Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı Gri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. el super sportta düşünüyorum
    Kastın Yamaha SuperSport ise kesenin ağzını bayağı bir açmalısın. Temiz bir 125 cc supersport için bile 9000 lirayı gözden çıkaracaksın, 250 cc modeli içinde en az 15000 lirayı.. O da bir hafta içinde falan alırsan.. Döneceğin zamanı düşünürsek bu fiyatların üzerine bir de sezon açılış zammını (500-1500 arası) eklemelisin ve kararını ona göre vermelisin. Artı supersport cruiser/chopper tarzı değil maalesef.. Bir chopper ın verdiği keyfi asla vermeyecek makineye sevdalanmışsın.

Ve belki de en önemlisi ; RR Ailesi içerisinde yer alma niyetinde isen tercih edeceğin makine cruiser/chopper kategorisinde olmalı. Tercihin enduro,racing,cross vb. tarzında olacaksa( sürüş temposu,görseli,ruhu ve tarzı gereği cruiser/chopper a uymadıklarından ötürü) üzülerek birlikte süremeyeceğimizi belirtmek zorundayım.
    Konu centaur tarafından (05.Nisan.2017 Saat 21:04 ) değiştirilmiştir.

Gri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alperen Öztürk
    Öğrenci
     YOK
     Eskişehir
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    7
    İlker abi Super sport taraftarı değilim chopper hayali ile o toplu sürüş hayalleri ile büyüdük ama işte ilde olanla anca bunlar çıkıyo :D güzel temiz 2. el bi chopper bulsam hemen alırım ama işte çok yok 0 desen masrafı var 0 da riskli düşse dert kalksa dert ama buda bi aşk lütfen beni bizim o hızlı gençlerimizden sanma Odunpazarlıyım ama SS alayımda havam olsun diye asla düşünmedim dışlama beni bozulurum daha yanınızda sürücem hayırlısı ile

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Dışlamakla alakası yok dostum.Bu şahıslarla alakalı değil. Ben sana grubun temel bir kuralını aktardım. Bu kesinlikle kişisel tasarrufum değil. Aile ortamı,samimiyet,saygı .. Lakin grubun tüzüğü ve kuralları da var .. Bunların dışına çıkmak bu aileye bağlı hiçbir üye için uygun değil.
    Ikincisi ss fiyatlarına çok ama çok rahat bi chopper alırsın. 2 nci el sorun diye düşünüyorsun sanırım. Aslında bu şans meselesi.. Bırak çin i sıfır japon alırsın bi hafta sonra motor elinde kalır veyahut bir çin malı 2nci chopper seni senelerce üzerinde gezdirir. Örnekleri mevcut.Buradaki en önemli nokta bakımlarını düzgün yapmak ve motordan kapasitesinin dışında beklenti içinde olmamak..
    Öncelikle acele etmeyeceğiz. Forumda kendi aramızda temiz,güvenilir makineler oluyor.Tanıdık-bildik insanlardan piyasa fiyatlarının daha altına makineler bulunabiliyor. Eskişehir ve çevresinden de bakacağız. Nerde olduğu önemli değil toplanır gider alır geliriz. Yeter ki düzgün olsun, ne cebini ne içini yorsun..
    Bu arada hız demişsin ya Kuyubaşı nda büyüdüm Şarhöyükte oturuyorum

SM-G600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acryvz (06.Nisan.2017), CELİL (06.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    Konu centaur tarafından (06.Nisan.2017 Saat 09:10 ) değiştirilmiştir.

Burak Bilici
    Öğrenci
     Yamaha Dragstar 650
     İzmir/Bornova
    Beğenmiş
    371
    Beğenilmiş
    149
    Alıntı Mustafa B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde ilk motosikletim bu, dd150yi bayiden 6500 peşine çıkardım vergisini ödediler. 470lira trafik sigortası 200lirada plaka masrafları tuttu. 120lira da 2 dönem mtvsi çıktı (11/2016 çıkışlı) sezon açıldı bu fiyatlar değişebilir, sigorta zaten firmadan firmaya değişiyor, benim gibi kaskım gofretten yapılmış olsun sadece polis savar özelliği olsun deri ceketim var yeter filan dersen eni sonu 8000tlye yola düşersin kardeşim.

Bu arada askerden dönerken ordonat deposundan terhis valizine indirme botlarım vardı (yeşil marka/uzun boğaz jandarma) onları giydim bot sorununu çözdüm motosikletle mayına bassam ayağıma bişi olmaz gibime geliyor 🤣 alternatifler böyle yeni keşiflere yol açacak acele etme...

---------------------------------------

Motorcu çocuk değil, Motosikletli Beyefendi diyecekler 😎
    ben ayni botla kaza yaptım, ayagimda 3 platin var. Korumalı motosiklet botu harici hic bir bot korumaz ayagini

Murat Kemah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    herkese merhaba öncelikle uzun süredir giremiyordum.Ehliyeti aldık ve sıra geldi motora :D konuyu nerede açarım bilemediğimden burada açıyorum...LF250 B istiyordum ancak son zamlardan sonra bin tl kadar artış olunca baya zorlanırım diye mecburen vazgeçtim o sevdadan. ilk motorda 2. el almak istemedim uğraşırım diye. Falcon Freedom 250 düşünüyorum Eskişehir Teşkilatından da rica ediyorum bu konuda ne önerirsiniz Eskişehire gidincede 2. il güzel motor bulabilirmiyim 1.5 ay sonra oraya geri dönüş yapıcam. öneriler için şimdiden sağolun.
    Ben hiç bulaşmamanı tavsiye ederim kardeşim. Çünkü kaç tane gördüysem döküntü halde gördüm. En son ortaköy sahilde görmüştük bir tane o da sıfırdı. Tamam sıfırı güzel duruyor, mat siyah rengi falan çekiyor kendine ama o boyası 1 sene sonra dökülmeye başlıyor. Aynı rengi tutturup boyamak da inanılmaz zor. 2. ellerde boyaları iyice kontrol et derim. Madem bütçen 8.5 civarında sana mat siyah bir daytona250 bulalım onu al. Forumda Mehmet abi var ( Mehmet Üstünbaş ) bir ara satmayı düşünüyodu makinesini, km'si düşük ve çok tatlı bir makine sorunu da yok. Bir görüş derim bence. Şimdiden hayırlı olsun tekerin düz bassın. Aramıza tekrar hoş geldin.
    Yolun başında müptelaydım, yolun sonunda müptezel.

Alperen Öztürk
    Öğrenci
     YOK
     Eskişehir
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    7
    İlker abi hız umrumda değil tekerimiz düz bassın yeter iyi bi makine olsun gözüm gibi bakarım zaten :D bu arada 1 sene kurtuluş 2 sene sultandere oturdum :D karapınarlıyım aslen ama 2 senedir zafer mah. ndeyim :D
    centaur (06.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Kardeşim eğer ilk motorunsa ve ben bunda acemiliği atayım seneye düzgün birşey alayım dersen Antalyada Selman Abi nin motoru vardı satılmadıysa hala. Onunla da bir görüşebilirsin

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    centaur (06.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Alperen Öztürk
    Öğrenci
     YOK
     Eskişehir
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    7
    onun motor neydi abi km kaçtaydı bilgin varmı
    downoflight (07.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    onun motor neydi abi km kaçtaydı bilgin varmı
    RR Dd150 onun motoru da kilometresi yüksek bakım falan görmüştü ama Selman Abi arkadaşına yaptırmış yürüründe hiçbir sıkıntı yok diyordu. 2. El 0 motor gibi birşey diye konuşmuştuk hatta :D

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Selman Abinin nick i selmankaya
    forum içerisinde telefonla da görüştüm ulaşıp detaylı bilgi alabilirsin kardeşim düşünürsen eğer
    centaur (07.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)