Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Tuncay Zafer
    Tiyatrocu
     Regal Raptor DD 150e2
     İstanbul - Eyüp
    Beğenmiş
    73
    Beğenilmiş
    4

Kaza Yaptım Yardımınıza İhtiyacım Var

Abiler merhabalar. Ben geçtiğimiz cuma günü Başakşehir yönündeki yanyolda kaza yaptım. Bölünmüş tek şerit gidiş gelişli yolda ilerlerken olduğum şeritte trafik sıkışıktı ama soldaki geliş yolu boş sayılırdı. Olduğum şeritte araçlar dur kalk şekilde devam ediyordu ben de onların solundan ortadaki çizgi üzerinden ister istemez onlardan daha hızlı bir şekilde devam ediyordum.

İlerlerken hızım tahminime göre 50 km/saat civarındaydı ve ileride tahminimce benden 3-4 araç öndeki araç U dönüşü yapıp sıkışık trafikten kurtulmak için diğer yöne girip geri tem otoyoluna bağlanmak istedi ama o sırada sinyalini de vermemişti ve bir saniye gibi bir mesafede o yolu katedip o aracın sol ön lastiğine vurmam ve vurmamla birlikte motordan aracın üzerinden uçup havada iki takla açarak sırtüstü tere yapışmam bir oldu. Bir kaç dakika yerde öylece yattım.

Üzerime toplanan insanların seslerini duyunca kendime geldim birileri ambulans ambulans diye bağırıyordu. Vucudumdaki uzantıları kontrol edip bir kırılma veya benzer bir sorunumun olmadığından emin olduktan sonra yavaşça kalktım. Kask ve koruma kyafetlerim eksiksizdi o yüzden ölümden döndüm denebilir.

Olay sonra başladı. Aracı kullanan bir kadındı ve yanında da babası vardı arka koltukta da annesi vardı. Şimdi kabahati üzerime yıkmaya çalıştılar. Birincisi sollamanın dahi yapılmayacağı yerde onlar U dönüşü yapmaya çalışırken onlarla çarpıştım. Ben kazanın şokunda iken kadının babası tutanağı doldurmuştu. Ve sürücü olarak kendi adını yazmıştı ben kendime tam olarak gelmiş değilken bana birşeyler yazdırmaya çalıştı ben onu dinlemeden ve olayı da tam gerçekçi yazamadım. Onların aracının lastiğinin mili kırılmıştı direksiyon döndüğü halde teker dönmüyordu ve çekici çağırarak araçlarını yükletip sanayiie yolladılar. Benim motor pert durumda. Ve işin zor tarafı trafik sigortam yok. Şimdi ne yapmam gerek ve suçlu bana göre %100 onlar olmalıyken onlara göre %75 ben suçluyum. Bu durumda polise gitmek orta yolu bulmak mı gerekir ya da başka ne yapılabilir.

Onlar gittikten sonra motoru güvenli bir yere çevredekilerin yardımıyla park edip acil servise gittim. Kan, idrar, ultrason, tomografi, röntgen ve alkol testlerini yaptırdım. Sonuçlarda belimdeki disklerin ikisi zedelenmiş, sağ omuzda yırtık ve sol dizde de diz dönmesinden dolayı bağlar zedelenmiş durumda.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Murat Ceyhun
    Tekstil
     Regal raptor daytona
     İstanbul-Beylikdüzü (Avrupa yakası)
    Beğenmiş
    112
    Beğenilmiş
    119
    Öncelikle geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın
    Konuyla ilgili trafik şubelerinden bilgi almanda fayda var.Çünkü kullakdan dolma bilgiyle hareket etmeni istemem anladığım kadarıyla karşı taraf kurnaz gibi.
    Trafik sigortasıyla ilgilide çalışmadığın farklı bir sigorta şirketiyle görüşmen gerekir.
    Tekrar Geçmiş olsun
    Taklaci (22.Kasım.2016) Bunu beğendi.

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.
    Murat abinin de dediği gibi trafik şubeden bilgi alırsan daha iyi olur.

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    Geçmiş olsun Allah beterinden korusun
    No medicine like the ride.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Geçmiş olsun müdür. Yapacak bişey yok %100 de sen hakli olsanki sende karşı taraf kadar haksızsın vede sigortan yok yani karşı tarafın sigortası masrafı senden isteyecek : (

Umut Soydaner
    Öğrenci
     Regal Raptor 250 CC Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    430
    Beğenilmiş
    217
    Büyük geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Bencede Murat abinin dediği gibi trafik şubeden bilgi almalısın ek olarak kaza yaptığın yerde güvenlik yada mobese kamerası var mı onuda araştıra bilirsin kanıtlamak için faydalı olabilir.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Geçmiş olsun. Öncelikle doldurduğunuz kaza tutanağına belli bir sure içerisinde itiraz edebiliyorsunuz bildiğim kadarıyla. Ancak sigortaniz olmadığı için karşı tarafın aracında meydana gelen hasarın büyük kısmını size odetirler. Kaza tutanağına itiraz edip mobese yada çevredeki güvenlik kamerasi goruntulerinden aracın sürücü değiştirdiği anlaşılır ise karsi tarafa tüm suçu atabilirsiniz.
    Etrafta o bölgeyi giren mobese yok ise çevre esnaf vb kişilerin orayı gören güvenlik kamera görüntülerini bulmaya çalışın. Ancak bu güvenlik kameraları 15-20 gün gibi sürelerle geçmiş goruntuleri silerler yani elinizi çabuk tutun.
    Allah tekrarını yasatmasin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    FouL (21.Kasım.2016), RaptoRider (21.Kasım.2016), Taklaci (22.Kasım.2016) Bunu beğendi.

Eray Gürman
    İnternet Teknolojileri - SEO/Adwords
     Shadow VT 750 C
     İstanbul - Çağlayan (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,315
    Beğenilmiş
    1,181
    geçmiş olsun, allah beterinden korusun, murat abinin dediği gibi arkdaş kurnazlık yapmış trafik şubeden bilgi almalısın, 2 şeridin ortasından gidip ve hızının yüksek olması seni haksız duruma sokacaktır. fakat sürücü değiştirme olayını ıspat edebilirsen onların delil karartmalarından dolayı fazlasıyla durumu tersine çevirebilirsin.
    umutun dediği gibi mobese senin için çok büyük fayda sağlayabilir

emreozkok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yunus Emre Özkök
    Pazarlama
     Honda Shadow 750c
     İstanbul - Bakırköy (Avrupa yakasi)
    Beğenmiş
    3,828
    Beğenilmiş
    629
    Cok gecmis olsun cana gelmesin bosver gerisini....

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Sarıgene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Enes
    Muhasebe
     Regal Raptor 250E-6C
     İstanbul - Bayrampaşa
    Beğenmiş
    541
    Beğenilmiş
    415
    Büyük geçmiş olsun sana bişey olmamış gerisi halledilir bi şeklilde.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)