Kullanýcý Adý: Þifre: - Þifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Deðil misiniz? Lütfen Kayýt Olun!
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konulanmýþ Görüntüleme

Uður Güler
    ULAÞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     Ýstanbul Baðcýlar (Avrupa Yakasý)
    Beðenmiþ
    9,015
    Beðenilmiþ
    2,220

Daytona Sissy Bar Uzatma

Arkadaþlar merhaba.
    Uzun boyluysanýz ve artçýnýzda size yakýnsa daytonada biraz sýkýþýk oturursunuz. Doðrusu benim böyle bir problemim vardý.
    Uzun zamandýr nasýl yaparým diye düþünürken ve görsele zarar vermeden problemi çözdüm. Orjinal sissy barýn çamurluk braketlerini farklý yerlerden delmek kolay fikirdi ama çok çirkin duracaðýný düþündüm. 1 delik geriden takmakta sissybarý aþýrý geri atýyodu. Kullanýþsýz oluyodu. Kollarý sývadým. Orjinal braketi söktüm. Saðolsun Birkan BOZKUÞ kardeþim orjinal braketin ölçülerini alýp yeni yapacaðýmýz uzatma iþlemine göre yeniden boyutlandýrdý. Daha sonra 3mm paslanmaz sac temin ettim.Çýkan þablonu cnc laser kesim aleti olan bi tornacýya rica minnet kestirdim. Ve delme iþleminden sonra polisajýda yapýlýnca ortaya bana göre emeðe deðer biþey çýktý. Kýrmýzý çizgideydi eski hali. Þimdi tam istediðim gibi selenin bitim noktasýnda.Ve artçýmýn oturuþu daha rahat hale geldi. Bi okadarda saðlam oldu. Elimde bir çift fazladan var. Adama 2 tane dedim. Sað sol diye konuþurken kendisi 2 çift kesmiþ tornada. Elimde 1 çift fazladan var. 10 lirada kaþýk çaydanlýk iþi yapan biyere polisaj yaptýrdým. Totalde 1 çift maliyeti 70 lira.

Elimde olan diðer braket çifti fazladan duruyo.. Polisaj yapýlacak sadece. Ham halde ve deliksiz. Alacak ihtiyacý olan arkadaþ varsa 60tl bir çift maliyeti. Ýsteyen olursa forumdan mesaj atabilir. Detaylar fotoðraflarda...

Bahadýr (18.Kasým.2016), Birkan Bozkuþ (18.Kasým.2016), bronks (19.Kasým.2016), burock (18.Kasým.2016), CELÝL (17.Kasým.2016), FouL (17.Kasým.2016), nedemek (18.Kasým.2016), nickziki (18.Kasým.2016), Ömer (18.Kasým.2016), Punisher45 (17.Kasým.2016) Bunu beðendi.
    Konu Bypale tarafýndan (17.Kasým.2016 Saat 19:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler