Selam Gençler , Genç Olanlar ve Hep Genç Kalanlar ;

Uzun zamandır aktif sekilde post atıp duruyorum bıktınız ama yapıcak bişey yok virüs girdimi bi kere alana kadar rahat yok :D

Bu geçen zamanda ehliyet kursuna yazıldım ve ilk defa motora bindim hayatımda, inanılmaz zevkliydi 22 sinde sınavım var hayırlısıyla geçmeyi istiyorum :D

Daha önce 4000-5000 bütceyle bi 250 lik istemiştim olmayacağını anlayınca işe girip calısmaya basladım resmen motor için calısıyorum suan :D

Kısa zamanlı bütcem 6000-7000 ama bir ay daha beklersem ki istemiyorum cünkü zam gelicek ve yazımı harcamadan kullanmak istiyorum motorumu ha bu demek değil ki tatlı su motorcusuyuz maksat yazımız ölmesin :D bütce 7000-8000 e zorlanabilir gönlümüz de bi 6c var hyosunga da daelime de baktım belki daha sağlamlar kore malı diye ama bi 6c karizması bambaska be :D

O yüzden sizden ricam güzel insanlar gerek kulup içi gerek kulup dısı tanıdık vs olursa bana bi özel mesaj atın aile içinden almak istiyorum mazisine kafamı takmadan binmek güvenmek için sezon zammı da olmazsa iyi olur :D

Hepinizden ricam kendinize iyi bakın...
Tekeriniz Düz Bassın..
Saygılar , Sevgiler