Merhabalar,
Haftanın olayları;

1:

Bu akşam apar topar bi video çekeyim dedim, egzozu kestikten sonra yol videosu çekememiştim, dinleyip yorumlamanızıda çok istiyorum sesi. Hemde bu işleme girişeceklere bir fikir olur diye düşünüyorum.

Neyse efendim eve dönüp videoyu açınca ben hiç doğru düzgün yol videosu çekmemişim dedim kendime. Daha önce çektiğim bir videonun altına vermişim müziği kurtulmuşum. Motosikletin sesini rüzgarın sesine katlanıp ben dinleyemedim ki size dinleteyim :(

Kameram Xiaomi YI Action (2K olan, görüntü kalitesi gece berbat, odaklaması iğrenç kesinlikle tavsiye etmiyorum zaten de) housing de çinden aldığım dandik bişi, rüzgar sesi aldırmadan nasıl video çekebilirim sizce?

2:

Sivas Divriği'de bi abiyle tanıştım, normal günlük kıyafetlerim var üzerimde, sen motor mu sürüyon dedi laf arasında, hadi canım dedim, kan çekermiş gözünden bilirmiş, abi daha yeniyim ben dedim olsun, belli dedi :D Prostat klubü dediği bir grubu varmış azerbeycana gitmişler taa, en gençleri kendisi (50 yaşında) inanılmaz bir bilgi deryası, divriği'ye giderseniz yükseklerde bulun onu kesinlikle çay ısmarlar size Cevdet abi...

3:

Burda (Kayseride) 2 tane kulüp var sanırım, cumartesi yolun kenarında arabada birini bekliyorum, bir gök gürültüleri bişiler duyulmaya başladı, kafamı çevirdim ki :( 600'lükler 800'lükler artık nelerse gürül gürül kol düzeninde geçiyorlar artçıları ablalarım patch'li yeleklerini giymişler abilerim hükmediyorlar motosikletlere, ağzımın suyu aktı tabi bende kendi kendime vın vın yapıyom dedim girdim önce inturder 1800'müş Shadow'muş üst sekmentlere bi baktım vaaaaay beeee dedim, sonra sakin ol yavaş yavaş yükselicez dedim kendime usulca eve kaçtım :(

Bu kulübler (burda önyargı diyebilirsiniz ama bir kaç üyeleriyle konuştum, bende bu intibayı bıraktılar, aralarına yeni insanları çok çok zor kabul eden oluşumlar) bakıyorum RR kayseri teşkilatı yok, yanımda sürecek bir arkadaşımda yok :(

Ben tek tabanca mı gezicem hep? Yelek patch arma vs alabilmem yada şuraya mensubum diyebilmem çok önemli değil benim için ama konuştuğum sürücüler bunu hayat memat meselesi yapmış, bence hak ediyosam yada edersem biri gelir verir zaten yeleği bana, birileriyle sürecem diye ölümüne kovalamanın kapılarda yatmanın anlamı yok. Öyle 6'lı 8'li kol düzeni de istemiyorum ki...

Velhasıl haftasonu arayıp hadi abi bas marşada bir kahve içelim diyecek birileri olmalı yakın çevrede :( Varsa bu şehirde forum tabanlı böyle bir oluşum bana da haber verin nolur ya :'(

Saygı ve Selamla...