Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Demir
    diğer
     Regal Raptor
     Adana
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    3

Yedek parça alibabadan temin edilebilir

selam, gezinirken tespit ettim. altaki linkte alibaba da regal raptor ltd.nin bizzat satışyaptığı bir sayfa buldum. bazı parçalar mevcut. daha hesaplı duruyor. balansörsüz makineler için hangi modelin anahtarına dikkat etmemiz lazım onu bilemedim. örnk https://dadyw.en.alibaba.com/product...e_bracket.html şu linkteki üründe Model Number: 350E-6C 250G-2N 250E-9A sayılmış, balansörsüz eksi 250 cc için hangi modele dikkat etmek lazım.

https://dadyw.en.alibaba.com/productlist.html
    Konu D e m i r tarafından (03.Ekim.2016 Saat 01:23 ) değiştirilmiştir.

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    Yardımcı olmak isterdim fakat anlamıyorum. Bilen birisi yardımcı olacaktır.
    D e m i r (03.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Benim bildiğim alibaba toptancı sitesi.Minimum sipariş 1 adet yazmış ama herkese satış yapar mı orasını bilemiyorum.

Emok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah
    Academic Staff
     2014 Hyosung GV250 EFI
     Ankara
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    31
    Daha once bahsi gecmisti. Parca fiyatları cok uygun fakat bireysel kullanıcının buradan alısveris yapması neredeyse imkansız. Ben de ilk inceledigimdebir kac parca siparis etmeyr yeltenmistim ama sistem aliexpress gibi degil. Toptan ve sirketlere satıs var. Mesajlara da pek geri donmuyorlar. Muhtemelen bilincli olarak aliexpresse koymuyorlar bu parcaları cünkü koyarlarsa buradaki distributorlerin mal satamayacagını biliyorlar. Veya tam tersi, distributorler konulmaması icin baskı yapıyor da olabilir. Yine de bu sitede 11 dolar fiyata sahip urune yetkili servisin 350 tl istemesi can sıkıcı. Siparis verebilirseniz buradan haber eder misiniz?
    Bahadır (03.Ekim.2016), bronks (03.Ekim.2016), D e m i r (03.Ekim.2016) Bunu beğendi.

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Demir
    diğer
     Regal Raptor
     Adana
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı Emok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha once bahsi gecmisti. Parca fiyatları cok uygun fakat bireysel kullanıcının buradan alısveris yapması neredeyse imkansız. Ben de ilk inceledigimdebir kac parca siparis etmeyr yeltenmistim ama sistem aliexpress gibi degil. Toptan ve sirketlere satıs var. Mesajlara da pek geri donmuyorlar. Muhtemelen bilincli olarak aliexpresse koymuyorlar bu parcaları cünkü koyarlarsa buradaki distributorlerin mal satamayacagını biliyorlar. Veya tam tersi, distributorler konulmaması icin baskı yapıyor da olabilir. Yine de bu sitede 11 dolar fiyata sahip urune yetkili servisin 350 tl istemesi can sıkıcı. Siparis verebilirseniz buradan haber eder misiniz?
    Ederim ancak balansorlu balansorsuz farkı var, benim eski makine...hangi modeli referans alacam bilemedim. Mesala dikey radyatör tüm modellerde ayni midir

Emok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah
    Academic Staff
     2014 Hyosung GV250 EFI
     Ankara
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    31
    Alıntı D e m i r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ederim ancak balansorlu balansorsuz farkı var, benim eski makine...hangi modeli referans alacam bilemedim. Mesala dikey radyatör tüm modellerde ayni midir
    Bende radyatör olmadığı için çok bilgim yok ama muhtemelen aynıdır diye tahmin ediyorum.
    Satıcıya sorup bilgi alınabilir demek isterdim ama daha önce bir kaç kez mesaj attım cevap alamadım.
    D e m i r (03.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)