Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 53 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Erman Şencan
    Bilgi İşlem-Sistem ve Ağ Uzmanı
     RR DD250e-9b Classic
     İstanbul - Bakırköy (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    816
    Beğenilmiş
    292
    Alıntı Fatih Ucek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir gün işten çıkmış eve giderken ki hep gittiğim yoldan sağ çektim bi sigara içeyim dedim, nerden bilirdim ki orada durmuş iki adam benim hayatıma bu kadar etki etsin ki ben kaza ve kadere inanmam ironiye koş. Gerçi ben o an tanımışım RR'ı ama anlamamışım şimdi parçalar birleşiyor, her şey yerine oturuyor. Kadir (pttkadir) elîni uzattı "hoşgeldin kardeş" dedi. Bense " what?" Sonra anladıkki o beni yeni üye sanmış. ve her şey öyle başladı ama bitmedi, bitmezde. Bitemez abi nasıl bitsin amk bir sürü kardeş edindim kimîn gücü yeter bitirmeye (sıkıysa deneyin ulannnn ) 9 koca ay kim bilir kaç gün, kaç gece, kaç saat.. Dışardan okununca bunlar belki kardeşlik zırvaları gibi görünebilir ama yoo yoo dostum biz hiç girmedik o kafalara kendiliğînden oluştu hepsi istemsizce. 31 yaşındayım pekte dost canlısı adam değilimdir. Az olsun öz olsun kafası ama her hafta min. 30 kişi öpüyorum alayı erkek amk ) ki ben bayramda ailemle öpüşmem bu manyakları öpüyorum bazen bayy geliyor ama n'yaparsın abi adam sana öyle sıcak sarılıyorki "gell ulannn diyorsunn, içine çekiyorsun." Zamanla bir sürü şey paylaşıyorsun öyle an geliyor her şeyi ilk onlarla paylaşıyorsun. Dkkdkddllf lan sizden 3. Şahıs gibi bahsediyorum herkes ayrı kafa kimden bahsetsem öbürünün gönlü kalcak ama biraz anlatasım var; alper başkanın ayaklar yere basmıyor celil başkan aynı kasa, ali baba zaten, ömer sevecen, uğur ilk üye oldum aradı ne ayak lan bu herif dedîm, süleyman abiye bi kere işim düştü gönlümü ömürlük aldı, birkan asil adam, kerem adalet timsali, kadirler kardeşşş, tolga var 40 yaşında kellerin en yakışıklısı, onur keşke ayağımı versemde geZse arada puşt, erkan canım, hakan ufak kardeş, enes-fatıh-ıbrahım-serhat-mehmet abı-atıl abı-eray-umutum-Pınarımız- ulan oturduğunuz yerlerden hatırlamaya çalışıyprum çoksunuz be dostlar uzakta unutmayalım Aysel kankiii -fatıhhh(zalımcocuk) bahadırr(kamp adamı) ya bir sürü adam unutmuşumdur ama doğaçlama oldu dostlar affedin :( hepinizi seviyorum ama harbi seviyorum bu yaştan sonra arkadaş edinilmez diye düşünürdüm beni göt ettiniz helal olsun size derken turgayımmm cem abi caner, dilek, serkan abiiii, aga bakmıyorum yukarı teldeyim lan ne çokmuşunuz bitmiyooo kim bilîr ne çok insan unuttum Gökselll geldi bak kskddfl bu msj bitmez bitirmek lazım. Kurgu olsa olmazdı böyle eksik oldu ama iyi oldu sanki iyiki varsınız. Kimin emeği varsa bu oluşumda var olsun, çok yaşasın. Bunun parçası olmaktan çok ama çok mutluyum. Adı geçmeyenler affetsin bilsinki gönlümde büyük harflerle adı geçiyor.!
    O şen kahkahan her daim duyulsun kardeşim. Tekrar sırtında paralansın ( o kızdan uzak dur diyeceğim ama.. çok geç )
    Fatih Ucek (24.Aralık.2016) Bunu beğendi.

burock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak tınaz
    biyolog
     regal raptor spyder 350
     ankara
    Beğenmiş
    243
    Beğenilmiş
    210
    hayırlı uğurlu olsun ... darısı başıma
    Fatih Ucek (24.Aralık.2016), FouL (23.Aralık.2016) Bunu beğendi.

UgurPks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Halil Uğur Paksoy
    Ticaret
     Yok
     İzmir – Çiğli
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    55
    Allah utandırmasın
    Fatih Ucek (24.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)