Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

barismert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

yılın en dandik arızası

motoru alalı 2 hafta oldu 2007 model 2 aylık motor daha motoruma agız tadıyla binemeden bozuldu haftada 1 gün iznim var pazar günü ondada motor bozuk cuma günü kısa farlar bozuldu bende ampülden şüphelendim nasılsa 3000 bakımına gidicem die değiştirmedim devam ettim cumurtesi akşam işten gelirken saat akşam 8 de leventte motor stop etti saga cektim bi baktım sigorta atmış yedek sigortayı taktım en azından eve gidim bakim die devam ettim maslaga tam girdim pat die bi ses yine stop etti askeriyenin önünde saga cektim bi baktım ön far camı patlamış kesin dedim burda bi kısa devre var ısındı far kapak patladı aldım RR ı elime tarabyaya kadar taşıdım allahtan genelde yokuş aşagı eve geldigimde saat 11 di 4 km taşıdım motoru pazar sabah kalktım yani bugun on far kapagını söktüm bütün kabloları tektek kontrol ettim hic biyerde kararma yok kısa devre yok sasede almamış ampül ark yapmıstır die düşündüm cunku on far kapagını patalatıcak tek sey ampülün ısısı olurdu ampülü söktüm yeni 15 amperlik sigorta taktım calıstırdım bekledim 20 dk stop etmedim tamamdır dedim hallettim mahallede deniyiM biraz daha dedim daha 500 metre gittim stop ettim yine sigorta attı bi pazar günüm vardı sahilde gezicektim akşama kadar bok oldu bunalımdayım uyuz oldum servise gitsem nası gitcem emre motorun motoru güneşlide ben tarabyadayım motor calısmıyo napıcam ben ya bu ne biçin iş ufacık bi kısa devre moralimi bozdu bundan anlayan bana yakın oturan biri varsa yardımcı olsun bunların kronik bi kısa devre arızası varmı sizce neden sigorta atar

SAYGILAR
    RESMİNİZİ ÇİZELİM İSTER MİSİNİZ?

http://www.yagliboyasanati.tr.gg

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    geçmiş olsun ,
    gerçekten de moral bozucu,umarım en kısa zamanda halledilir sorun ...
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Erken başlamışsın 2 ay içinde alla alla moralini bozma olur boyle şeyler...
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Kardeşim keşke dün akşam yazsaydın sabah görür uğrardım neyse iş işten geçmiş.Şimdi sana bir fikir veriyim.Sigortayı değiştir motoru çalıştır elektrik aksamını çalıştıran her şeyi tek tek dene ön fren arkafren fer korna sellektör muhakkak bunlardan eğer 300 500 m yol yapınca etıyorsa bunlardan birini yaptığında atıyordur bendede cumartesi oldu arkafren müşüründen olduğunu keşvettim söktüm bu arada hiçbirinden olmuyosa fanın açmasını bekle ondanda olabilir
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yeniköylü abim bütün butonları denedim freninden sinyaline kadar zaten asıl meslegim bilg teknisyenligi oldugundan elektronige uzak diilim biraz anlarım ama fan müşürü aklıma gelmemişti zaten dikkat ettim aldıgımdan beri sol fan calısmıyodu fan olayını yarın aksam işten gelince denicem büyük ihtimalle o olabilir cünkü bitek o kaldı bide deponun altında bi kablo toplulugu var orayı sökemedim cesaret edemedim garanti bozulur toplayamam falan die yarın fanada bakıcam ben en iyisi sabah akbilimi doldurayım yeşil otobüslerde klimada var ordan metro :D olamadı arkadaşda büyük minübüs var ona yüklicem motoru emre motora götürücem büyük ihtimalle garanti kapsamına sokmıcaklar ama zorlıcam zaten ekzozun yapraklarıda dökülmüs dolbahcede görüştügümüzde göstermiştim size bakalım halleder halletmez aranızda olmayı umuyorum bi agız tadıyla mubbetinize katılamadım söz vermiştim gelcem die gelemedim neyse

SAYGILAR

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Senin motor 2007 idi sanırım nasıl garantiye sokmıcaklarki problem olucanı düşünmüyorum
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ABİ SENCE EGZOZ LA ELEKTRİK OLAYINI GARANTİDEN HALLEDERLERMİ DAHA 2 AYLIK

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Tabiki hallederler başka neyi halledecekler garantiden bunları yapmayacaklarsa

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    DAHA ONCE MODİAL VARDI HER SERVİSE GİTTİGİMDE KAVGA EDİYODUM HİC BİŞE GARANTİ KAPSAMINA GİRMİYODU GARANTİDEN YAPMAZLARSA ŞİKAYET EDEBİLCEM BİYER VARMIDIR

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Doğanın eksozunu ve fanlarını değiştiler İsmailin fanıda değiştiler sorun çıkmaz

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)