Tüm Raptor Riders Ailesindeki Arkadaşlar bilgisi olanlara olmayanlara unutanlara tekrar hatırlatma yapalım ....
Bildiğiniz gibi arka planda Acil haberleşme bilgilendirme kanalı olarak WhatsApp guruplarımız var bu guruplar,kanallar sadece üst yönetim tarafından açılabilir Bireysel,kendi aranızda,Gurupsal WhatsApp açmak kesinlikle ''YASAKTIR'' açanlar ve guruba girenler hakkında işlem yapılır ve Raptor Riders Ailesinden ihraç edilir bu konuda çok hassasım kimseye taviz yoktur.
Bildiğiniz gibi tüm WhatsApp guruplarında yazılanları takip,kontrol ediyorum ve zaman zaman amacı dışı geyik yapıldığını ve özellik'lede motosiklet ile ilgili bilgi paylaşımları yapıldığını görüyorum motosiklet ile ilgili paylaşımları WhatsApp larda yaparsak hepimizin faydasına olan birçok şeyi öğrendiğimiz bizi birleştiren bir arada tutan Forumumuz kan kaybeder kısırlaşır zamanla yok olur kapanır gider bu sebepten WhatsApp larda teknik bilği paylaşılması yerine forumda paylaşılıp Tüm Ailemizin faydalanmasını sağlamalıyız konuya herkesin hassasiyet göstermesini önemle rica ederim herkese iyi forumlar