Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Burak Oflu
    Esnaf
     TVS RTR 150
     Bandırma
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Neden Regal Raptor almaliyim?

Arkadaslar suzuki inazuma almak uzere ile yolda birden aklim regal raptor daytona 250 ye kaydi fakat arastirmalarim sonucu motordon oldukca sogudum. Sanzuman problemleri, titresim vs bircok seyden bahsediliyor. Bu forumda sizler genellikle crusser kullanicilarisiniz.
    Sorum su neden regal raptor almaliyim? Bana artilari nelerdir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Şöyle söyliyim motoru dışarda gören adam cruiser kullanmıyorsa harley sanıyor ilgi çok üst seviyede bence gücü de fena değil eksisinden çok artısı vardı bende bu sebeple tercih etmiştim zaten şahsi fikrim al pişman olmazsın
    No fear! No rules! No limit! 8)

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    açıkçası regal raptor alacağın bütçeye saydığın sıkıntı olarak adlandıracağın problemleri yaşamayacağın bir makina bilmiyorum ben. derler ya ne kadar ekmek o kadar köfte diye ayrıca makinanı düzgün kullandığın sürece "ani kalkışlardan, ani süratlenmelerden kaçınıp, zincir gerginliğini düzgün seviyede tutup debriyaj kullanımına dikkat edersen şanzuman problemi de oluşmayacaktır. tabi fabrika çıkışı her cihazda olabilecek kadar şanssızlık bir problem ile karşılaşma ihtimalin de yok değil ;) titreşim tüm crusier/chopper makinalarda var daytona ve spyder cihazlarda sadece suspansiyon namına bir şey olmadığından yoldaki her şeyi hissediyorsun klasik mesela o konuda daha rahat ama bir daytona hele ki 250 ya da 350 çok başarılı bence ya Oğuzhan'ın da dediği gibi motor modellerini bilmeyen adam " abi bu harley mi?" sorusunu mutlaka soruyor bir kaç dokunuşla da zaten(egzoz, gidon v.b.) makina şekil olarak efsane custom yapısına giriyor. işte o yüzden daytona ;)
    acryvz (02.Mart.2017), Oğuzhan Ocak (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    -custom yapmaya çok müsait.
    -oldukça basit bir yapısı var, istediğin gibi sök, dağıt, ayır. gayet basit bir şekilde toplayabiliyorsun.
    -fiyat performans açısından oldukça iyi.
    -kullanıcısı çok, türkiye'de iyi bir teşkilatı var. forumdan gayet güzel şekilde yardım alınabiliyor.
    -dış görünüşü efsane, zaten johnny pag dizaynıdır.

he, bunların yanında illa ki dezavantajları da bulunmakta. zira kimse regal raptorların sıfır sorunlu makineler olduğunu iddia edemez. ben şahsen süspansiyon, fren ve şanzıman aksamlarını beğenmem ancak aşılmayacak problemler de değil bunlar.
    acryvz (02.Mart.2017) Bunu beğendi.

gorkemYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Görkem Yılmaz
    Öğrenci
     Regal Raptor DD125-E
     Antalya
    Beğenmiş
    23
    Beğenilmiş
    411
    Daha tecrubeli olan kisiler zaten regalin eksi ve artilarini yazmışlar ama ben derim ki Hyosung gv, rks, bisan lifan gibi makinalarida arastirmalisin belki onlar daha cok aklina yatar.
    Ama bence de cogu kisininde kabul ettigi gibi bu makinalar arasinda estetik ve tasarim acisindan en guzeli Regal Raptor

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)