Alıntı temurbeg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daelim kullanmadım. GV250 ve Daytona250 kullandım. Tercihim Daytona oldu. Bir mağazaya girdiğinizde üstünüze tam olan kıyafeti deneyince "aha işte bu bunu alayım" dersiniz ya.. Benim içinde daytona öyle oldu. Yalan yok ilk önce şekline kandım . Daytona ile çevre yolunda boş halde 120 rahat gördüm. Denediğim GV250 ile de 145 gördüm. Testi aynı yolda yaptım ve artçısız çantasız ikiside. GV250 karbüratörlü modeldi. Aşağı yukarı Daytona ile aynı yakıtı vardı. Parça konusunda Hyosung daha masraflıydı. Daytona daha ucuzdu (Aldıktan sonra tabi başıma birkaç bişey geldi iç pazardaki parça o an pahalı geldi bana, bende çinden getirtmeyi denedim ve geldi.)

Son olarak titreşim olayına geleyim. Açıkcası ben çok fazla titreşimden rahatsız olan birisi değilim. Koltuk rahatsızlığı konusundada yine aynı şey, ondanda çok fazla rahatsızlık duymadım.

Geriye görünüşü kaldı. İlk başa döndüm ve Daytona ile GV250'yi yan yana koydum fotoğrafını çektim. Ben zaten Daytonayı çoktan tercih etmiştim fakat çevremdekilere sormak istedim. İstisnasız herkes Daytona dedi.

Gittim aldım, içime sindi. 20km fazla hız yapıyor diye GV250'yi seçmek ve fazla para vermek istemedim.
Herkesin zevki farklı ama GV250'nin tipinde bir albenisi yok.
Regal raptor zaten tipi ile cezbediyor. Harbiden çok güzel motor yapmış adamlar.