Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı 7Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim belki bir gün Ama başlamalıyım öncelikle bir çok sıkıntı var Miktar belirleme (Başlangıç motoru için çok parada vermek istemiyorum sonuçta beraber bir yola da çıkacağız ucuz da almak istemiyorum ama aynı zamanda da motosiklet istiyorum :/ Çok kararsız kaldım ve kafam karıştı
    Örneğin Regal Raptor DDE-10e .. Şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ,japon makinelerden önceki son duraktır. Çoooook para vermezsin, çok ucuz da değildir bazı cuiser benzeri çakma chopperlar gibi. Motorun da dibidir, bakımların düzenli olursa yakıt cimrisidir. Bu yıl 2500 km yaptım tık demedi. Bursa'daki Enduro Festivali'ne artçım ile gittim. Keles yolunu bilenler hatırlar(50 km katıksız tırmanış yapıyorsun Sözün özü Spyder candır.
    7Siyah (30.Eylül.2016) Bunu beğendi.

Hüseyin Kalkan
    Mesleksiz
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    13
    Beğenilmiş
    5
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin aramıza hoşgeldin. Başlangıç motoru bence bir klişedir. Ne ile başlarsan ona alışırsın. Boy ve kilo durumuna bakarsak kesinlikle DDE-10e diyebilirim yani Spyder.. Bütçe kısıtlaman yok ise 350 cc bi Spyder boyuna ve kilona göre oldukça makul olacaktır. İri bir makine ve görseli enfestir. 250 cc de görsel anlamda aynı ebatta.. Ben 250 cc Spyder kullanıyorum. Resmen iri adamlar için tasarlanmış iri bir makine .. Spyder ı tek geç derim ;)

7.000 TL - 12.000 TL arasında bir fiyat belirtiliyor işte bende o arada kaldım çok eksiğim var :(

Alıntı Bombacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hosgeldin kardesim

Hoş bulduk

Örneğin Regal Raptor DDE-10e .. Şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ,japon makinelerden önceki son duraktır. Çoooook para vermezsin, çok ucuz da değildir bazı cuiser benzeri çakma chopperlar gibi. Motorun da dibidir, bakımların düzenli olursa yakıt cimrisidir. Bu yıl 2500 km yaptım tık demedi. Bursa'daki Enduro Festivali'ne artçım ile gittim. Keles yolunu bilenler hatırlar(50 km katıksız tırmanış yapıyorsun Sözün özü Spyder candır.

Bir çok kişinin önerdiği makine hayırlısı olsun başlangıç için ufak makine sağlam ekipman makineye 5 vereceğime 4 vereyim ekipmana 1 vereceğime 2 vereyim düşüncesi ile ilerlesem daha iyi olmaz mı ? Küçük belki yer tasarrufu da sağlar

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Hüseyin hoş geldin. Senin için Spyder en ideal makine...

Hüseyin Kalkan
    Mesleksiz
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    13
    Beğenilmiş
    5
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin hoş geldin. Senin için Spyder en ideal makine...
    Yer sıkıntım şuan için var daha kısa bir şey bakıyorum ve Raptor adında bir forumda tabi ki en ideal makine ama bu sefer değil 2. motora kadar yerim uygun olur da belki hem daha güzel hemde daha hakim binebilirim herkese çok teşekkür ederim yorumlarınız için ama daha ufak ve her halde cruiser olmayan bir makine iyi olacaktır.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı 7Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yer sıkıntım şuan için var daha kısa bir şey bakıyorum ve Raptor adında bir forumda tabi ki en ideal makine ama bu sefer değil 2. motora kadar yerim uygun olur da belki hem daha güzel hemde daha hakim binebilirim herkese çok teşekkür ederim yorumlarınız için ama daha ufak ve her halde cruiser olmayan bir makine iyi olacaktır.
    Pek tabii bütçe çok önemli. Bu tamamen senin kararın. Boyum seninki kadar uzun olmasa da (1.7 iri yapılı bir bireyim. Pek çok makineye bindim,kullandım. Beni taşıyabilecek,rahat olabileceğim tek motor (bu segmentte) spyder oldu. Skygolarda falan ejder dalgasına kelebek konmuş gibi durdum Evet, 7-12 arası bir fiyatı var. Lakin 4 veripte iki ay sonra yarı fiyatına zor satacağın(aslında satamayacağın bkz. Kuba superlight 200cc vb.) motorlar da var piyasada.Bütçe de seçim de senin..

Hüseyin Kalkan
    Mesleksiz
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    13
    Beğenilmiş
    5
    Pek tabii bütçe çok önemli. Bu tamamen senin kararın. Boyum seninki kadar uzun olmasa da (1.7 iri yapılı bir bireyim. Pek çok makineye bindim,kullandım. Beni taşıyabilecek,rahat olabileceğim tek motor (bu segmentte) spyder oldu. Skygolarda falan ejder dalgasına kelebek konmuş gibi durdum Evet, 7-12 arası bir fiyatı var. Lakin 4 veripte iki ay sonra yarı fiyatına zor satacağın(aslında satamayacağın bkz. Kuba superlight 200cc vb.) motorlar da var piyasada.Bütçe de seçim de senin..

Her şeyin hayırlısı bekliyorum sadece zamana bırakıyorum hafiften

mualla evren mevlanaoğlu yerinde
    müzisyen
     mondial 150 sentor
     muğla
    Beğenmiş
    94
    Beğenilmiş
    90
    Hoşgeldin ...bence de başlangıç için 250lik iyidir.deneyim kazandıkça büyütürsün....

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297
    Aılemıze hosgeldın huseyın en yakın zamanda tanışmak dılegıyle ;)

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    RR forumlarina hosgeldiniz Huseyin..

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    RR ailesine hoşgeldin. Daytona yada Spyder iyi durur sende

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler