Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Easx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre Ali Salman
    Mühendis
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    4

Araç takaslı Daytona 250-350 Arıyorum

Motosikletimi satıp araba almıştım ancak şu anda işler pek yolunda gitmiyor.
    O yüzden Honda Civic Hatchback SI aracımı beyaz renk bir daytona 350 veya 250 ile takas etmek istiyorum.
    Böyle bir planı olan varsa bana buradan mesaj ile ulaşabilir.
    Zira artık forumdayım
    10Ur1903 (02.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Öncelikle kendini tanışma başlığında tanıtırsan bizlerde kiminle muhatap olacağımızı biliriz
    Bu bir forum kuralıdır.

http://www.raptorriders.com.tr/forum...27-Tan%FD%FEma
    centaur (02.Ocak.2017), e.erbaş (02.Ocak.2017), Kerem Düzgün (01.Ocak.2017), Oğuzhan Ocak (01.Ocak.2017), Ömer (02.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Hikmet Şenay
    Reklam - Medya Planlama
     BMW R1100RT
     Karşıyaka/İzmir
    Beğenmiş
    803
    Beğenilmiş
    200
    Alıntı Easx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motosikletimi satıp araba almıştım ancak şu anda işler pek yolunda gitmiyor.
    O yüzden Honda Civic Hatchback SI aracımı beyaz renk bir daytona 350 veya 250 ile takas etmek istiyorum.
    Böyle bir planı olan varsa bana buradan mesaj ile ulaşabilir.
    Zira artık forumdayım
    Hoşgeldin istanbuldan Emre. Umarım aradığın takası bulup ihtiyacını en kısa zamanda gerçekleştirirsin. Özellikle kendinle ve aracınla ilgili daha ayrıntılı bilgi verebilirsen iyi olur. Şimdiden kazasız keyifli sürüşler.
    centaur (02.Ocak.2017), Ömer (02.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Emre Ali Salman
    Mühendis
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı ob1kanobi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin istanbuldan Emre. Umarım aradığın takası bulup ihtiyacını en kısa zamanda gerçekleştirirsin. Özellikle kendinle ve aracınla ilgili daha ayrıntılı bilgi verebilirsen iyi olur. Şimdiden kazasız keyifli sürüşler.
    Teşekkür ederim. Tanışma bölümünde gerekli konuyu açtım.
    Yakın zamanda aktif katılımada başlarım umarım

Konuyla alakalı bilgi verecek olursam.

1993 Model Honda Civic 1.6 Sİ Hatchback.
    Enjeksiyonlu . Genel olarak performans amaçlı kullanılan bir araba. Ben tamamen şahin almamak ve daha güvenli bir arabaya binmek için bütçem dahilinde iş amaçlı aldım.
    140 HP
    296 bin kilometrede araçtan yatak sesi gelmeye başladığından aldığımız arkadaş full orjinal parçalarla sıfır motor yaptırmış.
    Aracın motorunu yapan usta ve dükkan herhangi bir sanayi dükkanı değil ankaranın en büyük honda servisi ve ustasıdır denebilir.
    O yüzden herhangi bir sorun oluşmadan 300.000 daha kullanılabilir. Gerekli belgeler mevcuttur.
    Yani araç 4000-4500 kilometrede. Aracın eski sahibi hem tanıdığımız hemde devlet memuru, araçta herhangi bir apaçilik yapılmamıştır.
    Şahsi olarak hızdan ve aşırı hareketlerden hoşlanmam. Basık araca dahi binmem.
    Araçta elektrikli aynalar, Otomatik camlar mevcut.
    Koltuklar özel olarak kaplanıp başlık eklendi.
    Honda Civic Sİ yazarak youtube videolarını izleyebilirsiniz. Gördüğünüz araçların yorulmamış ve daha binilesi olanını düşünmeniz yeterli

Satış sebebim alış sebebimle hemen hemen aynı. İş nedeniyle kullanıyordum ancak işler arttıkça ödemelerde arttı. O yüzden aracı satıp işlerimi yoluna sokacağım ve bir süre işi kiralık araçla yaparken araçtan gelen parayla yatırım yapacağım.
    ob1kanobi (02.Ocak.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487

Enjeksiyonlu . Genel olarak performans amaçlı kullanılan bir araba. Ben tamamen şahin almamak ve daha güvenli bir arabaya binmek için bütçem dahilinde iş amaçlı aldım.
    140 HP
    296 bin kilometrede araçtan yatak sesi gelmeye başladığından aldığımız arkadaş full orjinal parçalarla sıfır motor yaptırmış.
    Aracın motorunu yapan usta ve dükkan herhangi bir sanayi dükkanı değil ankaranın en büyük honda servisi ve ustasıdır denebilir.
    O yüzden herhangi bir sorun oluşmadan 300.000 daha kullanılabilir. Gerekli belgeler mevcuttur.
    Yani araç 4000-4500 kilometrede. Aracın eski sahibi hem tanıdığımız hemde devlet memuru, araçta herhangi bir apaçilik yapılmamıştır.
    Honda Civic Sİ yazarak youtube videolarını izleyebilirsiniz. Gördüğünüz araçların yorulmamış ve daha binilesi olanını düşünmeniz yeterli

Satış sebebim alış sebebimle hemen hemen aynı. İş nedeniyle kullanıyordum ancak işler arttıkça ödemelerde arttı. O yüzden aracı satıp işlerimi yoluna sokacağım ve bir süre işi kiralık araçla yaparken araçtan gelen parayla yatırım yapacağım.
    Emre merhaba. Alım-satım-takas tarzı ilanları forum içerisinde aktif üyeler açabilirler. Şahsına yönelik bir uygulama değil bu forumun sadece ticari amaçlarla uğranılan bir yer olma tehlikesine karşı alınmış bir önlem. Zira burası pek çok emsalinden farklı olarak gerçekten aile bağlarının son derece önemli olduğu bir yer bizler için. Umarım anlayışla karşılarsın.
    Bypale (02.Ocak.2017), CELİL (02.Ocak.2017), Erkan1855 (02.Ocak.2017), Erman (02.Ocak.2017), Kerem Düzgün (02.Ocak.2017), Ömer (02.Ocak.2017) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (02.Ocak.2017 Saat 10:03 ) değiştirilmiştir.

Hikmet Şenay
    Reklam - Medya Planlama
     BMW R1100RT
     Karşıyaka/İzmir
    Beğenmiş
    803
    Beğenilmiş
    200

140 HP

Peki fiyat olarak ne belirledin? Bir de forumda yeniyken insan atlatabiliyor. Ancak 2. El alım/satım diye bir başlığımız var. Orada başlık açıp fotoğraf da eklersen sanırım işlerin daha hızlı yürür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emre Ali Salman
    Mühendis
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı ob1kanobi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki fiyat olarak ne belirledin? Bir de forumda yeniyken insan atlatabiliyor. Ancak 2. El alım/satım diye bir başlığımız var. Orada başlık açıp fotoğraf da eklersen sanırım işlerin daha hızlı yürür.

Ticari amaç için kullanma gibi bir amacım yok öncelikle bunu belirteyim aradığım araç regal raptor bir cruiser. Sizde bunun en büyük forumusunuz aracın şu anda sahibinden ilanı dahi yok. Eğer araç almak için motorunu satmak isteyen biri olursa diye buraya bir yazayım dedim ancak kurallara aykırıysa konuyu kitlemek elbette hakkınız Direk araç satış ilanı açmayacağımdan (yerinin bu forum olmadığını düşündüğümden) öncelikli olarak motor aradığımdan da buraya açmak daha mantıklı geldi.

Fiyat olarak regallerin fiyatlarının 6.000 - 10.000, Aracın fiyatının 17.000 - 25.000 arasında gidip geldiğini düşünürsek aradaki farkı teklif edilecek motora göre belirlemeyi düşünüyorum.

Tekrar eklemek isterim . Eğer herhangi bir forum konusuna aykırı oluyorsa bu durum konu kilitlenebilir. Ama aracımın ne daha sahibinden ilanı açıldı nede başka bir honda, yahut araç forumunda konusu . İlk olarak buraya ve sizin facebook sayfanıza yazdım

Hikmet Şenay
    Reklam - Medya Planlama
     BMW R1100RT
     Karşıyaka/İzmir
    Beğenmiş
    803
    Beğenilmiş
    200
    Ticari amaç için kullanma gibi bir amacım yok öncelikle bunu belirteyim aradığım araç regal raptor bir cruiser. Sizde bunun en büyük forumusunuz aracın şu anda sahibinden ilanı dahi yok. Eğer araç almak için motorunu satmak isteyen biri olursa diye buraya bir yazayım dedim ancak kurallara aykırıysa konuyu kitlemek elbette hakkınız Direk araç satış ilanı açmayacağımdan (yerinin bu forum olmadığını düşündüğümden) öncelikli olarak motor aradığımdan da buraya açmak daha mantıklı geldi.

Fiyat olarak regallerin fiyatlarının 6.000 - 10.000, Aracın fiyatının 17.000 - 25.000 arasında gidip geldiğini düşünürsek aradaki farkı teklif edilecek motora göre belirlemeyi düşünüyorum.

Tekrar eklemek isterim . Eğer herhangi bir forum konusuna aykırı oluyorsa bu durum konu kilitlenebilir. Ama aracımın ne daha sahibinden ilanı açıldı nede başka bir honda, yahut araç forumunda konusu . İlk olarak buraya ve sizin facebook sayfanıza yazdım
    Sıkıntı yok kardeşim. Bizim görevimiz yeni gelenleri azarlamak değil, forumun ve ailemizin içindeki kuralların işleyişini göstermek. Sen de bu vesileyle tanışma başlığını açarak ailemize ilk adımını atmış oldun. Belli başlı kuralları da tanıdığına göre bundan sonra sana iyi forumlar diliyorum. Görüşmek üzere

Easx (02.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)