Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    durqrimast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yiğit Teker
    Content Manager
     Spyder 350
     İstanbul - Kadıköy
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    24
    Emre motordan kurtulup bir şekilde parçaları gerekirse kendim getirmek istiyorum. Ebay - amazon'da var ama onlar da anlamsız pahalı peg spyder için misal. Anlamadım bu fiyatları böyle uçuran şey ne?

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı durqrimast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre motordan kurtulup bir şekilde parçaları gerekirse kendim getirmek istiyorum. Ebay - amazon'da var ama onlar da anlamsız pahalı peg spyder için misal. Anlamadım bu fiyatları böyle uçuran şey ne?
    Maalesef hükümet yurtdışından alışveriş kotasını 30 euroya (takriben 34 dolar ve kargo masrafı da içinde) düşürdü ve bildiğim kadarıyla resmi gazetede de yayınlandı. Yani zaten orjinal parça olup olmadığına emin olamadığın ve pahalı olan bu parçalara 30 euroyu geçerse %20 de vergi ödeyeceksin ki ülkemizde satılan fiyata yakın bir ücret cebinden çıkacak. Fiyatların artışında Çin'in son yıllardaki ekonomik atılımları ,dünyanın en kuvvetli ekonomilerinden biri oluşu da bir sebep olabilir lakin o dengesizlik yine bizden kaynaklanıyor. Zira dolar 3,70 i geçti ve durmak nedir bilmiyor. Kur değerleri sabitlenmediği,ekonomik istikrar sağlanmadığı sürece ebay işletim temelli yurtdışı sitelerinden ürün temin etmenin de bir cazibesi kalmadı.
    WOLF (10.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler