Kullanýcý Adý: Þifre: - Þifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Deðil misiniz? Lütfen Kayýt Olun!
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konulanmýþ Görüntüleme

Burak Bilici
    Öðrenci
     Yamaha Dragstar 650
     Ýzmir/Bornova
    Beðenmiþ
    371
    Beðenilmiþ
    149

Thumbs up RR Ýzmir Ailemiz ve GaRRaj

Aramiza yeni birisi katýlacaðý zaman ilk soyledigimiz her zaman þu cümle oluyor ;

"Dýþarýdan bizi tanimayan insanlar bize teskilat veya kulüp diyor ama biz, bize once AÝLE diyoruz. "

Öyle bir ortam düþünün ki ;

Demir ustasi ve mühendisi, dis hekimi ve servis þoförü, berber ve okul müdürü, sanatcisi, organizatörü, askeri ve hatta ogrencisi. Her biri sosyal statülerinden siyrilmis, ayni masada, ortak bir amacla, sýrtlarýnda Raptorriders kanatlariyla. Güzel Ýzmir'in renkli yollarinda, göðüslerine carpan ege rüzgarýyla ,kilometrelerce sürdükçe artan dostluk ve kardeþlik.

Sevgi ve sayginin : yaþla, sosyal statüyle veya akrabalýkla ölçülmedigi , haketmeye calistigimiz, ihtiyacimiz olan kardeslik.

Evet biz buyuz. Biz sadece kocaman bir Aileyiz.

Büyük Raptorriders Ailesiyle tanisali ve motorumu alali bir seneden az biraz fazla oldu. En basindan itibaren ciktigim bu yolda yeni yeni kisiliklere sahit oldum. Aile babasina, abiye, kardese, haylaz çocuklara, kýymet bilmezlere, hatta kiskananlara. Bir iki üzücü olay yaþasakta farkettik ki birbirimize öyle kenetlenmisiz ki, hircin dalgalar ardinda dag gibi durabildik. Guzel yol katettik, saglam ilerledik. Herbirimizin ayri ayri emegi olan kulübümüzde en basit bir toplu suruste bile emegimizin karsiligini aldik, bize el sallayip gulumsemeyen cocuklardan.

Kardesligimizi ve Kulübümüzü bir adim öteye tasidik ve Kulup Garajimizi actik. Ciddi anlamda birlikte insa ettik orayi. Ben kullanmadigim elcik ipini garraja koydum, baska bir kardeþim kullanmaya basladi. Diger bir kardesim kullanmadigi aynasini garraja koydu, onuda ben alip kullanmaya basladim.

Senkron, sibob, karbirator ayarlari, rulman degisimi gibi pek cok teknik bakimlar yapildi, yolda kalana garrajdan malzeme götürüldü. Peki ya neden ? Kardesligimiz icin. Bizler icin.

Simdi GaRRaj bile bize yetmemeye baþladi ve her kafada ayni soru, "kulüp evimize ne zaman geçeceðiz? " Cok kisa zaman sonra kardeslerim, kulüp evininde temellerini saglam bir þekilde atacagiz. Dilerim tüm Raptorriders Ýl Teskilatlarina örnek olur yaptilarimiz ve yapacaklarimiz.

Ýste ailenin en basit ornegi, kulübümuzun babalarýndan birisi, Cenk Abimiz ve oðlu Garrajda;
    Aslinda sadece bu resim, herþeyi anlatiyor.

acryvz (21.Kasým.2016), aidikurt (21.Kasým.2016), Ali ÜNVERDÝ (22.Kasým.2016), AMZ35 (22.Kasým.2016), Aybars (21.Kasým.2016), aycanblmts (22.Kasým.2016), Bahadýr (21.Kasým.2016), Bradiaga (21.Kasým.2016), burock (21.Kasým.2016), CELÝL (21.Kasým.2016), ckaraca (21.Kasým.2016), emreozkok (21.Kasým.2016), Fatih Ucek (21.Kasým.2016), FouL (21.Kasým.2016), gabriel cash (21.Kasým.2016), Hiracan (22.Kasým.2016), HuBo (21.Kasým.2016), KÜçÜKENIþTE (17.Temmuz.2018), NanoGuardian (01.Nisan.2019), nickziki (21.Kasým.2016), ob1kanobi (21.Kasým.2016), Ömer (21.Kasým.2016), Patriot (21.Kasým.2016), RaptoRider (21.Kasým.2016), Recep YAÞAR (22.Kasým.2016), Rednexi (21.Kasým.2016), Screamager (03.Nisan.2019), spue (21.Kasým.2016), Tugay GüreÅŸen (21.Kasým.2016), Ufuk_ (21.Kasým.2016), umut. (21.Kasým.2016) Bunu beðendi.
    Konu karakalem tarafýndan (21.Kasým.2016 Saat 00:19 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)