Selam ailem

Geçenlerde yan çanta almak için birkaç tane maðaza gezdim. En sonunda çantayý buldum ama eleman abi çanta demiri olmadan bunlarý kullanýrsan çanta diske sürtebilir çabuk yýpranýr veya parçalanýr dedi. Eyw dedim 200 tl lik heybe ve sosis takýmýnýn yanýna bir de demirini alayim dedim. Bir tane gösterdi ne kadar dedim 250tl dedi . %@#*^:( o ne arkadaþ demir bu dalga mý geçiyorsun dedim. Ama hondanýnki dedi . Baþlatma hondaya demir demirdir sanki maðazadaki diðer demir parçalarý farklý dedim sinirlendim çantalarý almadan çýktým maðazadan. Para konusunda cimri bir adam deðilimdir ama demir parçasýna 250tl verecek kadar da zengin deðilim
Eve gidip ne yapabilirim diye düþünürken aklýma bahaus dan aldýðým raflarýn demirleri geldi.

Aradaki demirleri kolayca kýrýp geri kalan düz demiri büker aynýsýný yapabilirim belki dedim baþladým iþe

Çok zorlanmadan yarým saatte sadece bilek gücüyle ortaya çýkan sonuç .

Gayet saðlam oldu. Yaylanmamasý için yukarýya bi kývrým verdim.

Yani sonuç olarak bahaous veya herhangi ev eþyalarý satan bir maðazadan raf üniteleri için bu demirlerden ( 2 tanesi 25tl) alarak bu demiri yapabilirsiniz. Bir de L raf ayaklarý var onu da kullanabilirsiniz.
Demir parçasýna 250tl vermeyin istedim ailem. Umarým faydasý olur ..

Özgür yaþa,mutlu yaþlan..