İzmirde gun aşırı motor kullanıyorum sabah aksam ıse gıdıp gelirken motor kullanıyorum halıyle trafıkte takılı kalmamak ıcın motor tek kolaylık ve bu asktan bır günden fazla ayrı kalamıyorum :D neyse hergun en azından 3 araba veya kamyon sahıbıne kapın acık dıye uyarıda bulunuyorum... bazı suruculerın aynalarını ben acıyorum ya adam o kadar alakasız ayna ıle :S e tabı boşluk bulduğunda sınyal vermeden saga sola donenlerı hıc saymıyorum :S yanı anlayacağınız sabah aksam motor kullanma zevkınızın ıcıne edıcek bırılerı mutlaka bulunuyor :S aaa bu arada agresıf dolmus ve mınıbus suruculerını unutmamak lazım :D onlar olmazsa olmazım ılla her gun bırıyle atışıyoruz cunku kullandıkları araçlarda kesınlıkle sınyal kolu yok :D ben ızmır dıye baslık açtım ama buyuk sehırlerde durum aynıdır sanırım neysekı bu durumlar motoruma olan askımı ne azaltıyor nede zedeliyor... acık ve net soyluyorum yasadıgım surece nerde ve nasıl olduğu onemlı degıl hayatta kalmaya ve motor kullanmaya devam edecegım....