Alıntı HuBo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar arkadaşlar sokakta beslemiş olduğum ve karnelerinin aşılarının tam olduğu sahiplenmiş olduğum köpeğimiz rex i 4 gündür bulamıyorduk. Bugün yerel bir haber gazetesinde köpeğimizin ölüm haberini aldık fakat vicdansızca canice öldürmüşler. Mahalledeki tavukları koşturuyor diyerekten evindeki çift kırmalı tüfek ile iki el ayağına ve kafasına ateş edilerek katledilen yavrumuzu kaybettik ve bunu vuran kişi şuanda hiç bir ceza almadı hiç bir soruşturma geçirmedi ve bu caninin yakalanması için bir imza kampanyası oluşturduk. 2 dakikanızı ayırarak bu caninin yakalanıp ceza almasına yardımcı olmak adına sende imzanı atarsan çok sevinirim. Tüm Ailemin bana bu konuda destek çıkmasını istiyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

İmza İçin Tıkla
Hulusi çok geçmiş olsun.. Okuyunca hem çok üzüldüm hem de çok sinirlendim. İnsanlıkla alakası olmayan bu vicdan yoksununun bir an önce ceza alabilmesi için hem imzaladım hem de facebooktaki tüm arkadaşlarımla paylaştım. Aralarında hepinizin televizyon,tiyatro ve edebiyat dünyasından tanıdığı değerli insanlar var. Eminim duyarsız kalmayacaklardır. Aynı zamanda yazarlık yaptığım dergide de bunun takipçisi olacağım.. Twitter üzerinden de insanlara ulaşmaya çalışacağım.