Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Alıntı temurbeg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daelim kullanmadım. GV250 ve Daytona250 kullandım. Tercihim Daytona oldu. Bir mağazaya girdiğinizde üstünüze tam olan kıyafeti deneyince "aha işte bu bunu alayım" dersiniz ya.. Benim içinde daytona öyle oldu. Yalan yok ilk önce şekline kandım . Daytona ile çevre yolunda boş halde 120 rahat gördüm. Denediğim GV250 ile de 145 gördüm. Testi aynı yolda yaptım ve artçısız çantasız ikiside. GV250 karbüratörlü modeldi. Aşağı yukarı Daytona ile aynı yakıtı vardı. Parça konusunda Hyosung daha masraflıydı. Daytona daha ucuzdu (Aldıktan sonra tabi başıma birkaç bişey geldi iç pazardaki parça o an pahalı geldi bana, bende çinden getirtmeyi denedim ve geldi.)

Son olarak titreşim olayına geleyim. Açıkcası ben çok fazla titreşimden rahatsız olan birisi değilim. Koltuk rahatsızlığı konusundada yine aynı şey, ondanda çok fazla rahatsızlık duymadım.

Geriye görünüşü kaldı. İlk başa döndüm ve Daytona ile GV250'yi yan yana koydum fotoğrafını çektim. Ben zaten Daytonayı çoktan tercih etmiştim fakat çevremdekilere sormak istedim. İstisnasız herkes Daytona dedi.

Gittim aldım, içime sindi. 20km fazla hız yapıyor diye GV250'yi seçmek ve fazla para vermek istemedim.
    Herkesin zevki farklı ama GV250'nin tipinde bir albenisi yok.
    Regal raptor zaten tipi ile cezbediyor. Harbiden çok güzel motor yapmış adamlar.

temurbeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

temurbeg
    Motorcu
     daytona dd250 e6c
     Eskişehir
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    28
    Alıntı alibaba07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Regal raptor zaten tipi ile cezbediyor. Harbiden çok güzel motor yapmış adamlar.
    V motor koysalar, GV250 mi Daelim mi Regal mi diye kimse sormaz. Piyasa Daytona dolar
    alibaba07 (21.Aralık.2016), centaur (20.Aralık.2016), Erman (21.Aralık.2016) Bunu beğendi.

TOLGA YALIM
    İŞSİZ
     HYOSUNG GV 250
     İstanbul - Yenibosna (Avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,205
    Beğenilmiş
    973
    Kardesım merhaba oncelıkle bır gv 250 kullanıcısı olarak dogruları soylemek lazım kalıte saglamlık gıdıs olarak super bır motosıklettır.Ama gv 250 senın ıcın kucuk kalır boy olarak daytonaya gore kısadır.Yanı anlıcagın ben tavsıye etmem ama yok boy deıl motorun ıslevi dıyorsan gv 250 candırrrr.SAYGILAR
    acryvz (22.Aralık.2016), borabora (22.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    Hem sana en çok yakışacak hemde kendisi yakışıklı olduğu için Daytona derdim. Hem piyasası da daha hareketlidir

Heroic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökay Numani
    Öğrenci
     Lifan LF 250 B
     İzmir - Narlıdere
    Beğenmiş
    81
    Beğenilmiş
    51
    Selamlar herkese tekrardan bu konuyu tekrardan güncel hale getirmek istedim. Ehliyetime az kaldı hala kararsızım gv250 nin yedek parça konusunda cok sıkıntın olur dedikleri icin vazgecmeye basladım sonucta ogrenci adamım :D regal raptor sahibi olmayanlar daelim bak rr çin malıdır bosver onu bilmem ne diye laflarında boğuyorlar beni biraz daha eksi artı yonunden yardımcı olabilecek bi arkadas varsa lütfen yardımcı olsun

Yusuf Iman
    helikopter teknikeri
     Regal Raptor DD250e-9b
     izmir bornova
    Beğenmiş
    55
    Beğenilmiş
    119
    bence hepsini bir kez test et.her makinenin ruhu var,sana uygun olanı tercih et derim.birde grupta aybars (ümit ergen) in makinasına da bir bak derim.hem bilindik bi cihaz almak her zaman avantajlıdır.

Fatih Bölükoğlu
    Tıbbi sekreter
     yok
     İstanbul-Esenler (avrupa yakası)
    Beğenmiş
    241
    Beğenilmiş
    170
    Daelimde çin malı bildiğim kadarıyla bencede gv sana biraz küçük kalır dostum rr daelimden güzel duruyor görünüş açısından chopper havasını yanaıtan en iyi motor bana göre ��

Heroic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökay Numani
    Öğrenci
     Lifan LF 250 B
     İzmir - Narlıdere
    Beğenmiş
    81
    Beğenilmiş
    51
    Alıntı fthblkglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daelimde çin malı bildiğim kadarıyla bencede gv sana biraz küçük kalır dostum rr daelimden güzel duruyor görünüş açısından chopper havasını yanaıtan en iyi motor bana göre ��
    yok yav daelim kore malı gv yi zaten kafamdan attım yedek parca sıkıntısı fazlaymıs ve pahalıymıs. daytona ve daelim arasında kalmamın sebebi ise daytonanın tipi bildiğin adamı cezbediyor yav.Ayrıca daelimin 2.el piyasası hiç yok sayılır.Etrafımda 2-3 kisi var daelim kullanan hepsi cok memnun onlar kafamı celdi .sanırım daelim alıcam teşekkürler yorumun icin
    Konu Heroic tarafından (13.Şubat.2017 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir.

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Alıntı Heroic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok yav daelim kore malı gv yi zaten kafamdan attım yedek parca sıkıntısı fazlaymıs ve pahalıymıs. daytona ve daelim arasında kalmamın sebebi ise daytonanın tipi bildiğin adamı cezbediyor yav.Ayrıca daelimin 2.el piyasası hiç yok sayılır.Etrafımda 2-3 kisi var daelim kullanan hepsi cok memnun onlar kafamı celdi .sanırım daelim alıcam teşekkürler yorumun icin
    Bence sen daelimide ele. Kullananlar aklını çelsede regalraptor daytona daelim daystatra göre piyasaya daha hakim. Ve yakın sürede parça sıkıntısı çekebilirsin. Devamı olmayan bir model. Ve hala bayilerde satılmamış 2014 -2015 modellerini bile bulmak mümkün. İyi bir değerlendirme yap. Zarar etme kardeşim.
    Heroic (16.Şubat.2017) Bunu beğendi.

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Chopper almak istiyorsan makinan Daytona Yada spyder..

cruiser almak istiyorsan daelim veya hysoung arasinda tercih etmelisiniz..
    Tarzina göre seçebilirsin daelimin modeli oldukça küçük eğer boylu poslu iri cüsseli isen altında küçük kalabilir..
    Bypale (13.Şubat.2017), Heroic (16.Şubat.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)