Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Alıntı aycanblmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorcuda da hata var gibi. basit bir sebep sıkıntılı bir sonuca dönüşmüş.
    aynen öyle, bmw arkadan selektör yapıyor ancak motorcu yol vermiyor, benzinliğe girerken de "gel gel" diyor. motorcu da kaşınmış biraz. tabi hiçbiri dayağı meşru hale getirmez.
    acryvz (12.Aralık.2016), aycanblmts (12.Aralık.2016), Eray Gürman (12.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Kerem Düzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem Düzgün
    Filo Kiralama SSH Sorumlusu
     Yamaha Dragstar XVS 650 Classic
     istanbul-Avcılar (Avrupa Yakasi)
    Beğenmiş
    5,295
    Beğenilmiş
    1,146
    Bana göre motorcu hatalı arkadaşlar sellektör manyağı yapmış bi kenara çekilip hayırdır diyebilirdi sol şeridi kapatmak yerine .. Madem yürek yedin kavga edeceğini bile bile girdin benzinliğe arabadan iner inmez ben olsam jopu açar ilk ben saldırırım zaten sonucun nereye gideceği belli olmuş geçmiş olsun demek düşer bu saatten sonra
    aycanblmts (12.Aralık.2016), Eray Gürman (12.Aralık.2016) Bunu beğendi.
    Ölmekten değil yaşamamaktan kork !!

Hayatta tek bir başarısızlık vardır, o da denememektir...

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    Alıntı gabriel cash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen öyle, bmw arkadan selektör yapıyor ancak motorcu yol vermiyor, benzinliğe girerken de "gel gel" diyor. motorcu da kaşınmış biraz. tabi hiçbiri dayağı meşru hale getirmez.
    aynen katılıyorum. ufak bir sebep daha vahim sonuçlara yol açabilirdi. kavga etmenin bir anlamı yoktu. arabadakiler efelenmiş.
    No medicine like the ride.

Murat Kemah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    1 yıl önce her gün geçtiğim yol. Halkalı gümrük yoluna bağlanıyor benzinlikten sonrası. Açıkçası hiç düzgün tipli bir insana şahit olmadım orda. Bosphorus City, İstanbul konakları başta olmak üzere bütün rezidanslar eskort ve pezevenklerle dolu. Parayı nereden kazandığı belli olmayan lüks içinde yaşayan züppe görünümlü kırmançilerle dolu. Sol şeridi bırakmamış eyvallah ama bunun sonu dayak olmamalıydı. Motorcunun da acelesi olamaz mı ?

Böyle durumlarda genelde ben saldırmayı tercih ediyorum. Kask kafasından çıktığına göre muhtemelen bağlamamıştır. Keşke bağlasaydı. Bu jargondaki insanların laf anladığını hiç görmedim. Dayak yiyip mahkeme mahkeme hak arayacağıma 2 3 tane de ben patlatırım en azından içim soğur. Tecavüzün cezasız kaldığı ülkede dayak adı altında bir davanın görüleceğine bile inanmıyorum çünkü.
    Bahadır (12.Aralık.2016), Erman (13.Aralık.2016) Bunu beğendi.
    Yolun başında müptelaydım, yolun sonunda müptezel.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Hadi bu arkadaş şerit konusunda hata yaptı diyelim ,böyle binlerce laf anlamayan barzo var. Onları ne edeceğiz? Allah'tan bizden birine böyle birşey yapmıyorlar.. Yemin ederim uzaklık-yakınlık dinlemem.. Boş yere demiyorum levye taşıyorum diye
    Erman (13.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Şahsi fikrim herkesin dediği gibi motorcu yol vermemiş olabilir yada araçtakilerde rahatsız etmiş olabilir sorun her neyse adam olsalar 3 kişiye tek dalmazlardı. Böylelerini teker teker yakalayıp hastanelik edip bırakasım var.
    No fear! No rules! No limit! 8)

Heroic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökay Numani
    Öğrenci
     Lifan LF 250 B
     İzmir - Narlıdere
    Beğenmiş
    81
    Beğenilmiş
    51
    ya tamam suç motosikletli arkadaşta olabilir ama 3 kişi olup ve kendilerinden yaşça baya kücük olan bi arkadaşa 3 kişi nasıl yapabilirler bunu videodaki arkadaşın yapmayın abi nolur abi sesini duydukça içim gitti yazık milletime yazık

Crixus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özgür ALBAY
    Yönetici
     Harley Davidson Sportster XL883 Custom
     İstanbul - Sultanbeyli (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    121
    Beğenilmiş
    99
    Kusur motorcuda bile olsa böyle bir olay için kimse böyle davranamaz kardeşim dağ başımı burası. Ki şehir içinde zaten hız limiti 60 ona rağmen motorcu kardeşim zaten 60 üstünde gidiyo gibi otobanmı ulan oraki basıyosun yol istiyosun onuda geçtim, çift şerit yol illa kuralı kim takar diyosan sağdan solla, adamın nie yol vermesini bekliyosun be pezevenk. Motoru kullanan arkadaş sesinden anladığım kadarıyla toymuş belliki kafasındaki kaskın işlevini değerini bilse aslında, 2 geçiricekti o olmayan beyinlerine akılları başlarına gelsin.
    Konu Crixus tarafından (13.Aralık.2016 Saat 02:41 ) değiştirilmiştir.
    LİVE TO RİDE
    RİDE TO LİVE

Erman Şencan
    Bilgi İşlem-Sistem ve Ağ Uzmanı
     RR DD250e-9b Classic
     İstanbul - Bakırköy (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    816
    Beğenilmiş
    292
    Yol verme zorunluluğu yok kimsenin. O kişinin insiyatifinde. İnsanlık yaparsın geçersin 40 50 ile keyfi süreceğim diyorsan sağ şeride iki şeritli yolda. Trafikte geçiş üstünlüğü olan araçlar belli. Şehir içinde tabelalar var. Orada 30 yazıyorsa bu sol şerit tapagaz gidebilir sadece sağdaki 30 değil. Ha yakarsın 4lü nü acil durumun vardır o zaman zaten bu bmwliler vs makası çok güzel alıyorlar otobanlarda çıt çıt sağlar sollar görüyoruz yine geçer seni.
    Sellektör yapana yol vermem lazım soldan gidiyorum şu hızla gitmem lazım vs diyenler önünüze sinyalini yakıp kıranlara sakın küfretmeyin o zaman mantık aynı onlarında mı hakkı oluyor sinyal yaktı diye o yol??!! burası türkiye sağ şeritte 50 60 giderkende sellektör yapıyorlar sağı solu yok bu işin.
    acryvz (13.Aralık.2016), centaur (14.Aralık.2016), nickziki (14.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Eray Gürman
    İnternet Teknolojileri - SEO/Adwords
     Shadow VT 750 C
     İstanbul - Çağlayan (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,315
    Beğenilmiş
    1,181
    Alıntı Crixus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusur motorcuda bile olsa böyle bir olay için kimse böyle davranamaz kardeşim dağ başımı burası. Ki şehir içinde zaten hız limiti 60 ona rağmen motorcu kardeşim zaten 60 üstünde gidiyo gibi otobanmı ulan oraki basıyosun yol istiyosun onuda geçtim, çift şerit yol illa kuralı kim takar diyosan sağdan solla, adamın nie yol vermesini bekliyosun be pezevenk. Motoru kullanan arkadaş sesinden anladığım kadarıyla toymuş belliki kafasındaki kaskın işlevini değerini bilse aslında, 2 geçiricekti o olmayan beyinlerine akılları başlarına gelsin.
    Alıntı Erman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yol verme zorunluluğu yok kimsenin. O kişinin insiyatifinde. İnsanlık yaparsın geçersin 40 50 ile keyfi süreceğim diyorsan sağ şeride iki şeritli yolda. Trafikte geçiş üstünlüğü olan araçlar belli. Şehir içinde tabelalar var. Orada 30 yazıyorsa bu sol şerit tapagaz gidebilir sadece sağdaki 30 değil. Ha yakarsın 4lü nü acil durumun vardır o zaman zaten bu bmwliler vs makası çok güzel alıyorlar otobanlarda çıt çıt sağlar sollar görüyoruz yine geçer seni.
    Sellektör yapana yol vermem lazım soldan gidiyorum şu hızla gitmem lazım vs diyenler önünüze sinyalini yakıp kıranlara sakın küfretmeyin o zaman mantık aynı onlarında mı hakkı oluyor sinyal yaktı diye o yol??!! burası türkiye sağ şeritte 50 60 giderkende sellektör yapıyorlar sağı solu yok bu işin.
    kimse o dayağı atamaz hak etti diyende olmadı, ama tabiri caizse kaşınmak diye birşey vardır.

sizin söylediğinize göre sizz baya baya avukat moduna bağladınız yok hız sınırı yok önüne kırma yok tabelası.. arkdaşlar hepimiz biliyoruz bunları, ama it ile it mi olmak lazım? baktın sana biri aşırı sellektör veriyor dörtlüleri yakmış mı olması gerekiyor? acelesi var demkki veya motorlara gıcığı olan birisi, kendine güverniyorsan tabiki önünden çekilde benzinlikte takılın tek kale.

ama gençsin güzelsin ne diye artislik yaparsın dimi ayrıca insanlık diye bişi var basıyorsa çekil kenara gitsin sanane ve sol şerit günümüzde o yolun kuralına göre değil daha hızlı gidene ayrılır adam basıyorsa basar arkdaş yavaşsan nezaketini göstereceksin. he ben göstermem buranın kuralı 60 ve ben 60ı geçmem arkamda sıra yapsınlar dersen kimisi sağından geçer basar küfürü yine zoruna gider adamın peşine takılırsın ilerde bana nasıl küfredersin diye yine kavga çıkar yada trafik varsa çekerler kenara sıraya alırlar adamı.
    Bahadır (14.Aralık.2016), CELİL (13.Aralık.2016), centaur (14.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)