Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Kerem Düzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem Düzgün
    Filo Kiralama SSH Sorumlusu
     Yamaha Dragstar XVS 650 Classic
     istanbul-Avcılar (Avrupa Yakasi)
    Beğenmiş
    5,295
    Beğenilmiş
    1,146
    Teröre destek veren herkesin yönetim olsun muhalefet olsun şahıs olsun kim buna imkan sağlıyorsa yatacak yeri olmasın...Gün olur devran döner yanlışlıkla elimize bir tanesi düşerse bı kaşık suda boğmak boynumuzun borcu olsun
    acryvz (12.Aralık.2016), Bahadır (12.Aralık.2016), centaur (12.Aralık.2016), WOLF (13.Aralık.2016) Bunu beğendi.
    Ölmekten değil yaşamamaktan kork !!

Hayatta tek bir başarısızlık vardır, o da denememektir...

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297
    Duygularımın özet bulmuş hali emeğine yüreğine sağlık abi
    acryvz (12.Aralık.2016), centaur (12.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Ali ÜNVERDİ
    Bankacı
     Ulutay - KaWaSaki VN900B - 2012
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,250
    Beğenilmiş
    780
    İlker aynı duygularını paylaşıyor ve terörü lanetliyorum.
    acryvz (12.Aralık.2016), centaur (12.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Vatanımızı, birliğimizi bozmak isteyen şerefsizlere inat daha sağlam daha dik durmalıyız.
    Allah tüm şehitlerimizin rahmet, ailelerine sabır ve kolaylıklar versin.
    acryvz (12.Aralık.2016), Bahadır (12.Aralık.2016), centaur (12.Aralık.2016), Kerem Düzgün (12.Aralık.2016), WOLF (13.Aralık.2016) Bunu beğendi.

grolof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürol ofluoğlu
    emekli
     regal raptör 250E-9
     samsun
    Beğenmiş
    39
    Beğenilmiş
    82
    İlker kardeşim
    Yazdıklarından çok etkilendim.Tüm duygu ve düşüncelerine katılmamak elde değil.Hakikaten o kadar yozlaştık ki 38 evde ve diğer akrabalarının evinde yüzlerce kişinin içi kan ağlarken biz çayımızı yudumlayıp televizyon seyredebiliyoruz.
    Kendi çıkarları uğruna bu insanların ölümüne sebep olanlar her kim olursa olsun Allah binlerce kez belalarını versin.
    Her geçen gün daha kötüye doğru gidiyoruz,Allah sonumuzu hayır etsin.
    acryvz (12.Aralık.2016), Bahadır (12.Aralık.2016), centaur (12.Aralık.2016), Kerem Düzgün (12.Aralık.2016) Bunu beğendi.
    GÜROL OFLUOĞLU
    ATAKUM-SAMSUN

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Arkadaşlar İlker kardeşimizin güzel ve anlamlı yazısına katılmamak , yaşadıklarına üzülmemek elde değil ... Aşağı yukarı tüm akrabaları Asker olan bir aileden geliyorum , tüm çocukluğum asker yanında geçti , Vatani görevimi Komando Yedek Subay olarak yaptım ,...
    İlker kardeşimize katkı olsun diye söylüyorum ,
    vatani görevden sonra herkesin iki görevi daha var bence , en az savaşan askerlerimizin görevi kadar kutsal , birincisi sorumlu olduğumuz çocuklarımızı Bu Vatana layik her alanda savaşabilecek donanıma sahip yetiştirebilmek ....
    ikincisi ise farklılıklarımıza bakmaksızın Tüm kararlarımızı ve oylarımızı Milliyetçilik duyguları ile uygulamak ....

Unutmayın biz E... şk olursak bize semer vuran çok olur ... bu aslada bitmeyecek ... yani daha çok şehit vereceğiz ve daha çok bomba patlayacak

Tek kurtuluş Birlik olarak güçlü bir Türkiye yaratmak , sen güçlü olsan elin adamı Suriyeyede İranda uçak bile gönderemez ...

Şehitlerimize Rahmet dilerim ... Başımız sağ olsun ...Saygılarımla
    aycanblmts (12.Aralık.2016), Bahadır (12.Aralık.2016), CELİL (12.Aralık.2016), centaur (12.Aralık.2016), Kerem Düzgün (12.Aralık.2016), WOLF (13.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Atıl Tuncer
    Mali Müşavir
     Kawasaki VN 900
     İstanbul - Büyükçekmece (avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,298
    Beğenilmiş
    1,086
    teröre her kim destek veriyorsa, her kim terör örgütleri ile kırıştırmışsa, bu hayvanlara eskiden taviz vermişse, ülkenin bu durumuna gelmesine her ne amaçla (oy, para, siyaset) göz yummuşsa Allah belalarını versin. her ne koşulda olursa olsun vatanı bölmek için çabalayanlar emellerine ulaşamayacaktır. bu vatan bölünmez.
    tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.
    acryvz (12.Aralık.2016), Bahadır (12.Aralık.2016), centaur (12.Aralık.2016), grolof (12.Aralık.2016), Kerem Düzgün (12.Aralık.2016) Bunu beğendi.

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    Dört halifeden beri rant kavgasına düşen bu bedenler değişti ama beyinler değişmedi. İnsanları birbirine düşman edenler ve bunlara silah sağlayan lordlar rant elde ederken bizler yurdun dört bir yanındaki gözü yaşlı insanları, her olaydan sonra aynı açıklamaları yapanları izliyoruz. Ve bir gün bitecek ümidiyle bekliyoruz.
    acryvz (18.Aralık.2016), CELİL (12.Aralık.2016), centaur (12.Aralık.2016) Bunu beğendi.
    No medicine like the ride.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Çadır mahkemeleri denen soytarılıkla şerefimizi ayaklar altına aldılar. Biz adamlara siz bizdensiniz dedikçe ''yok arkadaş ,sizlerin etnik kökü farklı'' dediler. Doğuyu cephaneliğe çevirdiler. Görevini yapan askerleri/polisleri tutukladılar. Yetkiler valilere devredildi. Ve kolluk kuvvetlerine üzeri kapalı dendi ki ''ölmediğiniz sürece öldüremezsiniz! yok ya aslında ölseniz de öldüremezsin! ''
    Hatta iki sene önce Eskişehir'e geldiğimde bir trafik polisi ''Bayrak Ebatlarına Uygun Değil'' bahanesi ile -ki uygundu- anlı-şanlı bayrağımı çıkarmamı istedi. Üzerine yürüdüm. Komiseri ''kimileri tahrik olabilir'' diye müdahale ettiğini söyledi memurunun ! Bak bak! Benim vatanımda ,benim bayrağım ''tahrik unsuru'' olmuş!
    Youtube 'ta rastgelmişsinizdir '' Almanya'da Türk ,Hollanda'da Türk Olmak...'' gibi vloglara.. Yemin ederim ''Türkiye'de Türk Olmak'' diye bir vlog çekeceğim!
    Kanıma dokunuyor kahve köşelerinde vatan kurtaranlar! Hipnotize olmuşçasına bir ağızdan kendine efendileri tarafından kendilerine kanıksatılmış sloganlarını,sahiplerinin fikirlerini cehaletlerine ve beyinsizliklerine bakmadan hep bir ağızdan tekrarlayan,sizi dinlemeyen,dinlese de zaten anlamayan, bencil,dünyadan bi'haber ,dünyayı bilmeyen, niteliksiz bu güruh !
    Tartışma programlarında da sıkça görebilirsiniz Mustafa Kemal ' e dil uzatmaya bayılan, tetikçi edasıyla -yok yok kuduz daha uygun olur- efendilerini ve efendilerinin vizyonunu cansiperhane savunan,rantını da maaşını da yerini de sadece bu cüretkarlığına borçlu olan seviyesiz,iletişim yeteneğinden ve insani değerlerden yoksun bu acayip tipleri... Su nereye akarsa o yöne dümen kırarlar. Orduyu alt-üst eden malum davalara alkış tutarken şimdi asker sevdalısı olan bu cesur(!) insanlar yozlaşmanın medya ayağını oluşturuyorlar.

Hepsinden Allah razı olsun şehitlerin lakin bunlar gibi tipler için kağıt üzerinde istatistikten başka birşey değiller. Toplumda da böyle bir algı oluşturuldu! ''Amman sana dokunmasın! Boşver ! Sana ne!''
    Şehitlik en büyük mertebe elbette ! Bundan zerre kuşkumuz yok. Lakin bunu ağzından düşürmeyip 150 koruma + helikopter+ zırhlı araç ile Cuma Namazına,çarşıya,pazara,açılışa gidenler de gözümde gitgide zavallılaşıyor. Aslında en çok kendimden tiksiniyorum! Propagandaları,ince ince işlenen kurguları öyle işlemiş ki hayatıma hiçbir şey yapamıyorum. Çoluk-çocuk için endişeleniyorum. Bu kadar doluyken bir o kadar da aileme birşey olur korkusuyla duruyorum. İşte bu yüzden en çok kendimden nefret ediyorum.
    acryvz (18.Aralık.2016), aycanblmts (13.Aralık.2016), Bypale (17.Aralık.2016), CELİL (12.Aralık.2016), grolof (20.Aralık.2016), Kerem Düzgün (18.Aralık.2016), WOLF (13.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Murat Ceyhun
    Tekstil
     Regal raptor daytona
     İstanbul-Beylikdüzü (Avrupa yakası)
    Beğenmiş
    112
    Beğenilmiş
    119
    Yaralılaraa Allahtan şifa şehitlerde Allahtan rahmet diliyoruz.ALlah yakınlarına ve milletimize sabır versin
    acryvz (18.Aralık.2016), Kerem Düzgün (18.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)