Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

MErtugrulK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Muhsin Ertuğrul KÖMEK
    Öğrenci
     YOK
     Çanakkale/Merkez
    Beğenmiş
    116
    Beğenilmiş
    60
    Alıntı Bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu bir ara çok araştırıp uygulamak istedim. Ama vazgeçtim kardeşim. Daytona ve spyder önler 21 inç arkalar 16 inçtir. Gelgelelim yanak işine. Bizim lastiklere uygun beyaz yanak mevcut. Ama taktıktan sonra sıkıntılar başlayabilir. Süratlerde balans yapabilir. Sonradan takılmış olacağı için ek olarak . Ömürü bittiğinde kopmaya başladığında farketmezsen seyir halinde seni düşürebilir. Orjinal beyaz yanaklı lastikler var kendinden beyaz yanakları var. Ama onlarında bizim makinalar için ölçüleri yok maalesef. Güzel ve çok güzel durmasına rağmen bu konuda yapılacak şey olmaması. Olsada güvenli ve randumanlı olmaması üzücü. Yada boya yapacaksın. Otobüsçüler kamyoncular gibi.
    Motor satılığa çıkınca gördüm abi, son karar olarak nasıl beyaz uygulaması yaptın motoruna? Aydınlatabilir misin rica etsem?
    from tha ground unda!

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Alıntı MErtugrulK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor satılığa çıkınca gördüm abi, son karar olarak nasıl beyaz uygulaması yaptın motoruna? Aydınlatabilir misin rica etsem?
    İlk başlar istemesemde. Yaklaşık 1000 kilometredir kullanıyorum kardeşim. Şimdilik problem yok. Balans problemide yaratmadı bana. Önler 30 arkalar 20 tl civarı. Takması biraz sıkıntılı. İşten anlayan birisi olması önemli. Taktırması daha pahalı. Sonuçta görsel olarak hoş ama bakımı özen istiyo. İnik lastikle üzerine gitmeyeceksin. Kaldırıma vs. Sürtmeyeceksin. Kirlendimi cifliyceksin bir hava katıyo motora . Söylenenleri kulak arkası edip taktım. Şimdilik memnunum
    FouL (07.Haziran.2017), MErtugrulK (07.Haziran.2017) Bunu beğendi.

MErtugrulK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Muhsin Ertuğrul KÖMEK
    Öğrenci
     YOK
     Çanakkale/Merkez
    Beğenmiş
    116
    Beğenilmiş
    60
    Alıntı Bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk başlar istemesemde. Yaklaşık 1000 kilometredir kullanıyorum kardeşim. Şimdilik problem yok. Balans problemide yaratmadı bana. Önler 30 arkalar 20 tl civarı. Takması biraz sıkıntılı. İşten anlayan birisi olması önemli. Taktırması daha pahalı. Sonuçta görsel olarak hoş ama bakımı özen istiyo. İnik lastikle üzerine gitmeyeceksin. Kaldırıma vs. Sürtmeyeceksin. Kirlendimi cifliyceksin bir hava katıyo motora . Söylenenleri kulak arkası edip taktım. Şimdilik memnunum
    Teşekkürler ağabey
    from tha ground unda!

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)