Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

ibrahim
    memur
     DD250E-6C
     hatay
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    0

DD 250E - 6C arıyorum!!!

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. adım ibrahim. motor kullanım geçmişim var fakat bu tarzda yeniyim. başlıktada belirttiğim motordan arıyorum yani DD250e-6c. bu modelin kronik sorunu varmı? alırken nelerine dikkat etmem gerekiyor? bir tane buldum ama emin olamadım motordan iyi anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ilan kodu:378556779. ilandakini alıcam diye bi kaide yok. yine burda bu model satan arkadaşlar varsa ve km düşükse olabilir. iş nedeniyle hataya taşındım. çevre illerden olursa satılık motorlar çok sevinirim. bide hatayda olan arkadaşlar varmı burda? tanışmak isterim. bütün buluşmalar büyük şehirlerde neden diğerlerinde de olmasın ;)

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Merhaba İbrahim aramıza hoş geldin kendini tanışma başlığı altında detaylı bi şekilde tanıtırsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz. Tekrardan hoş geldin
    No fear! No rules! No limit! 8)

Furkan Canbolat
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona
     İzmir
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    38
    dostum hoşgeldin öncelikle attığın ilanın fiyatı bir hayli yüksek bence şu sezonda. onun dışında bilmiyorum kronik sorun olarak denebilecek bir tek şanzıman problemi var genelde 25 binden sonra bi şanzıman değişimi istiyor ben 32bin dayanan gördüm en fazla bu da 750 tl civarı onun dışında ufak tefek bir iki sorun olabiliyor mesela yıkamadan sonra fan müşürü problemi falan ama ciddi bişey değil onun dışında söylenebilecek pek birşey yok bende 1 yıldır kullanıyorum gayet memnunum çok şükür hiç yolda bırakmadı f/p açısından baktığımda gayet başarılı bir makina özellikle tasarımıyla
    e.erbaş (31.Aralık.2016), efekentlibo (01.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)