Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Kaan Kılıç
    bilgisayar
     Regal Raptor 250e 9b
     İzmir
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    3

Exclamation 2.el 250 e 9b aldım izmirde götürebilceğim saglam bir usta

Ben motorkonusunda cok titizim pazartesi gunu antalyadan yola cıkıp izmire geldim ama motorun saglam bir bakıma ihtiyacı var yag değişimi orda biryerde motorun yagını değiştirtim adam 2litre yagı içine boca etmiş dedim ne olcak boyle birşey olmaz dedi yola cıktım geldim izmire 200 km kala cırlamaya başladı motor sonra devir düşük bir şekilde geldim akşam oldugu ve yoruldugum için sagına soluna bakmadım sabah kalktıgımda gördüm motorun vites değiştirme kısmından yag fışkırtmış hep fazla yagdan keçeleri patlatmış tahminim yada başka biryerden aldıgımda çok inceledim yag lekesi falan altında surundum makinenin tertemizdi bi 20km falanda kullandım orda ne olduysa o herif koyduktan sonra oldu işin kısası saglam güzel bir usta fıyatları ucuz olmasın nede pahalı olsun normal fiyatlı bir usta karabaglar tarafında oturuyorum sibop ayarı / bu keçelerin değişimi ve 2. vitesten boşa düşme sorununu çözcek bir usta .. saygılar

Gezgindelikanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan Uğur
    Şöför
     Regal raptor DD250E 9B
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    2,015
    Beğenilmiş
    457
    Mrb Kaan kardeşim öncelikle geçmiş olsun bende ilk makinem 250e 9b aynı sorunu bende yaşadım 2litreyi boca etti makineye ve tabi keçeler patladı 2 den boşa geçme aynı şekilde ilk zamanlar çok boşa geçerdi öncelikle 1.7 litre yağ yeterli artik kendim yağlama yapıyorum ve kalite li yağ kullan çok farkediyor keçeler ı değiştirdik ve motul 5100 10 40 kullandım makine çok değişti sanzimana hiç bir şey yapmamam a rağmen bu sorun düzeldi motorun gidişi bile değişti
    CELİL (12.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)