Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

TonEmre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre kaynar
    Grafik Tasarım
     Daytona 2014 34 LS 3365
     İstanbul-Güngören
    Beğenmiş
    145
    Beğenilmiş
    101

Anahtar Sistemi ve haricindeki sorularım

1 hafta önce 13.000 kmde bir Daytona 250 aldım. 1 haftadır aktif olarak kullanıyorum. Eski sahibiyle konuştuğumda kontak anahtarı bendede yok çevir çalıştır git diyor. İstanbul Fındıkzade-Çapa taraflarında yaşıyorum. Gece yataktan kalkıp motor sesi diye cama çıkıyorum paranoyalaştım. Sizlere soracağım nacizane sorular şunlardır;

Kontak anahtarını nereden çıkarabilirim veya Kontak açma düzeneğini nerede değiştirebilirim?
    Disk kilidini bu gün aldım haricinde tedbir için ne yapmalıyım?
    Bulunduğum çevrede kapalı otoparklar var aylık abonelik sorduğumda 100 tl diyorlar motor için çok geldi bana sizlerden de bırakanlar varsa fiyatlar bu şekilde mi hep?
    Kışlık olarak eldiven önerisi olan var mı?
    Motora alışana kadar debriyajını bitirme aşamasına getirdim nerede değiştirmemi önerirsiniz ve fiyatı nedir?

Kerem Düzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem Düzgün
    Filo Kiralama SSH Sorumlusu
     Yamaha Dragstar XVS 650 Classic
     istanbul-Avcılar (Avrupa Yakasi)
    Beğenmiş
    5,295
    Beğenilmiş
    1,146
    Alıntı TonEmre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 hafta önce 13.000 kmde bir Daytona 250 aldım. 1 haftadır aktif olarak kullanıyorum. Eski sahibiyle konuştuğumda kontak anahtarı bendede yok çevir çalıştır git diyor. İstanbul Fındıkzade-Çapa taraflarında yaşıyorum. Gece yataktan kalkıp motor sesi diye cama çıkıyorum paranoyalaştım. Sizlere soracağım nacizane sorular şunlardır;

Kontak anahtarını nereden çıkarabilirim veya Kontak açma düzeneğini nerede değiştirebilirim?
    Disk kilidini bu gün aldım haricinde tedbir için ne yapmalıyım?
    Bulunduğum çevrede kapalı otoparklar var aylık abonelik sorduğumda 100 tl diyorlar motor için çok geldi bana sizlerden de bırakanlar varsa fiyatlar bu şekilde mi hep?
    Kışlık olarak eldiven önerisi olan var mı?
    Motora alışana kadar debriyajını bitirme aşamasına getirdim nerede değiştirmemi önerirsiniz ve fiyatı nedir?
    Emre merhaba kardeşim ,

Eğer toplantılara gelirsen arkadaşlar bu sorularla ilgili tecrübelerini aktarırlar sana .. Yüz yüze belki daha çok bilgi edineceğin konularda vardr hem seni yakından tanımış oluruz
    acryvz (05.Aralık.2016), Fatih Ucek (05.Aralık.2016) Bunu beğendi.
    Ölmekten değil yaşamamaktan kork !!

Hayatta tek bir başarısızlık vardır, o da denememektir...

TonEmre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre kaynar
    Grafik Tasarım
     Daytona 2014 34 LS 3365
     İstanbul-Güngören
    Beğenmiş
    145
    Beğenilmiş
    101
    Alıntı Rkeem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre merhaba kardeşim ,

Eğer toplantılara gelirsen arkadaşlar bu sorularla ilgili tecrübelerini aktarırlar sana .. Yüz yüze belki daha çok bilgi edineceğin konularda vardr hem seni yakından tanımış oluruz
    Evet toplantılara motor almadan öncede katıldım 1-2 sefer. Bundan sonrada haftalık buluşmalara katılmaya çalışıcam ekipman eksiğim olduğu için aktiflikten önce ekipmana yöneldim. 7 sindeki buluşmada bulunacağım
    acryvz (05.Aralık.2016), CELİL (05.Aralık.2016), Kerem Düzgün (05.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)