Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    yaa dostlar kask var kask var ben kask takarken bunalımıyom cunku tas seklınde heryerınden hava alıyor ha dusersem nolur suratım dagılır ama hıc degılse beynımı korur sag kalma oranım kasksız oldugumda%10 ken kasklı oldugumda %90 kadar cıkıyor bence kafanıza sıcak havalarda yazlık tas kask takın o kadar bunlatmıyo
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Allah korumuş...

bu arada Harley diye yazmış salak gazeteci tarafikten plakayı sorguladım Mondial çıktı. Harley'den başka bişey bilmiyor demek abi...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı emrahkucukgirgin Nickli Üyeden Alıntı
    Allah korumuş...

bu arada Harley diye yazmış salak gazeteci tarafikten plakayı sorguladım Mondial çıktı. Harley'den başka bişey bilmiyor demek abi...
    amma guldurdun dostum mondıalede harley dıyolaryaa offf offf :P :mrgreen: :mrgreen:
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

cuneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cüneyt ARKIN
    Sistem Mühendisliği
     BMW F650 CS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kendilerine geçmiş olsun diliyorum. Gerçi burayı okumazlar ya...

Gazete muhabirlerine uyuz olmaya başladım. Bir gazetede açıp okuduğunuz diğer gazeteyi tutmuyor. Bu sorun internetteki haber sitelerine de bulaştı.

Bence bu şaşkın gazeteci de marka manyağı olduğu için öyle yazmıştır. Markasını vermek şart değil ki. Ama yok illa birşey yazacak(uyduracak) ya...

Fesüphanallah...
    Yeni aşkım; BMW F650 CS...
    34 TC 9073

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Otomobil sürücülerinin hatalı olması hiç mühim değil, ya da sonucu değiştirmiyor. Kaza olup da aylarca yattıktan sonra haklı olmuşsun kaç yazar. Trafikte iyi şoför karşı tarafın yapabileceği hataları mümkün olduğunca önce hesap edebilen ve bunları elimine edecek hareketei uygulayabilen kişidir bence. Bu arada motor sürücülerinini iyi eğitim aldığı konusuna katılmıyorum. Ehliyet kurslarının durumu herkesçe malum, ileri sürüş teknikleri konusunda eğitim alan ise şanslı bir azınlık. Ancak çoğu scooter ve benzeri ucuz motor sahipleri sadece üç beş kuruş bulup bir motor alabilmiş insanlar, ne kursu, eğitimi, Allaha emanet yollara çıkıyorlar. Ben bu topik üzerine şimdi bir anket açacağım, ehliyet kursu haricinde farklı bir kurs alan işaretlesin, biz de durumu görelim. Sevgiler, Allah tekrarını göstermesin.

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Komtanım ehliyet kursundada eğitim yokki eğitimli isterseniz kurs ücreti 450 ytl oda heryerde yok reklamlarda 150 ytl denilenler yerlerde sadece imtihana giriyosun geneldede herkez ucuz olanı tercih ediyo
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı yenikoylu_ua Nickli Üyeden Alıntı
    Komtanım ehliyet kursundada eğitim yokki eğitimli isterseniz kurs ücreti 450 ytl oda heryerde yok reklamlarda 150 ytl denilenler yerlerde sadece imtihana giriyosun geneldede herkez ucuz olanı tercih ediyo
    Orası kesin canım, ama en azından anlamında söyledim Kubilay dostum..

Alıntı sancezz Nickli Üyeden Alıntı
    yaa dostlar kask var kask var ben kask takarken bunalımıyom cunku tas seklınde heryerınden hava alıyor ha dusersem nolur suratım dagılır ama hıc degılse beynımı korur sag kalma oranım kasksız oldugumda%10 ken kasklı oldugumda %90 kadar cıkıyor bence kafanıza sıcak havalarda yazlık tas kask takın o kadar bunlatmıyo
    Sançez ben sana evdeki çelik tencerelerden bir tane vereyim onu tak daha iyi korur şu anki kaskından.
    Havalandırması güzel bir kask alırsan full korumalı, korunman %100 olur.

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    Bu yazılanlardan ders almamız lazım malesef yaz aylarında çoğu insan korumalı mont giymiyor ve kask takmıyor.Belanın nereden geleceği belli olmaz dikkatli olmak, tedbiri elden bırakmamak lazım.
    İnsanın Tüm Evrende Kesin Olarak Düzeltebileceği Tek Bir Şey Vardır.KENDİSİ....
    Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumanı Yutarsın

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    evet o haberi bende dün akşam TV den seyrettim motor mondial 125 likti galiba gördüğüm kadarı ile ilginç bir olay kaza resmen dediğiniz gibiydi allahtan oradan gecen biri yardımcı oldu yine aynı (galiba) kavşakta başka bir araba kazası daha gösterdi kavşaktaki kamera kayıt etmiş falandı

acaip bir durum be abicim vallah ilginç

ben Mersinde artık kask takmaya başladım istediği kadar sıcak olsun

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)