Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

jashuaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

ERKEK DEDİĞİN

ERKEK DEDİĞİN

Seni elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. Bileceksin ki emin ellerdeyim, başkası tutamaz elimi böyle. Rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek. İnce olacak; seni senin kadar düşünecek. Sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek. Senin inceliğine karşı umursamaz sözler sarf etmeyecek
    Adamın sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki sen onun için varmışsın her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne yaparsa yapsın her istediğinde yanında elinin altında olacakmışsın triplerine girmeyecek.
    Sen ona sevgini hissettirdiğinde, sen ona kayıtsız şartsız âşıkmışsın gibi havalara girmeyecek. Erkek dediğin ilgi gördüğünde ilgiyle, sevgi
    gördüğünde sevgiyle karşılık verecek. Erkek dediğin, sen onun için kendine baktığında, sırf ona daha güzel görünmek için giyinip kuşandığında hiçbirşey olmamış gibi davranmayacak. Ruhunu okşamasını bilecek. Romantik olacak kimi gün habersizce kucağında çiçeklerle çıkıp gelecek. Özel günleri unutmayı marifet sanmayacak.
    Kayıtsız olmayacak senin bütün zarafetine karşı. Gerçekten seven bir kadın sevgi ve ilgi bekler, erkeğine verdiği aşkın karşılığında küçük bir tatlı söz, kısa bir mesaj, bir çağrı bile onu mutlu edebilir. Erkek dediğin bütün bunları cebinden para harcıyormuş gibi cimrilikle yapmayacak. Ben aranmayı, çok aramayı sevmem demeyecek. Her şey kendi istediği gibi olsun istemeyecek. Sadece kendi canının istemesine bağlamayacak her şeyi.Erkek dediğinin, hissettiğiyle yaptığı şey arasında uçurum olmayacak. Cesur olacak cesur. Seni seviyorum derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına gizlenmeyecek. Seviyorum deyip bir sonraki perdede kaçmayacak,özlüyorum diyorsa gelecek, kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek. Erkek dediğin aşkına sahip çıkacak. Korkak olmaz erkek dediğin. Erkek
    dediğin iyi sevişecek. Koyun gibi yatmayacak, bir an önce su iş bitse
    demeyecek. Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Bir baba şefkatiyle seni alnından öptüğünde bileceksin ki sevgisi geçici ve zayıf değildir ve sevgiyle öptüğünde dudaklarından bileceksin ki öpüşün tek sebebi şehvet değildir.

Erkek dediğin aldatmayacak. Aldatmak basitliktir. Seviyorum diyorsa
    aldatmaz erkek dediğin. Aldatıyorsa sevmiyor demektir.
    Erkek dediğin yakışıklı olacak, çekici olacak ama bundan çok daha öte birşey...

Zeki olacak. Kadının küçük yalanlara, bahanelere inanmayacağını, kendisini kendi gibi tanıdığını bilecek. Kadının zekâsını küçümsemeyecek kadar zeki olacak. Zeki olacak, seni bir hamur gibi karmasını bilecek, o hamura kendisi katmasını da.

Değerlerini bir anlık hevesler uğruna satmayacak. Namussuzluğunu,
    ahlaksızlığını ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak. Yan gözle hatun kesmeyecek, üstüne sevgili edinmeyecek. Erkek dediğin önce sevecek.Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayır gelmez. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu adamla ne yatağa sığıyorsun, ne toprağa... Koluna girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alıp sevişmesini de. Babalığını da bilecek, ana-babaya hürmet etmeyi, kadir kıymet bilmeyi, vefakârlığı, fedakârlığı...
    Erkek dediğin seni koruyacak, kuşatacak. O nerede olursa olsun seni
    koruyacağını bileceksin.

Pısırık olmayacak erkek dediğin. Erkek dediğin erkek olacak güzelim. Seni sadece sen olduğun için sevecek. Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle hareket etmeyecek. Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem dostun, hem baban, hem çocuğun olacak, huzurla bağrına basacaksın.

CAN DÜNDAR
    Aşk iki kişiliktir, motosiklette öyle :mrgreen:

Yahu tıpkı beni tarif etmiş Can dünar ( Çok mu attım ne? )

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    abi öyle deme kapışırlar seni walla :mrgreen:

şaka bir yana yukarıda belirtlen vasıfların çoğuna sahibim ama kimsenin umurunda değil. acı ama gerçek günümüzde ne olduğun önemli değil ne kadar zengin olduğun önemli. para var sa, huzur var. kim ne derse desin parasız saadet olmuyor.

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kesinlikle çerkes abi. parayla saadet olmaz mutluluk satın alınmaz diyolar. ver hatuna kredi kartı git mangodan istediğini al de bak nasıl satın alıyo mutlulluğu :P

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Arkadaşlar parayla olan saadet günlük olur ertesi gün unutulur.Gerçek saadet soğan ekmek yerken belli olur haa şimdi çoğunluk para olsun gerisi gelir diyo ama ne kadar mutlu olduklar kocaman bi soru işareti
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    vay be ne Erkekler varmış haberimiz yokmuş

KADIN DEDİĞİN ????

elbette zordayken yanında destek veren eş bulursanız gerçek saadeti yaşıyorsanuz, böyle insanların sayısı azaldı aslında onu demek istemiştim. çoğunluk paranın getirdiği refahtan dolayı ne yazıkki insanlar duygularını bir yana atarak seçimini yapıyor.huzur veya paranın verdiği güç. eskiden meslek ,kariyer , toplumda saygınlık, toplum değerleri önemliyken şimdi parası olan istediğini yapıyor.yani ne iş yaptığınız eskisi gibi önemli değil kaç para kazandığınız önemli. tartışmayı farklı bir boyuta çektiğimin fakındayım ama görebildiğim gerçekler ne yazık ki bu yönde

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    sadece erkek cephasinden bakmayalım... evet belki bazı kadınlar için para çok önemlidir ya erkeler; yanında tam destek bir eş varken "ben hayatımı yaşamak ,değişiklik yaşamak istiyorum " diyen erkeklere ne demeli...
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı inci Nickli Üyeden Alıntı
    sadece erkek cephasinden bakmayalım... evet belki bazı kadınlar için para çok önemlidir ya erkeler; yanında tam destek bir eş varken "ben hayatımı yaşamak ,değişiklik yaşamak istiyorum " diyen erkeklere ne demeli...
    hocam onlara yapılcak tek şey acil durumlar için bir köşede bekletilen meşe odununu bellerine bellerine vurmak. anca öyle akıllanırlar.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)