Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Alıntı nedemek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bora açıkçası Süleyman abi söylenmesi gereken her şeyi söylemiş her daim yardıma hazırız, yanındayız
    Katılıyorum ......
    borabora (11.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Benim şahsi fikrim boya yapıya takılma çünkü boy kilo neden hayatımızdaki yapacaklarımıza engel olsun ki benim bir hayalim var ise boyum 1.50 diye yapamayacak mıyım yani benim için öyle bir dünya yok eğer o benim hayalimse gerekirse amortisörü bastırırım gerekirse gidonu boyuma göre yaptırırım ama onu elde etmeye çalışırım.İnan ki üniversite öğrencisiyim şuan ki hayallerimden biri daytona almak biride bu ailenin yeleğini giyebilmek bunun için kimi zaman sahne alıyorum kimi zaman bulaşıkçılık yapıyorum kimi zaman garsonluk... Bursa da yaşıyorum Kütahya da okuyorum ama İzmir'e sahneye gittiğim oluyor sırf bu yeleği alıp aileden biri olabilmek için Kütahya'dan kalkıp Eskişehir'e buluşmaya gidip tekrar dönüyorum.Diyeceğim o ki abi bir şey hayal ettiysen ne boy ne kilo ne maddiyat ne mesafeler hiç bir şey engel değil.Yeter ki iste gerisi hal olur. Al daytonanı giy ekipmanları rüzgarı hisset gerisini boş ver gitsin.Hayat pürüzleri dert edinmek için çok kısa...
    borabora (11.Aralık.2016), meeykaa (31.Aralık.2016) Bunu beğendi.
    No fear! No rules! No limit! 8)

borabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bora Duman
    Öğrenci
     YOK
     Bursa
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    27
    Alıntı burock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim , bence kullanacağın makina sana huzur vermeli rahat ettirmeli ... regal de bu konuda gayet başarılı .... ulaşılabilir fiyat da cezbedici... burnunun dibindeki iyidir daytona da candır.
    tabii son karar senin ...
    kolay gelsin.
    Tesekkur ederim Burak Bey, dediginiz gibi bi yola girdik artik. Niyetimiz belli. Sezon baslamadan neticelendirmek niyetindeyim.

Bora Duman
    Öğrenci
     YOK
     Bursa
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    27
    Alıntı gorkemYılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle merhaba
    Şunu soylemek istiyorum gercekten kendinizi yazilarinizda cok guzel ifade ediyorsunuz uslubunuz çok guzel benim fikrimce.
    Bende bu iste yeniyim zaten tecrubeli olanlar dokturmus diyebilirim umarim gonlundeki makineyi kisa zamanda bulursun. Ikinci el almak ne kadar dikkat edilirse edilsin bence birazda şans işidir. Forumda motosiklet satışı da oluyor takip edersen bu ailenin icinden birinin motorunu almak cok daha iyi olabilir diye dusunuyorum.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Merhaba Gorkem, guzel cumlelerin icin tesekkur ederim. Dediginiz gibi ikinci el biraz da şans gibi duruyor. Forumun bir faydasi da riskleri minimize edebilmek. Tekrar tesekkurler. Yuregine saglik

Bora Duman
    Öğrenci
     YOK
     Bursa
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    27
    Alıntı Oguzhan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim şahsi fikrim boya yapıya takılma çünkü boy kilo neden hayatımızdaki yapacaklarımıza engel olsun ki benim bir hayalim var ise boyum 1.50 diye yapamayacak mıyım yani benim için öyle bir dünya yok eğer o benim hayalimse gerekirse amortisörü bastırırım gerekirse gidonu boyuma göre yaptırırım ama onu elde etmeye çalışırım.İnan ki üniversite öğrencisiyim şuan ki hayallerimden biri daytona almak biride bu ailenin yeleğini giyebilmek bunun için kimi zaman sahne alıyorum kimi zaman bulaşıkçılık yapıyorum kimi zaman garsonluk... Bursa da yaşıyorum Kütahya da okuyorum ama İzmir'e sahneye gittiğim oluyor sırf bu yeleği alıp aileden biri olabilmek için Kütahya'dan kalkıp Eskişehir'e buluşmaya gidip tekrar dönüyorum.Diyeceğim o ki abi bir şey hayal ettiysen ne boy ne kilo ne maddiyat ne mesafeler hiç bir şey engel değil.Yeter ki iste gerisi hal olur. Al daytonanı giy ekipmanları rüzgarı hisset gerisini boş ver gitsin.Hayat pürüzleri dert edinmek için çok kısa...
    Oguzhan Bey, yolun da bahtin da acik olsun. Ayni makineye göz dikmişiz. Insallah siz de ben de 'yeni' olacak motosikletlerimizin fotografini buradaki uyelerle paylasiriz. Rastgele. Tesekkurler
    Oğuzhan Ocak (12.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)