pavyon gibi dimi ...
    bi kere vidalarını ne diye temziliyosun ki onlar temzilesende iki gün sonra pas tutacak ...
    gidip nalburdan iki tane aynısından alıp takacaksın pis cimri tırtıl adayı ...
    Jour Ambiguous :evil:
    34 VH 7413

541 301 83 62

Alıntı gecee Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ozzymania Nickli Üyeden Alıntı
    ondan hep pis ve pavyon gibi dimi ...
    bi kere vidalarını ne diye temziliyosun ki onlar temzilesende iki gün sonra pas tutacak ...
    gidip nalburdan iki tane aynısından alıp takacaksın pis cimri tırtıl adayı ...
    sanane kardeşim oda benim zevkim alla alla.Senin gibi zengin değiliz biz bişi oldumu yenisini alalım.
    Sayın moderatorler bu tırtıl gereksiz yazışmalarla topik kirliliği yapıyor.Lütfen uyarırmısınız.

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar 2 kıştır motorumu yagmur camur demeden kullanıyorum burada ozzy katılıyoruö motora binmek zevktir onu temizlemek ise ayrı bir zevktir zaten yazın sayılı günü var ondan sonra hemen sonbahar geliyo ve yagmıurlar başlıyo ee ne zaman bincez< motora o yüzden yaz kış motorlara binmeye devam ozzy kardeşim

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yokluktan .....züğürt tesellisi derim bazı arkadaşlara ( istanbullular için ) ya delimisiniz kışta kıyamette madem malınıza canınıza acımıyorsunuz bari sevenlerinize acıyın
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3

hando
    Çok haklısın hando ozzzzy kızacak belki bana ama artçı olarak bile arkadan full sırılsıklam olduğum günleri hatırladım ve öyle yolculuk iğrenç oluyor birde hastalık ta geliyor ıslanmanın ve çamurun yanı sıra tabiii
    İnsanın Tüm Evrende Kesin Olarak Düzeltebileceği Tek Bir Şey Vardır.KENDİSİ....
    Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumanı Yutarsın

Bu akşamki hava durumunu görünce yanıma su geçirmez pantolonumu aldım ve bakırköydeki dükkana gidip beklemeye başladım.İlk şimşek çaktığında ben soguk hava ve su korumalı aynı zamanda reflektörlü pantolonum montum kaskım ( ve her ihtimale karşı yağmurluğum ile) yola çıkmaya hazır haldeydim.Nitekim ilk yağmur damlaları düşmeye başladıktan bir 5 dakika sonra Bakırköy sahilden Yeşilköye tırıs tırıs yol almaya başladım.Hızım ortalam 20 km civarındaydı.Gayet eğlenceli bir şekilde lastikleri alıştıra alıştıra aheste aheste yolda devam ediyorum.Bir ara yağmur şidetini oldukça artırdı.Görüş mesafesi neredeyse 2 m ye kadar inmişti.Bende hızımı 10 km'ye indirip yeşilköy röneparka doğru devam etmeye başladım.Bir önceki yagmurun (Rönepark buluşmasında 10-15 Dk mahsur kaldığımız) beni habersiz yakaladğı yerlerde inatla ve keyifle dolaştım.Kendimce intikam alıyorum ya :D ) Sonra Yeşilköyün biraz daha içlerine giderek kasksız ve montsuz motorcuların saçak altlarında bekledikleri yollardan geçip adını bilmediğim bir yerden tekrar bakırköy yoluna döndüm.Yağmur hızını iyice azaltmasına yakın hızımı tekrar 30-40KM'ye çıkarıp bakırköy sahilinden veliefendiye dönüp merter'den E-5'e çıkarak eve geri döndüm.Gayet güzel ve eğlenceli bir geziydi.Alıştırma baabında gayet faydalı oldu.
    Tek sorun yağmura ve soğuğa karşı herşeyi düşünmüş olmama rağmen spor ayakkabılarımı giymek oldu.Çok fazla ıslanmasada suyu hissettim.

Trafiğin fazla olmaması sayesinde, yağmur yüzünden motorun ıslanan yerleri rüzgarın sayesinde kurudu.Garaja gelip motoru park ettikten sonra da ıslak kalan bir kaç bölgeyi silip eve girip o akşamki gezimi bitirdim.

Yağmur altında kalmama rağmen sırılsıklam olmamak için acele etmediğimden gayet güvenli ve neşeli bir gezi oldu.

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Valla ben hafif karda bile bindim, önlemleri aldıktan sonra korkucak bişey yok. Yağmur altında tabii ki sürüş karakterin farklı olacak. Her zamankinden daha yumuuşak ve kontrollü olduktan sonra mesele yok. Yağmur altında sürüş için gerekli donanım ve tecrübeye bence herkes sahip olmalı. Neden derseniz: İlk motor aldığım zamanlarda yağmurda kullanmam diyordum ancak sabah çıktığımda canavar gibi olan hava akşam bozduğunda veya yolda giderken ani yağmur bastırdığında çaresiz kaldığımdan bu işe bir çözüm bulmam gerektiğini anladım. Gittim yağmur lastiği ve yağmurluk aldım... Hiç üşümeden ve ıslanmadan defalarca kullandım yağmurda...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    aralık ayında almıştım motorumu ve arızalı olmadığı zamanlarda hep kullandım...aslına bakarsak geçen kış kar bile yağmadı ,bu yüzden kullanabilme şansımız daha fazlaydı...
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)