Alıntı Bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne değişti hayatımızda. Bunu okumak gerek. Şöyle bi geriye dönse herkes. Tanışma başlığından başlasak. Kendi yazdıklarımızı görsek kaç kervan geçti bu saraydan baksak.han aynı hancı aynı aslında. Kimler vardı burada diye sorsak. Hatırlasak geçmişi. Özletmesek kendimizi her sabah günaydın diye güne başladığımız kardeşlerimize. Mesafeleri kelimelerle kapatsak. Aynı evin içinde birbiriyle konuşmayan iki insanı hayal edin. Küs değiller kavgalı değiller ama hiç konuşmuyorlar. İnsanın doğasına aykırı bee. RAPTORLAR TOPARLANIN SİLKELENİN KENDİNİZE GELİN. BURADA HERDAİM BİR DOST VAR. ARAMANIZA GEREK YOK. HEP BURADALAR. HEP BURADAYIZ.

İlker abi. Tek başına eskişehirden bu mücadeleyi yılmadan sıkılmadan veriyorsan. Saygı duyuyorum. Eline sağlık. Emeğine fikrine sağlık. Özledik herkesi şu forumda. İnşallah hasretimize çare olur...
Bu ailenin,sizlerin manevi desteğini hissettiğim için inan hiç yılmıyorum bro.. Sizin kutsal çarşambanız benim de çarşambam oluyor.. Ve samimi davrandığım için samimiyet buluyorum. Kalp kalbe karşı.. İşte tüm olay bu..