Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297

İzmirde motor kullanmak bı nevı hayatta kalmaya calısmak...

İzmirde gun aşırı motor kullanıyorum sabah aksam ıse gıdıp gelirken motor kullanıyorum halıyle trafıkte takılı kalmamak ıcın motor tek kolaylık ve bu asktan bır günden fazla ayrı kalamıyorum :D neyse hergun en azından 3 araba veya kamyon sahıbıne kapın acık dıye uyarıda bulunuyorum... bazı suruculerın aynalarını ben acıyorum ya adam o kadar alakasız ayna ıle :S e tabı boşluk bulduğunda sınyal vermeden saga sola donenlerı hıc saymıyorum :S yanı anlayacağınız sabah aksam motor kullanma zevkınızın ıcıne edıcek bırılerı mutlaka bulunuyor :S aaa bu arada agresıf dolmus ve mınıbus suruculerını unutmamak lazım :D onlar olmazsa olmazım ılla her gun bırıyle atışıyoruz cunku kullandıkları araçlarda kesınlıkle sınyal kolu yok :D ben ızmır dıye baslık açtım ama buyuk sehırlerde durum aynıdır sanırım neysekı bu durumlar motoruma olan askımı ne azaltıyor nede zedeliyor... acık ve net soyluyorum yasadıgım surece nerde ve nasıl olduğu onemlı degıl hayatta kalmaya ve motor kullanmaya devam edecegım....
    aycanblmts (01.Ekim.2016), Bradiaga (06.Ekim.2016), CELİL (02.Ekim.2016), ckaraca (02.Ekim.2016), gabriel cash (02.Ekim.2016), Hiracan (03.Ekim.2016), Kerem Düzgün (02.Ekim.2016), nedemek (03.Ekim.2016), ob1kanobi (01.Ekim.2016) Bunu beğendi.

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    İyi ki İstanbul'da yaşamıyorsun. Maalesef milletimizde iki teker zihniyeti yok. Kaldı ki saygı ve hoşgörünün olmadığı toplumda böyle bir zihniyeti beklemek doğru değil. Kibirli ve düşüncesiz bir toplumuz. Bu kibir hayatımızı kasmamıza neden oluyor. Yanımızdan geçen güzellikleri göremiyoruz. Bizler bu topluma iki teker zihniyetini yerleştirmeye çalışan savaşçılarız. Mümkün olduğunca yollarda olmalıyız. Mümkün olduğunca kalabalık sürmeliyiz. Ki belki (bir umut) bir gün bu zihniyeti yerleştiririz. Bizden sonra sürecek olanlara, çocuklarımıza daha güvenli yollar bırakırız.
    Aybars (01.Ekim.2016), CELİL (02.Ekim.2016), HelmettolgA (06.Ekim.2016), Hiracan (03.Ekim.2016), nedemek (03.Ekim.2016) Bunu beğendi.
    No medicine like the ride.

camura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat
    Gazeteci
     RR Daytona 250e 6c
     istanbul
    Beğenmiş
    20
    Beğenilmiş
    8
    Emniyet seridinde 120yle giderken inatla yol isteyen sivil polis araclari bile var Istanbul'da. Sanki kapali trafikte daha hizli gidebilecekmis ve o suratte yavaslamadan ona yol verebilecegimi dusunebilmekte... Neyse devamini getirmeyeyim anladiniz siz:d
    Aybars (01.Ekim.2016), CELİL (02.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297
    Alıntı aycanblmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi ki İstanbul'da yaşamıyorsun. Maalesef milletimizde iki teker zihniyeti yok. Kaldı ki saygı ve hoşgörünün olmadığı toplumda böyle bir zihniyeti beklemek doğru değil. Kibirli ve düşüncesiz bir toplumuz. Bu kibir hayatımızı kasmamıza neden oluyor. Yanımızdan geçen güzellikleri göremiyoruz. Bizler bu topluma iki teker zihniyetini yerleştirmeye çalışan savaşçılarız. Mümkün olduğunca yollarda olmalıyız. Mümkün olduğunca kalabalık sürmeliyiz. Ki belki (bir umut) bir gün bu zihniyeti yerleştiririz. Bizden sonra sürecek olanlara, çocuklarımıza daha güvenli yollar bırakırız.
    bende oyle bır trafık hayal edıyorum kesınlıkle... zıra bı oğlum var 3 yasında motorsıklet delısı 3. kaskını eskıttı... umarım hayal ettıgımız gıbı bır dünya ve trafık bırakabılırız gelecegın motor kullanıcılarına ;)
    aycanblmts (01.Ekim.2016), CELİL (02.Ekim.2016), Kerem Düzgün (02.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297
    Alıntı camura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emniyet seridinde 120yle giderken inatla yol isteyen sivil polis araclari bile var Istanbul'da. Sanki kapali trafikte daha hizli gidebilecekmis ve o suratte yavaslamadan ona yol verebilecegimi dusunebilmekte... Neyse devamini getirmeyeyim anladiniz siz:d
    Haklısın anladıkkkk :D ya daha dıle getırmedıgımız ne olaylar yasıyoruzda neyse.... malum arkadasın bahsettıgı gıbı bız motorlu bırer savaşçıyız :D
    camura (01.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Valla aynen öyle. İzmir'de özellikle ve özellikle 45 plakalı araçlara, Menemen dolmuşlarına ve kadın sürücülere dikkat etmek gerekiyor. İzmir'in kadınları araç sürerken bile güzel olmaya gayret gösterdikleri için sürücü aynasında makyaj yaparken motorcuları pek de önemsemiyor
    Aybars (03.Ekim.2016), Hiracan (03.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Buğra özçetin
    Öğrenci
     Harley Davidson Iron 883
     Karşıyaka
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    138
    En en en gicik oldugum sey ise seritte yanuk duran araclar herkes adam akilli dursa aradan gecip gidicez ama bazilari illa diger seride biraz daha yakin olmak istiyorlar nedense
    Aybars (03.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    İstanbulda da durum aynı. Gram saygı yok. Bir de hödödö diye söylenirler haklı gibi. Trakya bölgesinde sürerken biraz daha rahat ediyorum şahsen yaşlı dayılar harici

mualla evren mevlanaoğlu yerinde
    müzisyen
     mondial 150 sentor
     muğla
    Beğenmiş
    94
    Beğenilmiş
    90
    Bodrumda trafiğe her çıkışımızda arkasından sövdüğümüz 2 plaka var izmir çoğunlukta.zaman zamanda istanbul.. arabaları oldum olası sevmedim zaten.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aybars (03.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297
    Alıntı gabriel cash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla aynen öyle. İzmir'de özellikle ve özellikle 45 plakalı araçlara, Menemen dolmuşlarına ve kadın sürücülere dikkat etmek gerekiyor. İzmir'in kadınları araç sürerken bile güzel olmaya gayret gösterdikleri için sürücü aynasında makyaj yaparken motorcuları pek de önemsemiyor
    ızmırdekı arkadaşlarımın bana destek çıkması ve unuttuklarımı yazması gerçekten hos

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)