Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808

Kilit İçin Yardım

Herkese merhaba beni artık herkes taniyo zaten herkesin kafasını şişirdim yeterince ama yine benn ve yine bir soru Bilindiği üzere motorumu aldım kilit alma asamasindayim suan icin kilit olarak kaliteli bir disk kilidiyle zincir dusunuyorum abusun 7000rs1 modeli ve masterlock zincir düşünüyorum ikisini ne kadar iyi olur bilemiyorum ikisini de abus al diyecek olana cevabım o kadar param yok malesef abusun bu modeli 360 derece sensoru falan var ama masterlock zincire ne kadar guvenilir bilemedim ikisi toplam 800 tl civari yapıyor evimde kapalı garajim var okulda disarda kalicak ve yurttada guvenligin önünde kalicak ama her zaman güvenlik durmuyor yani 7 24 yok gibi diyebilirim sizce bu iki kilit isimi gorur mu yada onerileriniz nedir? Şimdiden teşekkür ederim herkese...
    cicada (29.Haziran.2018) Bunu beğendi.
    No fear! No rules! No limit! 8)

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Ben onguard pitbull kullanıyorum, sadece görüntüsü bile caydırıcı. Ancak dezavantaji var o da çok ağır yaklaşık 9 kilo, motosiklet ile taşımak sorun biraz.
    Oğuzhan Ocak (18.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Alıntı alibaba07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben onguard pitbull kullanıyorum, sadece görüntüsü bile caydırıcı. Ancak dezavantaji var o da çok ağır yaklaşık 9 kilo, motosiklet ile taşımak sorun biraz.
    harbiden ağırmış

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Bunu konuşmuştuk Oğuzhan Hırsıza kilit dayanmaz .. Adamlar kamyonetlerle geziyorlar , 5-6 kişi tutup hop atıveriyorlar kasaya tamam. Önce Allah'a emanet et. Sonra bu kadar pahalı olmayan 2-3 kilit al. 100 lira civarına alarmlı disk kilidi, yine 100 lira civarına debriyaj kilidi ve 150 lira civarına da masterlock un zincir kilidinden al bence.. Kilit sadece caydırıcılık vasfını arttırıyor ve kanaatimce görsel anlamda fazla olması bu konuda daha önemli.. Abi yok ben iki bin vereyim diyorsan abus un hem disk hem de zincir kilidini al ,seçim sana kalmış
    acryvz (17.Ocak.2017), bozbirbaykus (18.Ocak.2017), cicada (29.Haziran.2018), Oğuzhan Ocak (18.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu konuşmuştuk Oğuzhan Hırsıza kilit dayanmaz .. Adamlar kamyonetlerle geziyorlar , 5-6 kişi tutup hop atıveriyorlar kasaya tamam. Önce Allah'a emanet et. Sonra bu kadar pahalı olmayan 2-3 kilit al. 100 lira civarına alarmlı disk kilidi, yine 100 lira civarına debriyaj kilidi ve 150 lira civarına da masterlock un zincir kilidinden al bence.. Kilit sadece caydırıcılık vasfını arttırıyor ve kanaatimce görsel anlamda fazla olması bu konuda daha önemli.. Abi yok ben iki bin vereyim diyorsan abus un hem disk hem de zincir kilidini al ,seçim sana kalmış
    Abi disk icin hangisini alayimki markalara bakiyorum kimisinin ustune yapislan bisey dokup susturuyolarmis kimini kesiyolarmis ben ordaki markadan korkarlar diye düşünmüştüm hala düşünüyorum ne yapsam diye tercihlerimden biride fazla kilit alip goz yaniltmasi diger zaten yazdığım gibi ben hirsiz olsam hangisinden etkilenirdim diye düşünüyorum kendimi o duruma sokamadim dusunemedim bir türlü karae veremedim
    centaur (18.Ocak.2017) Bunu beğendi.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı Oguzhan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi disk icin hangisini alayimki markalara bakiyorum kimisinin ustune yapislan bisey dokup susturuyolarmis kimini kesiyolarmis ben ordaki markadan korkarlar diye düşünmüştüm hala düşünüyorum ne yapsam diye tercihlerimden biride fazla kilit alip goz yaniltmasi diger zaten yazdığım gibi ben hirsiz olsam hangisinden etkilenirdim diye düşünüyorum kendimi o duruma sokamadim dusunemedim bir türlü karae veremedim
    Dediğim gibi adamım, tercih senin..
    Oğuzhan Ocak (18.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Şu 100-160 liralık alarmli disk kilitlerini sakız ile susturuyorlar, keski ile kırıyorlar kolayca guvenmemek lazım
    centaur (19.Ocak.2017), Oğuzhan Ocak (18.Ocak.2017) Bunu beğendi.

TOLGA YALIM
    İŞSİZ
     HYOSUNG GV 250
     İstanbul - Yenibosna (Avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,205
    Beğenilmiş
    973
    Benim fikrim o kadar pahali urunlere gerek yok zaten patlatiyorlar.bi disk kilit bi zincir bide sesi yuksek bir motosiklet alarmi.Saygilar
    centaur (19.Ocak.2017), cicada (29.Haziran.2018), Enes Sarıgene (18.Ocak.2017), Oğuzhan Ocak (18.Ocak.2017) Bunu beğendi.

kamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kamil arslan
    maltepe belediyesi teknik
     sattım alıcam
     istanbul
    Beğenmiş
    66
    Beğenilmiş
    42
    Alıntı Oguzhan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba beni artık herkes taniyo zaten herkesin kafasını şişirdim yeterince ama yine benn ve yine bir soru Bilindiği üzere motorumu aldım kilit alma asamasindayim suan icin kilit olarak kaliteli bir disk kilidiyle zincir dusunuyorum abusun 7000rs1 modeli ve masterlock zincir düşünüyorum ikisini ne kadar iyi olur bilemiyorum ikisini de abus al diyecek olana cevabım o kadar param yok malesef abusun bu modeli 360 derece sensoru falan var ama masterlock zincire ne kadar guvenilir bilemedim ikisi toplam 800 tl civari yapıyor evimde kapalı garajim var okulda disarda kalicak ve yurttada guvenligin önünde kalicak ama her zaman güvenlik durmuyor yani 7 24 yok gibi diyebilirim sizce bu iki kilit isimi gorur mu yada onerileriniz nedir? Şimdiden teşekkür ederim herkese...
    Kardesım benım motorum varken motoru sagdan soldan dar bı alana bırakıyodum dıreksıyon kılıdını kırmadan cıkmaması ıcın sonra demır korkuluga zıncırle bagladım kendı alarmıda vardı bızım burda hırsızlar var bılıyorum napsam dıye dusundum cnku gencler mahalleden ayrılmaz oldular en son guvenlıkten kelepce aldım ve extra kelepce ile bagladım hem makas kesmıyo hemde acaba polısmııdr dıye yaklasmıyolar bence en guzelı alarm ve kelepce

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    cicada (29.Haziran.2018) Bunu beğendi.

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Alıntı kamil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesım benım motorum varken motoru sagdan soldan dar bı alana bırakıyodum dıreksıyon kılıdını kırmadan cıkmaması ıcın sonra demır korkuluga zıncırle bagladım kendı alarmıda vardı bızım burda hırsızlar var bılıyorum napsam dıye dusundum cnku gencler mahalleden ayrılmaz oldular en son guvenlıkten kelepce aldım ve extra kelepce ile bagladım hem makas kesmıyo hemde acaba polısmııdr dıye yaklasmıyolar bence en guzelı alarm ve kelepce

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kelepçe mantıklı aslında bulması da zor değil de sıkıntı tel tokayla biraz uğraşınca açılıyor diye biliyorum ama fikir çoğu kişiyi caydırıcı olabilir mantıklı
    kamil (23.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)