Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Kadir Erkut
    Gümrük Müşavir Yardımcısı
     Kawasaki VN 800 Classic
     İstanbul - Halkalı (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,556
    Beğenilmiş
    529
    Hatırlatmak lazım arada sırada.

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli ziyaretçi ve pasif kullanıcı arkadaşlar, yada bir bakıp çıkacak olanların dikkatine;

Foruma girmişsen ya motorunu satıyorsun, ya vlog açmışsın beslenmeye seyirci desteğine ihtiyacın var, ya motor almışsın kazık yedim mi yemedim mi onun tasasını silmek için bir arayış içindesin, ya kaza yada herhangi bir problemle parça ihtiyacın olmuş ucuz çözüm arıyorsun, yada motor alacaksın kendi fikrin mantara bağlamış başka fikirlere başvurup milletin beynini yakacaksın. Kısacası mutlaka ama mutlaka bir derdin var ki buradasın...

Bunların hiç biri olanlar zaten foruma üye ve aktif olarak ya birilerine faydı oluyorlar ve bu ailenin bir parçası olarak bu emeğin kalıcı olması için gayret sarf ediyorlar. Böyle olanlara zaten lafımız yok onlar zaten bu yazıdan alınmadıkları gibi tersine mutlu olurlar.

- Motorunu satacak olana kadar kimlerle takılıyorsan şimdi de git onlarla takıl...
    - Motor aldın problem çıkarana kadar bir selam dahi vermedin, git şimdiye kadar kime selam verdiysen onlarla takıl...
    - Kıçın rahatken uğramadığın mekana kıçın sıkıştığında niye geliyorsun, buradakiler senin kıçının derdine niye çare olsunlar. Şimdiye kadar kime baktırıyorsan git onlarla takıl...
    - Yolda mı kaldın. Yolda şimdiye kadar selam vermediğin insanlardan niye medet umuyorsun, git kime selam verdiysen onlarla takıl...
    - Çözemediğin sorunun mu var, sorunun yokken kiminleysen git onlarla takıl...
    - İşin düştüğünde övgüler yağdırdığın gruba, işin bitince selamı kestiysen, tekrar işin düştüğünde git artık başkalarıyla takıl.
    - Eski takıldıkların senin kahrını çekemez mi oldular, niye bize kalan kötü tarafınla geliyorsun, git şimdiye kadar kiminle düşüp kalktıysan onlara takıl...

Yani kısacası şimdiye kadar neredeysen git orada takıl...

Bende bu ailenin bir parçası olurum diyorsan biz buyuz, seni de bekleriz

acryvz (01.Ağustos.2017), centaur (01.Ağustos.2017), kurt (30.Nisan.2018) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli ziyaretçi ve pasif kullanıcı arkadaşlar, yada bir bakıp çıkacak olanların dikkatine;

Foruma girmişsen ya motorunu satıyorsun, ya vlog açmışsın beslenmeye seyirci desteğine ihtiyacın var, ya motor almışsın kazık yedim mi yemedim mi onun tasasını silmek için bir arayış içindesin, ya kaza yada herhangi bir problemle parça ihtiyacın olmuş ucuz çözüm arıyorsun, yada motor alacaksın kendi fikrin mantara bağlamış başka fikirlere başvurup milletin beynini yakacaksın. Kısacası mutlaka ama mutlaka bir derdin var ki buradasın...

Bunların hiç biri olanlar zaten foruma üye ve aktif olarak ya birilerine faydı oluyorlar ve bu ailenin bir parçası olarak bu emeğin kalıcı olması için gayret sarf ediyorlar. Böyle olanlara zaten lafımız yok onlar zaten bu yazıdan alınmadıkları gibi tersine mutlu olurlar.

- Motorunu satacak olana kadar kimlerle takılıyorsan şimdi de git onlarla takıl...
    - Motor aldın problem çıkarana kadar bir selam dahi vermedin, git şimdiye kadar kime selam verdiysen onlarla takıl...
    - Kıçın rahatken uğramadığın mekana kıçın sıkıştığında niye geliyorsun, buradakiler senin kıçının derdine niye çare olsunlar. Şimdiye kadar kime baktırıyorsan git onlarla takıl...
    - Yolda mı kaldın. Yolda şimdiye kadar selam vermediğin insanlardan niye medet umuyorsun, git kime selam verdiysen onlarla takıl...
    - Çözemediğin sorunun mu var, sorunun yokken kiminleysen git onlarla takıl...
    - İşin düştüğünde övgüler yağdırdığın gruba, işin bitince selamı kestiysen, tekrar işin düştüğünde git artık başkalarıyla takıl.
    - Eski takıldıkların senin kahrını çekemez mi oldular, niye bize kalan kötü tarafınla geliyorsun, git şimdiye kadar kiminle düşüp kalktıysan onlara takıl...

Yani kısacası şimdiye kadar neredeysen git orada takıl...

Bende bu ailenin bir parçası olurum diyorsan biz buyuz, seni de bekleriz

Forumda bir konu hakkında arama yaparken tesadüf eseri bu başlığı gördüm.Ömer Hocam vallahi yerden göğe kadar haklısın.Çok doğru yazmışsın.Hiç kıvırmadan dosdoğru yazayım.2015 te üye oldum.Kaza yapıp motor gidince kendime küstüm ve bir kaç ay öncesine kadar tekrar aktif olmadım.Yani işim bitince dostluk da bitti.Ya arada sırada gir bir selam ver değil mi ? Yok işim bitince gittim ve forum aklıma bile gelmedi.Şimdi tekrar motor sevdası depreşince yine foruma sarıldım.Burada işte tam da yazmış olduğun konunun anlamı,yani riyakarlık ve çıkarcılık devreye giriyor.Şahsen ben kendi adıma alınmam gerekeni alıyor,kabul ediyor ve "Haklısınız" diyorum.Bu vesile ile tekrar konuyu hortlatmak ve hepimizin bir kez daha okumasını sağlamak istedim
    CELİL (30.Mart.2019), Mehmet A. (30.Mart.2019), mxsrn (30.Mart.2019), Raci06 (30.Mart.2019) Bunu beğendi.

mxsrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Serin
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Konya
    Beğenmiş
    670
    Beğenilmiş
    114
    Süper yazı, ana sayfaya tekrar getirdiğiniz için teşekkürler Eray abi
    Eray Aksoy (30.Mart.2019), Raci06 (30.Mart.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)