Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yan yol

JinQuaan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çetin Alperen Toptepe
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Yan yol

Abilerim biliyorum çok fazla konu açıyorum fakat ilk motorum olacağı için hem çok heyecanlıyım o yüzden aklımda çok fazla soru var

bunlardan biri de

bu kırmızıyla işaretli yoldan gelsem (motoru ordudan alıp samsuna getircem) bi sıkıntı olurmu ceza durumları falan ne olur bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    istanbulda hep kullandığım emniyet şeridi trafikten dolayı ancak o yollarda trafik olmayacağı için orta şeritten veya sağ şeritten hatta bi otobusün arkasına girip rüzgarı kestiğinde muhteşem derecede gidersin

Çetin Alperen Toptepe
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    haydaa hocam ben 2.defa motor kullanıcam sen otobüsün arkasına geç rüzgar kes diyorsun oluyomu şimdi
    Aybars (25.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297
    Sakın on kısmını goremeyecegın bır aracın arkasına fazla yanaşma!! Otobüs kamyon vs...emniyet serıdınıde kullanma cezası var...! En garantısı sağ serıtten ağır ağır ılerle ;) sımdıden hayırlı yolculuklar...

fatih ucek
    ihracat müşteri temsilcisi
     Dragstar 250
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,282
    Beğenilmiş
    537
    yalnız yol ne güzelmiş, yardır yardır gidilir o yolda.

emniyet şeridi yasak ama polisler göz yumuyor motorlara lakin yazmak isterse yazar onun keyfine kalmış bir durum.

Coctailozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oktay özer özdemir
    Turizm resepsiyon şefi
     Regal Raptor DD 250E 9
     fethiye
    Beğenmiş
    70
    Beğenilmiş
    50
    Kardeşim ordu samsun arasında bişey olmaz. Emniyet şeridini kullan ağır ağır gideceksen. Polis bişey demez o yolda. Ama emniyet şeridinde de dikkat et. Cam kırıkları çivi yağ atığı bilimum şeyler rahat bulunur. Otobüs arkasına falan aman takılma. Ekipmanını almadıysan üstüne deri tarzında rüzgar geçirmeyen birşey giy. Fermuar yerlerinden rüzgar alacaktır orayada gazete koy ön tarafına kompld. Hem rüzgar almıyor hem sıcak tutuyor bende samsundan sinopa öyle götürdüm motoru

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çetin Alperen Toptepe
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Valla hocam ekipman için 1000liram var bilmiyorum yeterli olurmu ama motoru teslim almadan önce hepsini halledip öyle binicem motora canımdan önemli değil zaten ailemin haberi yok alacağımdan 1-2 çıtlattım herkes karşı çıktı babam hariç (babamda motor delisidir suzuki sv650r ı var) o yüzden önce güvenlik zaten gelirkende 50 yi geçeceğimi düşünmüyorum pek

Coctailozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oktay özer özdemir
    Turizm resepsiyon şefi
     Regal Raptor DD 250E 9
     fethiye
    Beğenmiş
    70
    Beğenilmiş
    50
    Alıntı JinQuaan05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam ekipman için 1000liram var bilmiyorum yeterli olurmu ama motoru teslim almadan önce hepsini halledip öyle binicem motora canımdan önemli değil zaten ailemin haberi yok alacağımdan 1-2 çıtlattım herkes karşı çıktı babam hariç (babamda motor delisidir suzuki sv650r ı var) o yüzden önce güvenlik zaten gelirkende 50 yi geçeceğimi düşünmüyorum pek
    Kardeşm 1000 liraya orta kalite bir fullface kask mont dizlik eldiven hepsine yeter. Samsunda küçük bi dükkan var. Ordada genç bi kardeşimiz var. Astone marka kask givib mont venom mafsallı dizlik armode eldiven 600 liraya falan geldi bana. Aldığım kask LS2 den daha iyi bi kask. Orayı tavsiye edebilirim. Elinde yeteri kadar çeşit yok azar azar bulunduruyor. Diğer tavsiyem sağlam motordan elinden geldiğince alışveriş yapma bir çok ürünü kazık fiyata veriyor. Piyasanın 2 3 katı neredeyse. Git gez model bak fiyat öğren ama hemen kapılma. Ben 30 liralık çakmaklığa 70 lira verdim biliyodum piyasasını ama acelem olduğundan aldım mecbur :D

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flowride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Caglar yildirim
    Ogrenci
     Marauder 150
     Istanbul-cekmekoy (anadolu yakasi)
    Beğenmiş
    25
    Beğenilmiş
    47
    Ben zorda kaldigimda kullaniyorum acikcasi hatta polisle bile yan yana gittigim oluyo musamaha gosteriyolar yani

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Recep YAŞAR (25.Ekim.2016) Bunu beğendi.
    RELASE THE KRAKEN..!!!

Recep YAŞAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Recep YAŞAR
    işçi
     HONDA CBF 600 ABS
     İstanbul-Esenyurt(Avrupa)
    Beğenmiş
    1,431
    Beğenilmiş
    550
    Alıntı Flowride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben zorda kaldigimda kullaniyorum acikcasi hatta polisle bile yan yana gittigim oluyo musamaha gosteriyolar yani
    bazen denk gelirse istanbul trafiginde polisleri önüme alıyorum güzel yol açıyorlar
    kendi geçebileceği yer olduğu halde minübüse vurup sola yanaş bu yolu aç diye bağırdığını biliyorum
    arkadaşlarında dediği gibi o yol normalde yasak ama polisler göz yumuyor olduki o yoldan giderken polisi gördün panik yapma kaza riskin artar gördüyse gördü zaten bir defa.

Şehirler arası yolda fazla trafik olmaz o yüzden kullanmanı tavsiye etmem sağserit senin için en ideal olan yer olacaktır.
    gene arkadaşların dediği gibi önünü göremedigin araca sakın yakından takip etme kamyon tır vb araçların yanlarından geçerkende mutlaka kendini göster ( gerekiyorsa korna çal) aynadan seni gördüğünü görmeden kör noktasına girme.
    iyi yolculuklar.
    Yollar ne zaman biter ?
    Artcımız olan azrail ,rahatsız olup yeterbe dediği zaman mı ?
    :?

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)