Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Tolga Öncel
    Heavy vehicle repair master
     FALCON FREEDOM 250
     Eskişehir Odunpazarı
    Beğenmiş
    306
    Beğenilmiş
    368

Question Kararsız Kaldım...

Selamlar RaptorRider's Ailesi

Ben Tolga
    Kararsızlığımı dile getirmek istiyorum ve birşeyler daha öğrenmek (Çok cahilim Keşke Ölsem ) isterim.
    Siz Değerli Abiler Ablalar ve Kardeşlerimden...

Şimdi Vatani Görevimi icra ediyorum ve az bir sürem kaldı . yaklasık 4 ay kadar ... Sonrasında Ülkeme Dönüp Bu Ailedeki Yerimi almak istiyorum. Ama kararsızım biraz Kiloluyum ve 250 cc civarındaki kücük hacimli motorsikletlerin taşıma kapasitesi 2 kişi ile sorun yaratabiliyor ... Bu sebepten ötürü nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum... başlangıç için 250 cc öneriyor herkes lakin birazdaha büyük 'cc li motorsikletlerde ulaşım daha rahat gibi gözüküyor . nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum :D

Bknz: (Ryder)

Uğur Orhon
    Web geliştiricisi, grafik tasarımcısı
     HYOSUNG GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    170
    Beğenilmiş
    220
    Aklında büyük cc ile başlamak varsa, mutlaka sil at o düşünceyi. Zira büyük makinalar -özellikle bizim tarz motorlarda- seni haddinden fazla zorlayacaktır. Başına birşey gelmesini istemeyiz. Hem başlangıç motoru olsun, hem de iki kişi kullanabileyim sorusunun cevabını aramalısın. Dolayısıyla alacağın motorun beygir ve torkuna dikkat etmelisin. Bu en azından seni daha rahat ettirecektir. Hyosung Gv250, 350 cc regaller iyi bir tercih olabilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Anıl DEMİRSOY (27.Mart.2017), Bypale (26.Mart.2017), CELİL (26.Mart.2017) Bunu beğendi.

kaan tokyol
    Öğrenci
     Kuba Superlight 200
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    47
    Beğenilmiş
    376
    Bencede 250 gv yada spyder daytona kiloluysan biraz kucuk kalabilir altinda ama buyuk ccle baslama bencede ben suan 200 kullaniyorum ve gayette yetiyo gv ve 350 cok daha yeter yani

kaan tokyol
    Öğrenci
     Kuba Superlight 200
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    47
    Beğenilmiş
    376
    Bide yeni gordum hemserim istersen eskisehir koluna sor sana cok icten bi sekilde yardim ederler es es ki ki ki

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Tolga Merhaba;
    Öncelikle şimdiden hayırlı tezkereler,az kalmış, Allah kazasiz-belasız derhal memlekete dönmeyi nasip etsin inşallah.
    Aklindakilere gelecek olursak söyleyeceğim ilk şey büyük cc li motorlar tecrübesi olmayan arkadaşlar için çok ama çok tehlikeli. Bu araba kullanmadan dorsesi yüklü tıra binmekten daha korkunç birşey..
    İkincisi; hepimiz acemiliğimizi ilk motorumuzda atarız, motorun kısmen de olsa anasını ağlatırız. Büyük cc ki makineler genelde japon malı ve pahalı. Yani bir nevi bütçene büyük zarar..
    Üçüncüsü ; ben 100 kilo civarıyım ve genelde artçı ile biniyorum. Kilometrelerce yol yaptım ,rampa falan dinlemeden.. 250 cc spyder kullanıyorum. Aslında senin için de yeterli. Ama kilom biraz daha fazla ve içim de rahat etsin diyorsan 350 cc bir makine işini rahatlıkla görecektir.

Şimdilik aklını bunlarla bulandırma. 4 ay göz açıp kapayana kadar geçer. Aceleye gerek yok. Öncelikle Eskişehir 'e bi dön hayırlısıyla. Bizim makineleri bi gör,bak,dene.. RR Eskişehir olarak bir hemşehrimize elimizden ne geliyorsa yardıma açığız. En mantıklısında karar kılacağından eminim.
    Ve en güzeli yaz bitmeden geliyorsun Ağustos festivallerin en yoğun olduğu ay.. Allah izin verirse en kısa sürede motorunu alır ve seni yollarda da yanımızda görürüz
    Kendini riske atmadan fırsat bulabildikçe foruma gir. 0 530 920 64 86.. Bu benim numaram. Aklına takılanlar için de 7/24 çekinmeden bana ulaşabilirsin..

SM-G600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acryvz (27.Mart.2017), Ali ÜNVERDİ (27.Mart.2017), CELİL (27.Mart.2017), downoflight (27.Mart.2017), umut. (27.Mart.2017) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (27.Mart.2017 Saat 09:33 ) değiştirilmiştir.

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    İlker abinin de belirttiği gibi memlekete bir dön kafandaki sorular için çok daha net cevaplar bulabiliriz. Şimdiden kazasız belasız hayırlı tezkereler

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HAKANSAHİNSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan Şahin
    Makina Firmasında/Satış Danışmanı
     Regal Raptor Daytona 250
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    31
    Beğenilmiş
    36
    Alıntı Ryder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar RaptorRider's Ailesi

Ben Tolga
    Kararsızlığımı dile getirmek istiyorum ve birşeyler daha öğrenmek (Çok cahilim Keşke Ölsem ) isterim.
    Siz Değerli Abiler Ablalar ve Kardeşlerimden...

Şimdi Vatani Görevimi icra ediyorum ve az bir sürem kaldı . yaklasık 4 ay kadar ... Sonrasında Ülkeme Dönüp Bu Ailedeki Yerimi almak istiyorum. Ama kararsızım biraz Kiloluyum ve 250 cc civarındaki kücük hacimli motorsikletlerin taşıma kapasitesi 2 kişi ile sorun yaratabiliyor ... Bu sebepten ötürü nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum... başlangıç için 250 cc öneriyor herkes lakin birazdaha büyük 'cc li motorsikletlerde ulaşım daha rahat gibi gözüküyor . nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum :D

Bknz: (Ryder)
    Selamlar tolga,
    Ben yeni regal raptor daytona 250 sahibi oldum.1.90 boyunda 90 kg bi herifim😎 arkama 60-70 kg artci ile birlikte istanbuldan çınarcığa gittik inanırmısın hiç beni üzmedi ve 110-120 km hizla rahatlikca gidebildim..Tercih tabiki senin ben sadece örnek vermiş oluyim

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acryvz (27.Mart.2017) Bunu beğendi.

Tolga Öncel
    Heavy vehicle repair master
     FALCON FREEDOM 250
     Eskişehir Odunpazarı
    Beğenmiş
    306
    Beğenilmiş
    368
    Hepinize çok çok teşekkürler .vazifemi bititir bitirmez gelicem araniza yılmadan usanmadan bıkmadan sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim memlekete dönünce Eskişehir teşkilatına katılmak için sabırsızlanıyorum 17 günüm kaldı sabrediyorum umarim biter ...
    acryvz (17.Temmuz.2017), alibaba07 (15.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)