Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sele Konforu

borabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bora Duman
    Öğrenci
     YOK
     Bursa
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    27
    Alıntı Rednexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bora abi mi diyim kardeşim mi diyim bilemedim yaşınızı belirtmemişsiniz profilinizde göremiyorum,Chopper günlüğündeki Bedirhan benim :P
    neyse konumuza dönelim ben 2 sinide test ettim 2 motordanda oldu şöyle söyliyim 150 classic'in koltuğu gerçekten çok rahattı,süspansiyonlarıda öyle,ama daytona öyle değil (özellikle belirtiyorum bence) daytonada süspansiyonda yok emici var galiba adına öyle deniyordu sanırım ancak daytonanın koltuğunu çoğumuz sert bulduğu için hep bi modifikasyona gidildi,jel koyduranlar ek sünger koyduranlar falan oldu yani biraz maddiyata bakıyor bu kadar gözünüzü büyütmesin her türlü rahat bir seleye sahip olabilirsiniz ama tekrar söylüyorum bence daytona orjinal selesi hiç rahat değil .. ben artık alıştım daytona koltuğu sayesinde kıl dönmeside oldum :P zaten hep ağrı var hissetmiyorum :D bide şunuda belirtiyim daytona'nın üstündeyken gerçekten bazı şeyleri hissetmiyorsunuz
    Bedirhan Bey tesekkurler. Daytona yada baska motor farketmeksizin videolarınızda motosikletten aldıgınız heyecanı yansıtıyorsunuz. RR 150 için yaptığınız video da daytona icin yaptıgınız video da şahsım adına efsanedir. Heyecan patlaması vardı. Sert bir sele oldugu aşikar. Ama kişiye göre de göreceli olarak yorumlanabiliyor. Sevgi, ilgi fedakarlık gerektiriyor demek. Yine de sağlığımızdan kıymetli değil. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Alıntı borabora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bedirhan Bey tesekkurler. Daytona yada baska motor farketmeksizin videolarınızda motosikletten aldıgınız heyecanı yansıtıyorsunuz. RR 150 için yaptığınız video da daytona icin yaptıgınız video da şahsım adına efsanedir. Heyecan patlaması vardı. Sert bir sele oldugu aşikar. Ama kişiye göre de göreceli olarak yorumlanabiliyor. Sevgi, ilgi fedakarlık gerektiriyor demek. Yine de sağlığımızdan kıymetli değil. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim,yaza doğru başka başka motorlarla grubumuzun abilerinin motorlarını tanıtımını çekeceğim,sizler olduğunuz sürece benim heyecanım tüm motorlara yetecektir tekrar çok teşekkürler
    borabora (29.Aralık.2016) Bunu beğendi.

borabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bora Duman
    Öğrenci
     YOK
     Bursa
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    27
    Alıntı Rednexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim,yaza doğru başka başka motorlarla grubumuzun abilerinin motorlarını tanıtımını çekeceğim,sizler olduğunuz sürece benim heyecanım tüm motorlara yetecektir tekrar çok teşekkürler
    Kazasız belasız gunler dilerim.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)