Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil Yardım

Önder
    Mühendis
     RR 250 Spyder
     Ankara
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    19

Acil Yardım

Merhabalar;
    Motor hastalığım her geçen gün artarken evden gelen kötü haberle 2 motorumu da satıp acilen beni yolda bırakmayacak bir araba almam lazım. Evde hastam var ve nerdeyse hergün hastaneye gidip gelmem gerekecek bu nedenle böyle bir karar vermek zorunda kalıdm.
    Soruma gelince piyasadan hiç anlamam. Pazarlık yapma yeteneğimde nerdeyse sıfıra yakın. Elimdeki motorlara neye göre fiyat biçmem gerekiyor. Belli başlı sitelerde fiyatlar mevcut ortalamasını yaz diyeceksiniz büyük ihtimalle ama sizede danışmak istedim. Motoru almak isteyen kişiye en son ne kadara kadar bir fiyat düşmem gerekiyor. regal raptor spyder 2012 model 20bin km diğeride Bmw R1200c 98 model 48binde. Fikirleriniz benim için önemli. 2 motorumu da kış öncesi servise götürüp kapalı alana çekmiştim.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,572
    Beğenilmiş
    5,793
    Önder öncelikle geçmiş olsun Allah hastanıza Acil şifalar versin inşallah

Konuya gelirsek dediğin gibi satış sitelerinden ortalama satış fiyatlarına baktıkdan sonra makinaların değerini ancak sen belirleyebilirsin acil ise piyasanın 1000 tl gibi altında fiyat yazarsan çabuk satılır ederi fiyat yazarsan kısmet işi hemende olabilir yaza kadarda sürebilir istersen eder fiyat yaz arayanlardan gerçek alıcı olduğunu hissetdiğin kişiye fiyatta indirim yaparak acil satabilirsin kolay gelsin
    acryvz (22.Şubat.2017), crano06 (22.Şubat.2017), FouL (22.Şubat.2017) Bunu beğendi.

Enes Sarıgene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Enes
    Muhasebe
     Regal Raptor 250E-6C
     İstanbul - Bayrampaşa
    Beğenmiş
    541
    Beğenilmiş
    415
    Merhaba;
    Öncelikle geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. R1200c hakim olduğum bir motor değil fakat malum sitede 2 ilan var senin ki ile aynı model yakın km'ler ikiside 24.000 gibi rakamlar yazmış. Benim fikrim o paraya seni yolda bırakmayacak bi araba bulabilirsin hem ilanı takaslı açarsın belki güzel bi araç denk gelir ama aciliyetin var spyder için de ilanlara baktım 8, 8.500 ilanlar var konuya daha hakim olanlar yazar birazdan.
    crano06 (22.Şubat.2017) Bunu beğendi.

Önder
    Mühendis
     RR 250 Spyder
     Ankara
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    19
    Alıntı Enes Sarıgene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    Öncelikle geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. R1200c hakim olduğum bir motor değil fakat malum sitede 2 ilan var senin ki ile aynı model yakın km'ler ikiside 24.000 gibi rakamlar yazmış. Benim fikrim o paraya seni yolda bırakmayacak bi araba bulabilirsin hem ilanı takaslı açarsın belki güzel bi araç denk gelir ama aciliyetin var spyder için de ilanlara baktım 8, 8.500 ilanlar var konuya daha hakim olanlar yazar birazdan.
    evet bende takaslı açmayı düşündüm. düzgün bir araç denk gelirse üzerine de biraz ben ekleyebilirim. Kemoterapi ve radyoterapi için 2 haftadır gidip geliyoruz arabasız çok zor olmaya başladı. bmw çok seviyordum istemeye istemeye koyacağım ilanı. ilerde belki yeniden alırım. Regal içinde ozaman 7 bine kadar düşerim fiyatı uygun mudur?

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Önder Allah şifa versin çok geçmiş olsun kardeşim. Elimden motor konusunda birşey gelmese de araç konusunda limit verebilirsen eskişehirde bir göz gezdiririm senin için.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Geçmiş olsun kardeşim ... Aile her şeyden önemlidir ... üzülme giden motorların yerine daha iyisini alırsın mutlaka ... Allah yardımcın olsun ... Hastana şifalar diliyorum.....

Önder
    Mühendis
     RR 250 Spyder
     Ankara
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    19
    Alıntı acryvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim ... Aile her şeyden önemlidir ... üzülme giden motorların yerine daha iyisini alırsın mutlaka ... Allah yardımcın olsun ... Hastana şifalar diliyorum.....
    Aynen abi şu işten bir kurtulayım aldığım arabayı satıp yine motor alırım kaçarı yok.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Allah acil şifalar versin.. elimizden gelse yardımcı olmak isterdim enes kardeşimiz bakmış biraz fiyatlara sanırım celil abinin dediği gibide o fiyatların 1 er tık altına satabilirsin herhalde abi sen bi koy nabız yokla bence abi

Gezgindelikanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan Uğur
    Şöför
     Regal raptor DD250E 9B
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    2,015
    Beğenilmiş
    457
    Çok geçmiş olsun kardeşim ALLAH acil şifalar versin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak tınaz
    biyolog
     regal raptor spyder 350
     ankara
    Beğenmiş
    243
    Beğenilmiş
    210
    Kardeşim geçmiş olsun Allah şifa versin . Yaşayan bilir kemoterapi zor iş . Allah sabır versin. Biran önce istediğin araca kavuşursunuz ve herşey yolunda gider

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)