Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297
    Farkına vardıgın konu çok önemli haklısın tum aile bıreylerı üstüne düşeni yapmalı eyvallah
    acryvz (26.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Kerem Düzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem Düzgün
    Filo Kiralama SSH Sorumlusu
     Yamaha Dragstar XVS 650 Classic
     istanbul-Avcılar (Avrupa Yakasi)
    Beğenmiş
    5,295
    Beğenilmiş
    1,146
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    167 olduk.. Arkadaşlarımızdan unutanlar hatırlasın, yeni öğrenenler de hemen takip edebilsin diye lütfen konuyu güncel tutalım.
    169 oldu
    acryvz (26.Aralık.2016) Bunu beğendi.
    Ölmekten değil yaşamamaktan kork !!

Hayatta tek bir başarısızlık vardır, o da denememektir...

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Abi çok güzel bir konuya değinmişsin. Kanalı oluşturan ve yöneten kişi olarak benim de yazmak istediklerim var bu konuda.

Bilindiği gibi henüz yeni bir kanal ve daha kanalı açar açmaz aklımdan geçen düşünce YouTube üzerinden reklam geliri kazanmak ve bunu da kulüp faydasına kullanılmak üzere ilgili hesaplara transferini sağlamaktı. Ancak ne yazık ki çok da fazla ilgi görmedi. Öyle ki takipçi sayısı bile hala çok az. En son çekilen öğretmenler günü videosu için İzmir ekibi başta olmak üzere birçok ekip ve kardeşimiz emek gösterdi ancak maalesef beklediğim ilginin çok azını gördü. Oysa yapılması gereken şey çok ama çok basit. Beğen, yorum yap ve paylaş. Videonun oluşturulmasında verilen emeğin yanında çok çok altında bir beklenti. Ve dediğim gibi, oradan gelecek gelir tamamen kulüp faydasına kullanılacak.

Umuyorum ki senin de vesilenle gerekli ilgiyi görür, herkesin ilgisi ve çok basit bir emekle kanalımız gelmesi gereken yerlere gelir. Bu arada her türlü video fikri ve desteğe de ihtiyaç bulunmaktadır kanal hepimizin kanalı, kulübün dışarı açılan penceresi, el ele hep birlikte güzel yerlere getirebiliriz.

Dipnot: uzun zamandır bilgisayarım olmadığı için yeni videolar eklenmedi ancak en kısa zamanda yeni videolar gelecek. Elinizde yayınlanmaya değer olduğunu düşündüğünüz videolar varsa drive, wetransfer, Yandex gibi yerlere yükleyip gokselozunver@gmail.cok adresine paylaşım verebilirsiniz.
    acryvz (26.Aralık.2016), aycanblmts (26.Aralık.2016), Bahadır (26.Aralık.2016), CELİL (26.Aralık.2016), centaur (26.Aralık.2016), Fatih Ucek (26.Aralık.2016), umut. (26.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    .... ( göreve haziriz ) .....
    CELİL (26.Aralık.2016), gabriel cash (26.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Alıntı Muratkmh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Montaj konusunda "akşamları" yardımcı olabilirim abi Mesleğini bırakmış bir grafiker olarak. Bu arada 167.
    Kardeşim bu mesaj kutuna bakabilir misin
    CELİL (26.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Alıntı gabriel cash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi çok güzel bir konuya değinmişsin. Kanalı oluşturan ve yöneten kişi olarak benim de yazmak istediklerim var bu konuda.

Bilindiği gibi henüz yeni bir kanal ve daha kanalı açar açmaz aklımdan geçen düşünce YouTube üzerinden reklam geliri kazanmak ve bunu da kulüp faydasına kullanılmak üzere ilgili hesaplara transferini sağlamaktı. Ancak ne yazık ki çok da fazla ilgi görmedi. Öyle ki takipçi sayısı bile hala çok az. En son çekilen öğretmenler günü videosu için İzmir ekibi başta olmak üzere birçok ekip ve kardeşimiz emek gösterdi ancak maalesef beklediğim ilginin çok azını gördü. Oysa yapılması gereken şey çok ama çok basit. Beğen, yorum yap ve paylaş. Videonun oluşturulmasında verilen emeğin yanında çok çok altında bir beklenti. Ve dediğim gibi, oradan gelecek gelir tamamen kulüp faydasına kullanılacak.

Umuyorum ki senin de vesilenle gerekli ilgiyi görür, herkesin ilgisi ve çok basit bir emekle kanalımız gelmesi gereken yerlere gelir. Bu arada her türlü video fikri ve desteğe de ihtiyaç bulunmaktadır kanal hepimizin kanalı, kulübün dışarı açılan penceresi, el ele hep birlikte güzel yerlere getirebiliriz.

Dipnot: uzun zamandır bilgisayarım olmadığı için yeni videolar eklenmedi ancak en kısa zamanda yeni videolar gelecek. Elinizde yayınlanmaya değer olduğunu düşündüğünüz videolar varsa drive, wetransfer, Yandex gibi yerlere yükleyip gokselozunver@gmail.cok adresine paylaşım verebilirsiniz.
    En son barınak organizasyonu ve çatalca sürüşü videolarını yetkin ve ömer abi ile irtibat kurup paylaşabilirsin göksel. Bizde onları official sayfamızda görmek isteriz. Gerekli ekip çalışmasınıda ilerleyen günlerde koordine edelim bence. Yanlız kalma bu konuda kardeşim
    acryvz (26.Aralık.2016), CELİL (26.Aralık.2016), centaur (26.Aralık.2016), gabriel cash (26.Aralık.2016), Kerem Düzgün (26.Aralık.2016) Bunu beğendi.

fatih ucek
    ihracat müşteri temsilcisi
     Dragstar 250
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,282
    Beğenilmiş
    537
    Alıntı Bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son barınak organizasyonu ve çatalca sürüşü videolarını yetkin ve ömer abi ile irtibat kurup paylaşabilirsin göksel. Bizde onları official sayfamızda görmek isteriz. Gerekli ekip çalışmasınıda ilerleyen günlerde koordine edelim bence. Yanlız kalma bu konuda kardeşim
    Aynen adamım bizimkilerden de her konuda yardım alabilirsin yeni arkadaşlar içinde anlayan kardeşlerimiz var. hazır konusu açılmışken İnstagram'da biraz es geçiliyor sanki bu ara Sosyal medya ekibi falan mı kursak tek başına çok yük oluyor sana dostum.
    acryvz (26.Aralık.2016), Bypale (26.Aralık.2016), CELİL (26.Aralık.2016), gabriel cash (26.Aralık.2016), Kerem Düzgün (26.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    Alıntı Fatih Ucek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen adamım bizimkilerden de her konuda yardım alabilirsin yeni arkadaşlar içinde anlayan kardeşlerimiz var. hazır konusu açılmışken İnstagram'da biraz es geçiliyor sanki bu ara Sosyal medya ekibi falan mı kursak tek başına çok yük oluyor sana dostum.
    Valla özellikle çekim ve montaj konusunda bilgili arkadaşlar varsa ve il teşkilatlarının çekim+montaj kısmını onlar hallederse çok iyi olur. Zira benim İzmir'den diğer illere olan katkım videoyu indir->müzik koy->logo köy ve yayınla şeklinde ilerliyor, o da haliyle biraz yavan kalıyor. Eğer ki varsa ben çekim ve montajı hallederim diyen müthiş olur.

Instagram paylaşımları düştü evet, onun da nedeni bilgisayarın olmaması yaklaşık 2 haftadır. Çünkü salt üye paylaşımları yerine biraz daha genel paylaşımları yapmaya başlamıştım, onun için de fotosop lazım birkaç güne geliyor pc, Instagram ve YouTube paylaşımları tekrar başlayacak

Söz şimdi diğer teşkilatlardan "ben bu işe gönüllüyüm" diyen kardeşlerde
    acryvz (26.Aralık.2016), Bypale (26.Aralık.2016), CELİL (26.Aralık.2016), centaur (26.Aralık.2016), Fatih Ucek (26.Aralık.2016), K.Erkut (26.Aralık.2016), Kerem Düzgün (26.Aralık.2016) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı Bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur ,Göksel'in kısa bir süre daha bilgisayarı olmayacak, dilerseniz drive a yükleyin çektiklerinizi,ben derleyip toplayıp güzel bir klip haline getirmeye çabalayayım..
    CELİL (26.Aralık.2016) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı gabriel cash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Emek verip saatlerini harcayıp ''acaba nasıl olacak,arkadaşlarım beğenecek mi?'' kaygısı ve heyecanıyla hazırlayıp azıcık bir ilgiyi bile görememe hissiyatını çok iyi bilirim dostum. Berbat bir duygudur. Umarım bundan sonra arkadaşlarımız en azından bir miktar duyarlı olur. Zaten konuyu da 7/24 whatsapp /facebook/ instagramda online olup foruma girmeye vakti olmadığını,youtube kanalını beğenmeye vakti olmadığını iddia eden/edecek arkadaşların duyarsızlığından rahatsız olduğum için açtım.

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)